[ZAMKNIJ REKLAMY]
Kup reklamę w tym miejscu!

Nie zapomnij odwiedzić strony naszych partnerów - ich lubimy, ich polecamy!Tutaj będzie pożyczka, pozycjonowanie, chwilówka, no i w ogóle cały ten reklamowy stuff... no bo w końcu odchudzanie, meble, dieta i dentysta same się nie zareklamują...
STR. GŁÓWNA
SŁUCHAJ
PODCASTY
CZYTELNIA
Radio Paranormalium - zjawiska paranormalne - strona glowna
Nick:  
Hasło:
Zapamiętaj
Logowanie przy użyciu kont z Facebooka itd. dostępne jest z poziomu forum
 • cbgshe (2011-08-23 01:30:46) | RAPORT

  Co do tego, że pierwsza była ufologia, to nie jestem całkowicie zgodny. Pamiętam pod koniec 1998 stronę "PSI" z charakterystycznym niebieskim "podświetlanym" interfejsem (ja to pokazywałem kiedyś jako "jak nie projektować UI" :) ), stojącą najpierw na PB, potem na Republice, omawiającą tematykę parapsychologii.
  Po drugie, warto wspomnieć o kilku małych stronach, których jedyne, co mi się zachowało to mirrory na dysku:
  - Neotechnologia - zawierała dokładnie to samo, co "Neotechnologia" późniejszego KiPPiNu. Ciekawe i nawet niektóre działające urządzenia. Pamiętam, jak miałem nawet na biurku kalkulator zasilany "darmowym odbiornikiem energii" z cewki wyplatanej jak koszyk, kondensatorów, diod i kabla uziemienia. Znający schemat radia kryształkowego będą wiedzieli jak to poskładać :).
  - KiPPiN - czyli niezbyt legalna książnica niskonakładowych książek ogólnie zaliczanych do grona "paranauki".
  - Jakaś strona o świadomym śnieniu - niech mi ktoś przypomni, bo za nic nie pamiętam, a mirrory mam na drugim kompie - leżało na PB oczywiście i było w formie HTMLa "made with Notepad", ale zawierało więcej informacji niż współczesne strony.

  Poza tym zachęcam do dzielenia się linkami do użytecznych stron z Wayback Machine - Internet pod względem użytecznych informacji coraz niżej upada, więc warto takie rzeczy przypominać.

  DODAJ ODPOWIEDŹ DO TEGO KOMENTARZA

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI
RAMÓWKA NA DZIŚ
ARCHIWUM AUDYCJI
WESPRZYJ
RADIO PARANORMALIUM
NAJNOWSZE ARTYKUŁY
Skontaktuj się z nami
tel 32 7460008 tel kom. 530620493 Skype radio.paranormalium.pl E-mail: radio@paranormalium.pl Formularz kontaktowy Polityka prywatności
Copyright © 2004-2022 by Radio Paranormalium