[ZAMKNIJ REKLAMY]
Kup reklamę w tym miejscu!

Nie zapomnij odwiedzić strony naszych partnerów - ich lubimy, ich polecamy!Tutaj będzie pożyczka, pozycjonowanie, chwilówka, no i w ogóle cały ten reklamowy stuff... no bo w końcu odchudzanie, meble, dieta i dentysta same się nie zareklamują...
STR. GŁÓWNA
SŁUCHAJ
PODCASTY
CZYTELNIA
Radio Paranormalium - zjawiska paranormalne - strona glowna
Nick:  
Hasło:
Zapamiętaj
Logowanie przy użyciu kont z Facebooka itd. dostępne jest z poziomu forum
 • illllllegal (2010-11-15 18:41:14) | RAPORT

  Sama nie wierzę w to co zobaczyłam parę minut temu . Wysiadłam na przystanku autobusowym ( jest oddalony od domów , jedynie ulica i pola) i patrzę na przeciw siebie a nagle widzę dwa światła w linii prostej. Po lewej stronie była to świecąca kula czerwona a po prawej niebieska. Z początku myślałam ,że to jakiś samolot spada i bałam się że dojdzie do katastrofy. Kiedy to "coś" było nade mną podniosłam oczy do góry i zobaczyłam że ten obiekt to trójkąt. Ostrokątny , czarny , wielki trójkąt, który poruszał się nie wydając żadnego dźwięku .
  A co najciekawsze kiedy już odlatywał zgasły światła czerwone i niebieskie po bokach i na "czubku" zapaliło się żółte i ten obiekt wyglądał jak poruszająca się żółta kula . ( trójkąt nie był widoczny)


  Wiem ,że połowa ludzi pomyśli ,że jakieś bzdury pisze ,że na forum można napisać co się chce. Nie zależy mi na tym żeby ktoś mi uwierzył . W sumie gdyby ktoś przyszedł do mnie i powiedziałby "widziałem UFO" to z pewnością bym nie uwierzyła ;)

  Na szczęście mogłam to zobaczyć na własne oczy.
  Obcy istnieją na 100% ( no chyba że wytłumaczcie mi że istnieje jakiś samolot w podobie to ok.)

  DODAJ ODPOWIEDŹ DO TEGO KOMENTARZA

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI
RAMÓWKA NA DZIŚ
ARCHIWUM AUDYCJI
WESPRZYJ
RADIO PARANORMALIUM
NAJNOWSZE ARTYKUŁY
Skontaktuj się z nami
tel 32 7460008 tel kom. 530620493 Skype radio.paranormalium.pl E-mail: radio@paranormalium.pl Formularz kontaktowy Polityka prywatności
Copyright © 2004-2022 by Radio Paranormalium