Nie zapomnij odwiedzić strony naszych partnerów - ich lubimy, ich polecamy!Możesz też kupić u nas reklamę!

Tutaj będzie pożyczka, pozycjonowanie, chwilówka, no i w ogóle cały ten reklamowy stuff... no bo w końcu odchudzanie, meble, dieta i dentysta same się nie zareklamują...
Nick:  
Hasło:
Zapamiętaj
Logowanie przy użyciu kont z Facebooka itd. dostępne jest z poziomu forum
POKAŻ / UKRYJ MENU
Nick:  
Hasło:
Zapamiętaj
Logowanie przy użyciu kont z Facebooka itd.
dostępne jest z poziomu forum
Komentarz o ID 8228 do notki:
Paranormalium zakończyło współpracę z NPN
(wróć do wpisu na blogu)
 • Ivellios (2012-02-01 18:14:19) | PW | RAPORT | E-mail
  Ostatnio pan Mizera pozwolił sobie wysmarować na swoim facebookowym profilu tekst, który - jak mniemam - miał na celu zafundować ochrzan Infrze i wszystkim, którzy ośmielają się go krytykować. Pozwólcie, że go tutaj skopiuję:

  [cytat="Marcin Mizera"]Niektórzy z „redaktorów” pewnych polskich stronek o UFO ;) oraz paru innych „czołowych wiedzących wszystko lepiej badaczy” od lat prowadzi prawdziwą „anty-NPNowską” krucjatę. Wysyłają e-maile do moich znajomych, w których to piszą, jakie to ja zło wcielone jestem, a ten Projekt NPN to już w ogóle uchowaj Panie Boże… ;)

  Mówicie, że takie zagrywki są śmieszne, że to zwykła nikczemność i nie ma się, czym przejmować i macie stuprocentową rację. Musicie jednak wiedzieć, że oni swoją anty-NPNowską „misję” traktują jak najbardziej poważnie i niestety nie cofają się nawet przed największymi podłościami wobec mnie i moich współpracowników. To osobnicy bez zasad, którzy nie mają pojęcia, czym jest szacunek do drugiego człowieka. To przerażające, ale prawdziwe.

  Ostatnim szczytem bezczelności był np. fakt wrzucania linków w komentarzach pod naszymi programami tv do swoich stron z upokarzającymi opisami typu: „zauważcie nas, prosimy klikajcie na nasze blogi, bo my wiemy i robimy wszystko lepiej od NPNu, bo to ***o, a Mizera to (ocenzurowano)” - czy coś w tym rodzaju ;)

  Naprawdę żałosne. Jakimi słowami mogę określić ludzi, którzy robią takie rzeczy? Durnie, idioci? To chyba za mało powiedziane. Na pewno: błazny, bo dostarczają mi masę rozrywki. ;)

  Na zakończenie dwa słowa do „redaktorów”, „radiowców internetowych” i wszystkich innych „badaczy opluwaczy”:

  Chłopcy ja rozumiem, że chcecie się za wszelką cenę wypromować, ale może dacie radę wymyślić coś bardziej oryginalnego? Bo takim sraniem i opluwaniem nic nie wskóracie. To już było i nie najlepiej o Was świadczy. Puszczacie bardzo, ale to bardzo brzydkie… bąki. ;)[/cytat]

  Podejrzewam, że jednym z adresatów tej wiadomości jestem ja (sądząc po tych "radiowcach"). Powiem tak, obserwując to, co Mizera wypisuje na temat innych, nasuwa mi się tylko jeden komentarz - z każdej linijki żałość człowieka ujmuje, a rozum swej uciechy darmo upatruje. Skoro wciska ludziom pierdoły o wszystkim, co żyje, oddycha i nawiązało współpracę z Infrą i niezależnymi badaczami krytykującymi NPN, to niech się później nie dziwi, że wyżej wymienieni "puszczają bardzo śmierdzące bąki" w jego stronę. Tyle w tym temacie.

  A, żeby od tych bąków się czasem nie udusił, bo inaczej my "wredni, źli i brzydcy" będziemy go mieć na sumieniu :P

  DODAJ ODPOWIEDŹ DO TEGO KOMENTARZA

 • SŁUCHAJ NAS
  SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI
  NEWSLETTER
  RAMÓWKA NA DZIŚ
  ARCHIWUM AUDYCJI
  WESPRZYJ
  RADIO PARANORMALIUM
  NAJNOWSZE ARTYKUŁY
  Copyright © 2004-2020 by Radio Paranormalium