Nie zapomnij odwiedzić strony naszych partnerów - ich lubimy, ich polecamy!Możesz też kupić u nas reklamę!

Tutaj będzie pożyczka, pozycjonowanie, chwilówka, no i w ogóle cały ten reklamowy stuff... no bo w końcu odchudzanie, meble, dieta i dentysta same się nie zareklamują...
Nick:  
Hasło:
Zapamiętaj
Logowanie przy użyciu kont z Facebooka itd. dostępne jest z poziomu forum
POKAŻ / UKRYJ MENU
Przypominamy, iż nie udzielamy odpowiedzi na pytania dotyczące ramówki czy powrotu jakiejś audycji (powody wyjaśniliśmy tutaj)
Nick:  
Hasło:
Zapamiętaj
Komentarz o ID 4665 do artykulu:
Czy olbrzymy naprawdę istniały?
(wróć do artykułu)
 • marec (2010-03-12 15:49:57) | RAPORT
  w archeologii jak i badaniu kosmosu przyjęto niewłaściwą podstawę do badania. Ktoś przyjął założenie dawno temu że istniejemy przez duży wybuch i ewoluowanie. Kilka ' autorytetów ' to wylansowało i teraz cokolwiek by nie odkryto a nie pasowało do ogólnego założenia , chowa się lub szuka odpowiedniego tłumaczenia. Dlaczego nie można przyjąc prostej zasady - jest Stwórca, Bóg i On wszystko wyjaśnia w swoim Słowie?!W kosmosie-przyjęto zasadę że był wielki wybuch i ziemia zaroiła się żyjątkami a planeta ziemia gdzieś na granicy naszej Drogi Mlecznej nie wiadomo jak, po co i dlaczego. Jaki sens to ma ? Dlaczego nie przyjąc innej zasady - Bóg Stwórca rzekł i stało się a ziemia jest w rękach Boga...podnóżkiem stóp Jego. Wszystko wolimy komplikowac i w to wierzyc. Ja nie mam takiej wiary. Wierzę że to jest proste, mam swojego tatę, mamę... mam Ojca Stwórcę - to taka cielesna prawda w którą wierzę.

  DODAJ ODPOWIEDŹ DO TEGO KOMENTARZA

 • SŁUCHAJ NAS
  SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI
  NEWSLETTER
  RAMÓWKA NA DZIŚ
  ARCHIWUM AUDYCJI
  WESPRZYJ
  RADIO PARANORMALIUM
  NAJNOWSZE ARTYKUŁY
  Copyright © 2004-2019 by Radio Paranormalium