[ZAMKNIJ REKLAMY]
Kup reklamę w tym miejscu!

Nie zapomnij odwiedzić strony naszych partnerów - ich lubimy, ich polecamy!Możesz też kupić u nas reklamę!

Tutaj będzie pożyczka, pozycjonowanie, chwilówka, no i w ogóle cały ten reklamowy stuff... no bo w końcu odchudzanie, meble, dieta i dentysta same się nie zareklamują...
Nick:  
Hasło:
Zapamiętaj
Logowanie przy użyciu kont z Facebooka itd. dostępne jest z poziomu forum
POKAŻ / UKRYJ MENU
Przypominamy, iż nie udzielamy odpowiedzi na pytania dotyczące programu na dany dzień czy powrotu jakiejś audycji. Poza "Teorią Chaosu" i "Etykietą Zastępczą", wszystkie pozostałe audycje na żywo są wcześniej zapowiadane w newsach oraz we wpisach na naszym profilu na Facebooku - i TYLKO tam. Nie udzielamy takich informacji drogą e-mailową ani w innych miejscach.
Nick:  
Hasło:
Zapamiętaj
Komentarz o ID 5805 do artykulu:
Dezinformacja w polskiej ufologii
(wróć do artykułu)
 • RT (2010-11-18 12:58:02) | RAPORT
  Jestem pasjonatem wszystkiego co lata. Nie śledzę prasy ufologicznej ani informacji na ten temat. Mój kontakt z tą tematyką jest raczej przypadkowy. Po trafieniu na stronę Fundacji Nautilus i zobaczeniu relacji o metalicznym "UFO" doszedłem, niezależnie, do wniosku prezentowanego w artykule. Oni naprawdę są po to by wprowadzać zamęt i dezinformację. Tak samo jest w temacie WTC choć za teorią spiskową opowiada się wiele sław nauki i inżynierii!. Co utwierdziło mnie w opinii że FN jest być może agendą dezinformacyjną?.
  Sami, parę lat temu, pisali na swojej stronie, że dostali sprzęt audio i ,chyba, wideo z ambasady USA. Takich rzeczy nie dostaje się za piękne oczy.
  Nawet jasnowidz, Krzysztof Jackowski który miał potwierdzić prawdziwość zdarzenia, obnażył nieświadomie mistyfikację rzekomego "UFO ze Zdan".
  Powiedział: [i]"śruba ... spójrz na to odwrotnie"[/i].
  To prawdziwy jasnowidz. Widzi coś tylko nie potrafi dokładnie tego zinterpretować .
  Sądziłem że miski były sklejone (są takie kleje, specjalnie do metalu, np. Loctite) ale w kontekście tej wypowiedzi wnioskuję że zostały one, prawdopodobnie, skręcone centralną śrubą zeszlifowaną dla niepoznaki a możliwe że dodatkowo jeszcze połączone szarą taśmą klejącą.
  Trzeba spojrzeć "odwrotnie" czyli być może z dołu (na zdjęciach widać górę "pojazdu") żeby to dojrzeć. Trzech ludzi ... zgadza się!. Jeden fotografował, jeden wyrzucał (odchylony jest w charakterystyczny sposób. Typowy dla kogoś rzucającego w powietrze jakiś wirujący przedmiot) a jeden był obok robiąc "tłumek". Wszyscy byli w zmowie by zrealizować swój cel (promocja Zdan?).
  Widziałem w swoim życiu trzy przypadki które z czystym sumieniem mogę określić mianem UFO ale "UFO ze Zdan" nim nie jest!.
  W kilku przypadkach FN zablokowała na YT dodawanie opinii po moich komentarzach.
  Zresztą na YT ewidentnie pojawia się masa fałszywek od ludzi których z czystym sumieniem można określić epitetem "oszołom". Można też stwierdzić jawną oraz skrytą cenzurę (np. przez blokowanie liczników odwiedzin) i dezinformację systemową tematyki UFO.
  Wszystko to powoduje że trzeba mieć niesłychanie wyczulone i skuteczne "filtry" by odsiać szum informacyjny od prawdziwych doniesień. Nie jest to łatwe.
  Pozdrawiam.

  DODAJ ODPOWIEDŹ DO TEGO KOMENTARZA

 • SŁUCHAJ NAS
  SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI
  NEWSLETTER
  RAMÓWKA NA DZIŚ
  ARCHIWUM AUDYCJI
  WESPRZYJ
  RADIO PARANORMALIUM
  NAJNOWSZE ARTYKUŁY
  MY lubimy ICH, ONI lubią NAS - nasi partnerzy, współpracownicy i zaprzyjaźnione serwisy
  Copyright © 2004-2018 by Radio Paranormalium