[ZAMKNIJ REKLAMY]
Kup reklamę w tym miejscu!

Nie zapomnij odwiedzić strony naszych partnerów - ich lubimy, ich polecamy!Tutaj będzie pożyczka, pozycjonowanie, chwilówka, no i w ogóle cały ten reklamowy stuff... no bo w końcu odchudzanie, meble, dieta i dentysta same się nie zareklamują...
STR. GŁÓWNA
SŁUCHAJ
PODCASTY
CZYTELNIA
Radio Paranormalium - zjawiska paranormalne - strona glowna
Nick:  
Hasło:
Zapamiętaj
Logowanie przy użyciu kont z Facebooka itd. dostępne jest z poziomu forum
 • Ivellios (2010-01-30 21:33:31) | PW | RAPORT

  Jesli ktoś nie posiada odbiornika obsługującego SSB, to może sobie wejść na globaltuners.com

  Jest to strona umożliwiająca "podłączenie się" pod odbiorniki udostepnione przez użytkowników z całego świata, najpierw należy się zarejestrowac i poczekać na aktywację konta, po aktywacji możemy zacząć się bawić :)

  Następnie wchodzimy w "Receivers", wybieramy sobie odbiornik (najlepiej któryś oznaczony "Free" - to znaczy, że nikt z niego w chwili obecnej nie korzysta) i dajemy na trójkącik żeby włączyć dźwięk. Potem wystarczy sobie poustawiać parametry odbioru i wybrać częstotliwość. Najlepiej wcisnąć USB (inny skrót od SSB) i 6kHz, bo zwykle w taki sposób nadają stacje numeryczne.

  Niektóre odbiorniki mają podłączoną obrotnicę anteny (choć należą one do rzadkości), więc można z niej skorzystać, jeśli jest dostępna.

  Mnie się jeszcze nie udało złapać stacji numerycznej w ten sposób, ale będę dalej próbował :D

  DODAJ ODPOWIEDŹ DO TEGO KOMENTARZA

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI
RAMÓWKA NA DZIŚ
ARCHIWUM AUDYCJI
WESPRZYJ
RADIO PARANORMALIUM
NAJNOWSZE ARTYKUŁY
Skontaktuj się z nami
tel 32 7460008 tel kom. 530620493 Skype radio.paranormalium.pl E-mail: radio@paranormalium.pl Formularz kontaktowy Polityka prywatności
Copyright © 2004-2022 by Radio Paranormalium