Nie zapomnij odwiedzić strony naszych partnerów - ich lubimy, ich polecamy!Możesz też kupić u nas reklamę!

Tutaj będzie pożyczka, pozycjonowanie, chwilówka, no i w ogóle cały ten reklamowy stuff... no bo w końcu odchudzanie, meble, dieta i dentysta same się nie zareklamują...
Nick:  
Hasło:
Zapamiętaj
Logowanie przy użyciu kont z Facebooka itd. dostępne jest z poziomu forum
POKAŻ / UKRYJ MENU
Nick:  
Hasło:
Zapamiętaj
Logowanie przy użyciu kont z Facebooka itd.
dostępne jest z poziomu forum
Komentarz o ID 9771 do newsa:
Zmyślone Riese i inne urojone tajemnice III Rzeszy - czyli dlaczego Dariusz Kwiecień już nigdy nie zagości na naszej antenie
(wróć do newsa)
 • XL (2014-09-23 10:10:50) | RAPORT
  Witam wszystkich.
  Pozostanę anonimowy, ponieważ nie chcę się dać wciągnąć w dyskusję.
  Kolega znający mój stosunek do Kwietnia przesłał mi linka do powyższego oficjalnego tekstu Pana Marka pisząc "przeczytaj, nic dodać ,nic ująć". Panie Marku ma pan 100% racji. Martwi mnie i dziwi dyskusja, a właściwie wypowiedzi które bronią tego chorego człowieka.
  Dodać jedynie można, że nocami na kacu biega z młotkiem i przecinakiem i często na obiektach muzealnych wykonuje różnego rodzaju znaki i symbole, żeby je odkrywać ze swoimi "fanami" i uchodzić między nimi za eksperta od nich (i słusznie).
  Kolejnym prymitywnym oszustwem D. Kwietnia jest jego blog ,którym się szczyci i broni twierdząc że Blog odwiedziło już 1,5 mln ludzi. Jest to kolejne kłamstwo - licznik ustawiony jest automatycznie, sprawdziliśmy to ponad rok temu kiedy było kilkaset tyś. odwiedzających. Sprawdziliśmy testując kilka kolejnych, równych przedziałów czasowych i potwierdziły się nasze przypuszczenia - wejścia były co 17sekund. Po tym doświadczeniu daliśmy sobie spokój z nim. Wymyśla i kłamie ,i nawet to robi niechlujnie i nie konsekwentnie. Któryś z piszących poniżej broni go zadając pytanie, które źródła są prawdziwe, dlaczego nie te przedstawiane przez Pana Dariusza. Chociażby dlatego, że D. K. potrafi sobie zaprzeczyć w jednym zdaniu, jest niekonsekwentny w swoich pijackich bredniach.
  Kolejnym koszmarnym nieporozumieniem jest Pan który jeździ za nim jak cień nagrywa jego złote myśli i przekuwa to na książki ,które autoryzuje ,wydaje i rozpowszechnia traktując to sposób na życie. Dzieła te nie mają nic wspólnego z prawdą historyczną - są fikcją Pana D. Kwietnia. Jako rekompensatę Pan Kwiecień doczekał się swojego dzieła "Przewodnik Dariusza Kwietnia".
  Te bzdury są sprzedawane i rozpowszechniane na naszym rynku.
  Do tego jak się dołoży :pomówienia ,szantaże groźby, listy, telefony i jakieś chore dyskusje na forach to można tylko dojść do wniosku - jak najdalej od tego szamba. Z drugiej strony tematyka jest interesująca i fascynująca a Dariusz Kwiecień i naprawdę jego bardzo niewielka grupka fanów albo wyznawców zasługuje na piętnowanie i obnażenie.
  DLATEGO BRAWO PANIE TOMKU.

  DODAJ ODPOWIEDŹ DO TEGO KOMENTARZA

 • SŁUCHAJ NAS
  SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI
  NEWSLETTER
  RAMÓWKA NA DZIŚ
  ARCHIWUM AUDYCJI
  WESPRZYJ
  RADIO PARANORMALIUM
  NAJNOWSZE ARTYKUŁY
  Copyright © 2004-2020 by Radio Paranormalium