Nie zapomnij odwiedzić strony naszych partnerów - ich lubimy, ich polecamy!Możesz też kupić u nas reklamę!

Tutaj będzie pożyczka, pozycjonowanie, chwilówka, no i w ogóle cały ten reklamowy stuff... no bo w końcu odchudzanie, meble, dieta i dentysta same się nie zareklamują...
Nick:  
Hasło:
Zapamiętaj
Logowanie przy użyciu kont z Facebooka itd. dostępne jest z poziomu forum
POKAŻ / UKRYJ MENU
Nick:  
Hasło:
Zapamiętaj
Logowanie przy użyciu kont z Facebooka itd.
dostępne jest z poziomu forum
Komentarz o ID 4890 do artykulu:
Rzecz o czarownicach, wiedźmach, czarnoksiężnikach...
(wróć do artykułu)
 • Aneczka (2010-05-02 16:53:10) | RAPORT
  Pochodzę z małej miejscowości przy wschodniej granicy, której najstarsi mieszkańcy są [i]jeszcze[/i] zabobonni i wierzą w moc "złego oka". W mojej wiosce była kiedyś czarownica- szeptucha. Ja jej nie znałam, bo umarła jak moja mama chodziła jeszcze do szkoły. W każdym razie kiedyś wyleczyła zapalenie ucha mojej mamy, za pomocą świeczki, nitki i kilku słów efekt był podobno natychmiastowy. Kiedy moja mama mówiła mi o tym, wspomina to tak, jakby ktoś "zabrał" tę chorobę i usłyszała tylko ciche "pyknięcie". Potem dowiedziałam się jeszcze kilku szczegółów: to, że magia tak czy siak jest złem, nawet jeżeli w dobrej sprawie. Ta "czarownica" powiedziała kiedyś mojej babci że jej dusza już nie należy do niej, prawdopodobnie oddała ją dobrowolnie, ale tego nie wiem... moja babcia też. (Jeżeli nie wiesz komu ją oddała to pomyśl.) Mam nadzieję, że te mniej świadome ZŁA czarownice, zastanowią się nad tym co robią.
  (sorry za tą wielką ilość tekstu, to już mój ostatni tak obszerny komentarz ale wszysko to co tu napisałam jest [u]całkowitą prawdą[/u] nic nie ubarwiałam, ani nie zmyślałam )

  DODAJ ODPOWIEDŹ DO TEGO KOMENTARZA

 • SŁUCHAJ NAS
  SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI
  NEWSLETTER
  RAMÓWKA NA DZIŚ
  ARCHIWUM AUDYCJI
  WESPRZYJ
  RADIO PARANORMALIUM
  NAJNOWSZE ARTYKUŁY
  Copyright © 2004-2020 by Radio Paranormalium