Nie zapomnij odwiedzić strony naszych partnerów - ich lubimy, ich polecamy!Możesz też kupić u nas reklamę!

Tutaj będzie pożyczka, pozycjonowanie, chwilówka, no i w ogóle cały ten reklamowy stuff... no bo w końcu odchudzanie, meble, dieta i dentysta same się nie zareklamują...
Nick:  
Hasło:
Zapamiętaj
Logowanie przy użyciu kont z Facebooka itd. dostępne jest z poziomu forum
POKAŻ / UKRYJ MENU
Nick:  
Hasło:
Zapamiętaj
Logowanie przy użyciu kont z Facebooka itd.
dostępne jest z poziomu forum
Komentarz o ID 9712 do newsa:
Zmyślone Riese i inne urojone tajemnice III Rzeszy - czyli dlaczego Dariusz Kwiecień już nigdy nie zagości na naszej antenie
(wróć do newsa)
 • Mariusz (2014-09-15 15:24:13) | RAPORT
  Ciekawe informacje. Przyznam że z zaciekawieniem słuchałem jego audycji, sądziłem że nawet jeśli "ubarwia" fakty, to można się od niego czegoś dowiedzieć. Odwiedziwszy jego bloga, poczułem się jednak mocno zniesmaczony. W audycji twierdził on, że jego rolą jest jedynie wyciąganie tematów i angażowanie słuchaczy do ich weryfikacji, natomiast na blogu toczy nieustanne boje z osobami które starają się zakwestionować jego stwierdzenia (najbardziej bije to po oczach gdy na merytoryczne pytanie odpowiedzią są wycieczki osobiste). Szczególnie przykre są posty których jedyną treścią jest to że pan Kwiecień jest gdzieś i nie przejmuje się wcale swoimi przeciwnikami - skoro się nie przejmuje, to po co o tym wspomina? A gdy trafi się obraźliwy dań komentarz to zamiast go wymoderować, odpisuje w podobnym stylu - zupełnie jakby się cieszył że ma pretekst by wyrzucić z siebie wiązankę.

  Z drugiej strony, blog jego przeciwników jest w zasadzie równie nędzny. Przyznaję - zawiera sporo argumentów na złe działania tego człowieka, ale teksty w których stwierdzenia faktów przeplatają się z osobistymi wycieczkami, stawiają go tylko nieco wyżej od bloga pana Dariusza. I po której stronie tu stanąć? Chyba najlepiej po prostu spuścić na obie grupy zasłonę milczenia.

  Do Marka "Iveliosa": bardzo fajnie że chyba jako jedyny opisałeś "sprawę DK" w sposób który daje się czytać. Myślę jednak, że mogłeś jeszcze odczekać dzień lub dwa - bo niestety widać w tekście że człowiek ten ostro cię wkurzył i emocje jeszcze nie zeszły. To się "czuje" przy czytaniu, a bez tego merytoryka przekazu byłaby bardziej wyraźna.

  DODAJ ODPOWIEDŹ DO TEGO KOMENTARZA

 • SŁUCHAJ NAS
  SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI
  NEWSLETTER
  RAMÓWKA NA DZIŚ
  ARCHIWUM AUDYCJI
  WESPRZYJ
  RADIO PARANORMALIUM
  NAJNOWSZE ARTYKUŁY
  Copyright © 2004-2020 by Radio Paranormalium