Nie zapomnij odwiedzić strony naszych partnerów - ich lubimy, ich polecamy!Możesz też kupić u nas reklamę!

Tutaj będzie pożyczka, pozycjonowanie, chwilówka, no i w ogóle cały ten reklamowy stuff... no bo w końcu odchudzanie, meble, dieta i dentysta same się nie zareklamują...
Nick:  
Hasło:
Zapamiętaj
Logowanie przy użyciu kont z Facebooka itd. dostępne jest z poziomu forum
POKAŻ / UKRYJ MENU
Nick:  
Hasło:
Zapamiętaj
Logowanie przy użyciu kont z Facebooka itd.
dostępne jest z poziomu forum
Komentarz o ID 4448 do artykulu:
Smugi na niebie
(wróć do artykułu)
 • B52 (2010-01-18 14:11:58) | RAPORT
  Zbiorowa histeria mająca na celu zastraszenie społeczeństwa przez ekoterrorystów wmawiających ludzkości globalne ocieplenie.
  Smuga kondensacyjna to nic innego jak chmura cirrus (ze związkami chemicznymi powstałymi w wyniku spalania paliwa). Samoloty poruszają się korytarzami powietrznymi równolegle, prostopadle i pod kątem do siebie. Czasem kontroler lotu nakazuje np. zwiększenie wysokości o 200 metrów, wtedy smuga nieoczekiwanie pokazuje się za samolotem (może się też pojawić, bo w danym miejscu panują inne warunki: temperatura, wilgotność itp.; i tak samo może znikać, rozszerzać się, łączyć tworząc coraz większą chmurę cirrus). Podobnie samolot może zmieniać kurs przechodząc z jednego korytarza do drugiego lub do trzeciego - tak jak pociąg na torach; zawracać bo np. zwolniło się miejsce nad lotniskiem i może lądować po oczekiwaniu na zgodę do lądowania.

  Europa w czasie II wojny światowej była wielokrotnie zasnuta przez smugi kondensacyjne w ilości jednorazowo nawet kilkuset smug pozostawionych za bombowcami lecącymi nad Niemcy i z powrotem, przecinającymi się, równoległymi, zawracającymi (bo smugi zostawiały też osłaniające bombowce myśliwce dalekiego zasięgu). To już wtedy NWO truł świat? :) Przestańcie szukać teorii spiskowych za każdym rogiem :)

  Warto przeczytać: www.greendevils.pl/technika_wojskowa/lotnictwo/smuga/smuga_kondensacyjna.html

  B52

  DODAJ ODPOWIEDŹ DO TEGO KOMENTARZA

 • SŁUCHAJ NAS
  SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI
  NEWSLETTER
  RAMÓWKA NA DZIŚ
  ARCHIWUM AUDYCJI
  WESPRZYJ
  RADIO PARANORMALIUM
  NAJNOWSZE ARTYKUŁY
  Copyright © 2004-2020 by Radio Paranormalium