[ZAMKNIJ REKLAMY]
Kup reklamę w tym miejscu!

Nie zapomnij odwiedzić strony naszych partnerów - ich lubimy, ich polecamy!Możesz też kupić u nas reklamę!

Tutaj będzie pożyczka, pozycjonowanie, chwilówka, no i w ogóle cały ten reklamowy stuff... no bo w końcu odchudzanie, meble, dieta i dentysta same się nie zareklamują...
Nick:  
Hasło:
Zapamiętaj
Logowanie przy użyciu kont z Facebooka itd. dostępne jest z poziomu forum
POKAŻ / UKRYJ MENU
Przypominamy, iż nie udzielamy odpowiedzi na pytania dotyczące programu na dany dzień czy powrotu jakiejś audycji. Poza "Teorią Chaosu" i "Etykietą Zastępczą", wszystkie pozostałe audycje na żywo są wcześniej zapowiadane w newsach oraz we wpisach na naszym profilu na Facebooku - i TYLKO tam. Nie udzielamy takich informacji drogą e-mailową ani w innych miejscach.
Nick:  
Hasło:
Zapamiętaj
Komentarz o ID 4411 do artykulu:
Dezinformacja w polskiej ufologii
(wróć do artykułu)
 • Waggelink (2010-01-08 16:20:47) | RAPORT
  Nie trudno zauwazyc , ze NAUTILIUS dawno juz przestal byc grupa entuzjastow szukajacych odpowiedzi na pytania ignorowane przez dogmatyczna i skostniala nauke akademicka. Organizycja gloszaca sie grupa badaczy prawdopodobnie infiltrowana lub sponsorowana jest przez te same sily , ktore dzialaja w dominujacych na rynku polskim portalach.Wskazuje na to rygorystyczna Cenzura i chorobliwa niechec do prezentacji opinii niezgodnych z ICH wersja zdarzen.Rozprzestrzenianie klamstw ,dezinformacja (komentarze BERNATOWICZA do ataku na WTC) pokazaly to wyraziscie.Krzysztof Jackowski poswiecil tym ludziom wiele swej energii i czasu - popatrzcie co o Jackowskim dzisiaj CI "przyjaciele" pisza . Czy tak postepuja prawi i szlachetni ludzie? A w duzym stopniu przyczynil sie do wzrostu ICH popularnoscii Kiedys w swojej Bazie przeprowadzili eksperyment ,ktory zweryfikowac mial informacje o negatywnym wplywie tel. kom. na zywe organizmy. Do tego celu naukowcy gdzies w laboratorium (bodaj w Japonii) uzyli surowego jajka wstawionego miedzy dwa dzialajace przez 30 min. telefony ! Badacze z NAUILIUSA powtorzyli ten eksperyment i z nonszalancja idioty(a moze celowo) wlozyli DWA jajka -poddajac je promieniowaniu przez 30 minut ! Jaja pozostaly surowe a wniosek z eksperymentu brzmial nastepujaco. Telefony sa nieszkodliwe a Japonczycy to klamcy. Podwojna masa musi odebrac proporcjonalie wieksza ilosc energii lub czas napromieniowania nalezalo by wydluzyc do godziny! Ale na to Ci genialni badacze nie wpadli , chociaz przyznac musze , ze dzisiaj widze ten prosty przyklad w innym swietle . Przy pozorach poszukiwania prawdy ta grupa sieje dezinformacje i osmiesza ludzi serio podchodzacych do zjawisk paranormalnych. Dziekuje Ci Ivellios za ten tekst !

  DODAJ ODPOWIEDŹ DO TEGO KOMENTARZA

 • SŁUCHAJ NAS
  SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI
  NEWSLETTER
  RAMÓWKA NA DZIŚ
  ARCHIWUM AUDYCJI
  WESPRZYJ
  RADIO PARANORMALIUM
  NAJNOWSZE ARTYKUŁY
  MY lubimy ICH, ONI lubią NAS - nasi partnerzy, współpracownicy i zaprzyjaźnione serwisy
  Copyright © 2004-2018 by Radio Paranormalium