Nie zapomnij odwiedzić strony naszych partnerów - ich lubimy, ich polecamy!Możesz też kupić u nas reklamę!

Tutaj będzie pożyczka, pozycjonowanie, chwilówka, no i w ogóle cały ten reklamowy stuff... no bo w końcu odchudzanie, meble, dieta i dentysta same się nie zareklamują...
Nick:  
Hasło:
Zapamiętaj
Logowanie przy użyciu kont z Facebooka itd. dostępne jest z poziomu forum
POKAŻ / UKRYJ MENU
Nick:  
Hasło:
Zapamiętaj
Logowanie przy użyciu kont z Facebooka itd.
dostępne jest z poziomu forum
Komentarz o ID 6658 do artykulu:
Czy Apollo 11 spotkał Nol-e na Księżycu?
(wróć do artykułu)
 • intel1993 (2011-06-21 15:10:35) | PW | RAPORT | E-mail
  Jeżeli widzieli to coś to nie mogli tego nagłośnić bo rząd by wymusił na nich by powiedzieli że to kłamstwo którego się dopuścili by zdobyć sławe w tamtych latach propaganda była na codzień więc jak ktoś widział ufo to myślał o nim ale bardziej wtedy myślano że to zsrr albo usa na zmiane się śledzi.
  Co do NOL nie wykloczone że są inne cywizlizacje rozwiniete bardziej od nas na pewno sie nami interesuja ale,że jesteśmy dla nich nie warci uwagi to podchodzą do nas bardziej pobocznie.
  Zjawiska ktore doświadczyli astronauci mozna dzis juz wytlumaczyc w normalny sposób te zjawiska sa naturalnego pochodzenia na ksieżycu nie ma istot zywych przez tyle lat obserwacji nieba nie udalo nam sie niczego dowieść fakt faktem ze poki nie wzniesiemy swojego cywilizacjnego poziomu nigdy nie bedziemy wstanie wyjsc dalej po za nasz układ planetarny. Z upływem 40 lat loty kosmiczne stoja w miejscu wtedy napaleni byli amerykanie na to kto stanie 1 na ksiezycu wygrali z rosja i nic nie robia w kierunku misji na inne planety. Niby na marsa misja miala bys w 2020 roku teraz gadali ze 2037 a kilka tygodni temu ze w 2053r. Sprawa ma sie tak że wysłanie tam ludzi pisze ich sie na strate bo nie ma gdzie uzupelnic zapasów paliwowych.

  DODAJ ODPOWIEDŹ DO TEGO KOMENTARZA

 • SŁUCHAJ NAS
  SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI
  RAMÓWKA NA DZIŚ
  ARCHIWUM AUDYCJI
  WESPRZYJ
  RADIO PARANORMALIUM
  NAJNOWSZE ARTYKUŁY
  Copyright © 2004-2021 by Radio Paranormalium