Nie zapomnij odwiedzić strony naszych partnerów - ich lubimy, ich polecamy!Możesz też kupić u nas reklamę!

Tutaj będzie pożyczka, pozycjonowanie, chwilówka, no i w ogóle cały ten reklamowy stuff... no bo w końcu odchudzanie, meble, dieta i dentysta same się nie zareklamują...
Nick:  
Hasło:
Zapamiętaj
Logowanie przy użyciu kont z Facebooka itd. dostępne jest z poziomu forum
POKAŻ / UKRYJ MENU
Nick:  
Hasło:
Zapamiętaj
Logowanie przy użyciu kont z Facebooka itd.
dostępne jest z poziomu forum
Komentarz o ID 7697 do artykulu:
Tunel czasoprzestrzenny nad Biegunem Południowym
(wróć do artykułu)
 • Soren (2013-02-18 15:21:27) | RAPORT
  Chronometr tak jak każdy zegar ma wskazówki, które poruszają się w jednym kierunku w prawo... zatem nie ma takiej możliwości by poruszały się w przeciwnym kierunku. Czas upływa w jednej linii,cofanie w czasie to dalej ruch po linii, ale z innym zwrotem(kierunkiem strzałki).
  Zegar mógł wskazać co najwyżej upływ czasu o ileś lat do przodu (ale ma swój max zakres czasowy oraz coś go napędza np. baterie...).
  Jeśli upłynąłby też tak długi czas to chronometr na pewno zmieniłby się fizycznie np. zardzewiał, zaśniedział... a jeśli zakładamy, że minęła krótka chwila i poruszał się tunelem czasowym to realnie dla chronometru czas by się nie zmienił i byłoby to 5 minut...
  Zmiana na chronometrze mogła nastąpić np. z powodu jakichś zmian pola? Ale nadal wskazanie byłoby nienaturalnie do przodu, a nie wstecz.

  Chyba, że chronometr przebił licznik i zaczął liczyć od pomiaru początkowego... tylko wtedy pokazałby dowolny czas z dostępnego zakresu i wskazanie akurat naszego wieku byłoby też mało prawdopodobne ;)
  To póki co wskazuje na małą wiarygodność tego materiału.

  DODAJ ODPOWIEDŹ DO TEGO KOMENTARZA

 • SŁUCHAJ NAS
  SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI
  NEWSLETTER
  RAMÓWKA NA DZIŚ
  ARCHIWUM AUDYCJI
  WESPRZYJ
  RADIO PARANORMALIUM
  NAJNOWSZE ARTYKUŁY
  Copyright © 2004-2020 by Radio Paranormalium