[ZAMKNIJ REKLAMY]
Kup reklamę w tym miejscu!

Nie zapomnij odwiedzić strony naszych partnerów - ich lubimy, ich polecamy!Tutaj będzie pożyczka, pozycjonowanie, chwilówka, no i w ogóle cały ten reklamowy stuff... no bo w końcu odchudzanie, meble, dieta i dentysta same się nie zareklamują...
STR. GŁÓWNA
SŁUCHAJ
PODCASTY
CZYTELNIA
Radio Paranormalium - zjawiska paranormalne - strona glowna
Nick:  
Hasło:
Zapamiętaj
Logowanie przy użyciu kont z Facebooka itd. dostępne jest z poziomu forum
  • intel1993 (2011-06-21 15:10:35) | RAPORT | E-mail

    Jeżeli widzieli to coś to nie mogli tego nagłośnić bo rząd by wymusił na nich by powiedzieli że to kłamstwo którego się dopuścili by zdobyć sławe w tamtych latach propaganda była na codzień więc jak ktoś widział ufo to myślał o nim ale bardziej wtedy myślano że to zsrr albo usa na zmiane się śledzi.
    Co do NOL nie wykloczone że są inne cywizlizacje rozwiniete bardziej od nas na pewno sie nami interesuja ale,że jesteśmy dla nich nie warci uwagi to podchodzą do nas bardziej pobocznie.
    Zjawiska ktore doświadczyli astronauci mozna dzis juz wytlumaczyc w normalny sposób te zjawiska sa naturalnego pochodzenia na ksieżycu nie ma istot zywych przez tyle lat obserwacji nieba nie udalo nam sie niczego dowieść fakt faktem ze poki nie wzniesiemy swojego cywilizacjnego poziomu nigdy nie bedziemy wstanie wyjsc dalej po za nasz układ planetarny. Z upływem 40 lat loty kosmiczne stoja w miejscu wtedy napaleni byli amerykanie na to kto stanie 1 na ksiezycu wygrali z rosja i nic nie robia w kierunku misji na inne planety. Niby na marsa misja miala bys w 2020 roku teraz gadali ze 2037 a kilka tygodni temu ze w 2053r. Sprawa ma sie tak że wysłanie tam ludzi pisze ich sie na strate bo nie ma gdzie uzupelnic zapasów paliwowych.

    DODAJ ODPOWIEDŹ DO TEGO KOMENTARZA

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI
RAMÓWKA NA DZIŚ
ARCHIWUM AUDYCJI
WESPRZYJ
RADIO PARANORMALIUM
NAJNOWSZE ARTYKUŁY
Skontaktuj się z nami
tel 32 7460008 tel kom. 530620493 Skype radio.paranormalium.pl E-mail: radio@paranormalium.pl Formularz kontaktowy Polityka prywatności
Copyright © 2004-2022 by Radio Paranormalium