Nie zapomnij odwiedzić strony naszych partnerów - ich lubimy, ich polecamy!Możesz też kupić u nas reklamę!

Tutaj będzie pożyczka, pozycjonowanie, chwilówka, no i w ogóle cały ten reklamowy stuff... no bo w końcu odchudzanie, meble, dieta i dentysta same się nie zareklamują...
Nick:  
Hasło:
Zapamiętaj
Logowanie przy użyciu kont z Facebooka itd. dostępne jest z poziomu forum
POKAŻ / UKRYJ MENU
Nick:  
Hasło:
Zapamiętaj
Logowanie przy użyciu kont z Facebooka itd.
dostępne jest z poziomu forum
Komentarz o ID 4550 do artykulu:
Channeling - moda, oszustwo czy nowa droga poznania?
(wróć do artykułu)
 • Giaur (2010-04-18 01:40:31) | RAPORT
  No ładnie...
  Najpierw wyczytałem, że są pozbawieni wolnej woli a potem dziwią się, że u nas chcemy się wzajemnie kontrolować...

  Niemniej - wszystko to daje skromny grunt pod (stary) New World Order. Bliżej temu nurtowi do siania "nowego" moralnego podejścia - by się zjednoczyć (czyli porzucić kulturowe "wyjątkowości") i w imię słuchania się wszechwidzącego oka oddać się pod pełną kontrolę małej grupy ludzi - lobbystów, co tymczasem, w trakcie dążenia do światowego rządu - zarabiają niezliczone pieniądze na wojnach (broń, farmaceutyka), klęskach żywiołowych (HAARP, medialnie kolorowane pomoce humanitarne) i chorobach (farmaceutyka)

  "chęć dominowania nad innymi, pragnienie bycia "kimś" i związana z tym pogoń za dobrami materialnymi i przyjemnościami."
  no niestety - jednak to wynika z faktu. że ktoś ma "chęć dominowania nad innymi", więc my zaufani w jego szczodrość myślimy, że to, co daje nam i wmawia to prawda - reklamy(hipnoza, sugestie, manipulacja faktami), telewizja(hipnoza, sugestie, manipulacja faktami), polityka, która już od dawna ma w dupie, co mamy do powiedzenia, mimo, że my jesteśmy "zwierzchnik władzy".

  Z resztą - "pragnienie bycia "kimś" i związana z tym pogoń za dobrami materialnymi i przyjemnościami" to nic innego jak aktualna definicja spełniania instynktu samozachowawczego - jesteś nikim to nie ma Cię... materializm to konieczność (gratuluję Żydom) ale jest to wypaczone ("gratuluję" " dzieciom reklamy, czyli nam...) a przyjemność ... tu znowu Żydzi mają rację - wszystko w dobrych i słusznych proporcjach
  ale zachód swoje: "Kochamy się raz na tydzień - co robić" "Nie mam ochoty na seks - jestem chora?" "Zwiększ rozmiary swojego penisa!" "Masturbacja/onanizacja - mity i zalety: ogólnie jest zdrowe" (zdrowe? głupie - oducza cierpliwości)

  Więc kochane potomstwo planetoid - idziemy na dno "Get down" hehe... Fajnie jak na kombanie :/

  DODAJ ODPOWIEDŹ DO TEGO KOMENTARZA

 • SŁUCHAJ NAS
  SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI
  NEWSLETTER
  RAMÓWKA NA DZIŚ
  ARCHIWUM AUDYCJI
  WESPRZYJ
  RADIO PARANORMALIUM
  NAJNOWSZE ARTYKUŁY
  Copyright © 2004-2019 by Radio Paranormalium