Nie zapomnij odwiedzić strony naszych partnerów - ich lubimy, ich polecamy!Możesz też kupić u nas reklamę!

Tutaj będzie pożyczka, pozycjonowanie, chwilówka, no i w ogóle cały ten reklamowy stuff... no bo w końcu odchudzanie, meble, dieta i dentysta same się nie zareklamują...
Nick:  
Hasło:
Zapamiętaj
Logowanie przy użyciu kont z Facebooka itd. dostępne jest z poziomu forum
POKAŻ / UKRYJ MENU
Nick:  
Hasło:
Zapamiętaj
Logowanie przy użyciu kont z Facebooka itd.
dostępne jest z poziomu forum
Komentarz o ID 7830 do artykulu:
Sai Baba wskrzesza zmarłego
(wróć do artykułu)
 • tulsi (2013-06-07 11:03:33) | PW | RAPORT | E-mail
  'Modliłam się do Boga-Jezusa przez długie lata,a w snach objawił mi się SAI BABA.' (2009-02-23 09:50:08) | Zgłoś komentarz do moderatora
  Pierwsze zjawisko paranormalne przeżyłam podczas snu kidy obudziło mnie dziwne odczucie ciężaru na plecach.Odruchowo zaczęłam się modlić do Pana Boga i po chwili to odczucie znikło, lecz regularnie pojawjało się raz w m-cu.Ostatni raz to zjawisko znikło a po wezwaniu Sai Baby o pomoc poczułam cudowny zapach wanilii.Byłam bardzo tym zjawiskiem wystraszona ,ale czytając literaturę o Sai Babie dowiadywałam się coraz więcej o Jego cudownych mocach .takich jak zapachy otwieraniu czakramów,.niesamowitym także zjawiskiem było dla mnie gdy budząc się usiadłam na łóżku mając jeszcze zamknięte oczy ale już nie śpjąc okiem wewnętrznym zobaczyłam Sai Babę siedzącego na fotelu w pomarańczowej szacie.Zjawisko to gdy otworzyłam oczy znikło.Było to 19 stycznia 2001 roku w południe.

  Miałam bardzo podobne doświadczenie. Kilka razy w nocy spadł mi na nogi jakiś niefizyczny ciężar, czy raczej byt astralny. Był złowrogi i bardzo groźne, czułam że chce mnie pożreć czy pochłonąć. W wielkim strachu zawołałam imię Sai Baby i natychmiast pojawił się przy moim łóżku i jednym machnięciem ręki przegonił tę zmorę czy co to tam było. Co do zapachów, to też miałam kilka razy cudowne doświadczenia, osoby będące w pobliżu również czuły zapach jaśminu "znikąd", bo przecież w domu nie miałam żadnych środków zapachowych.

  Chyba w roku 2004 Sai Baba pojawił się w moim pokoju fizycznie ! I pogłaskał mnie po głowie po czym zniknął. Uczucie ciepłej, żywej ręki na mojej głowie utrzymywało się przez kilka godzin :)

  DODAJ ODPOWIEDŹ DO TEGO KOMENTARZA

 • SŁUCHAJ NAS
  SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI
  NEWSLETTER
  RAMÓWKA NA DZIŚ
  ARCHIWUM AUDYCJI
  WESPRZYJ
  RADIO PARANORMALIUM
  NAJNOWSZE ARTYKUŁY
  Copyright © 2004-2020 by Radio Paranormalium