Nie zapomnij odwiedzić strony naszych partnerów - ich lubimy, ich polecamy!Możesz też kupić u nas reklamę!

Tutaj będzie pożyczka, pozycjonowanie, chwilówka, no i w ogóle cały ten reklamowy stuff... no bo w końcu odchudzanie, meble, dieta i dentysta same się nie zareklamują...
Nick:  
Hasło:
Zapamiętaj
Logowanie przy użyciu kont z Facebooka itd. dostępne jest z poziomu forum
POKAŻ / UKRYJ MENU
Nick:  
Hasło:
Zapamiętaj
Logowanie przy użyciu kont z Facebooka itd.
dostępne jest z poziomu forum
Komentarz o ID 39449 do audycji:
26 kwietnia 2019
(wróć do audycji)
 • Antares (2019-04-29 16:54:35) | RAPORT
  Właściwie jeśli chodzi o wolną energię to nie ma o czym pisać czy mówić. Mehran Keshe już dwa lata temu zapowiedział że penetruje całkiem głęboki kosmos za pomocą swojego samochodu napędzanego czterema niebieskimi magrawami (niebieskimi jak kolor, a nie w znaczeniu niebiańskim), co ciekawe opracował tę technologię zaraz po tym jak rypnęły się sprawy kosmodromu w Ghanie. Na początek był to nasz układ gwiezdny po Obłok Oorta, jak dalej niestety nie wiem, bo nie chciało mi się śledzić tej sprawy, ale przecież Michał ma przecież telefon do kolegów wgłębionych w sprawy osiągnięć Keshe, więc dowiedzenie się szczegółów nie nastręczy mu problemów. Przy okazji chyba z tego wynika że Keshe w swoim samochodzie znacznie przekracza prędkość światła, w każdym razie tak wynika z moich pobieżnych obliczeń. I to nie jest mój trollling, wszystko oparte o twierdzenia "Tesli XXI wieku", tak hołubionego przez Polonię na wyspach.


  I jeszcze dwie elektryzujące wieści spiskowe:

  1. A propos Polonii na wyspach okazuje się, że hrabia-ogrodnik Potocki okazał się TW Markiem, wtyką nie tylko naszego (??) wywiadu wojskowego ale także słupem razwiedki i o to chodziło w przypadku tajemniczego handlu kwiatami wożonymi samolotami naszego wielkiego wschodniego sąsiada. Śmieszne tylko jak teraz Berdowicz pobekuje po kątach i Taratajcio rozmyśla jak Saul w namiocie, obmyślając co zrobić z tym fantem. A taki ładny był, amerykański...

  2. Wszystko wskazuje że ukryte terapie staną się jeszcze bardziej ukryte po tym jak rząd światowy rękoma naszych służb sięgnął dziś po hurtownię Jerzego Zięby. Jeszcze wczoraj Jerzy Zięba opowiadał jak leczył zawał wykałaczką (sic! to znów nie jest trolling!), dziś prokuratura zamknęła mu biznes. Jerzy Zięba broni się że nie sprzedaje produktów leczniczych a tylko suplementy.

  Przy tych wiadomościach ostatnie rewelacje Dariusza - którego nazwiska nie wolno wymieniać, więc podpowiem że jest takie jak mijający właśnie miesiąc - o wampirach z Riese, które wg ostatnich ustaleń pana Dariusza były klonowane z reptilianami brzmią jak banał.

  Pewnie wiele osób może pomyśleć że troluję. Nic z tych rzeczy. Ivo Andrić, jeden z moich ulubionych pisarzy twierdził, że "Na każdej książce stanowiącej prawdziwe dzieło sztuki, można by napisać: „wyjęte z życia mojego i waszego”. A to wszystko powyżej zostało wyjęte z życia polskich kręgów alternatywnych. Świetne dzieło sztuki, szkoda tylko że komedia kołtuńska.

  PS I jeszcze jedno a propos komedii wyjętych z życia czy z innych miejsc. Szef Fundacji N. poza wieloma talentami dotychczas znanymi błysnął jeszcze jednym, to znaczy talentem bycia scenarzystą komedii kryminalnej wyciągniętej ponoć z własnego życia, pod tytułem "Zakopane". Nie chodzi o bynajmniej o stolicę Tatr, a kilka ton złota jakie zakopał był krewny pana Roberta w centrum Warszawy. Proponuję zatem aby na tej fali następną komedią był film pod tytułem "Zdany". I nie chodzi mi o pozytywny wynik egzaminu :-)

  • SkrzydlatyŻmij (2019-04-29 22:28:29) | RAPORT
   ad 2. - Został wytypowany spośród kilkudziesięciu sprzedawców w Polsce witamin i buraka czerwonego, ten jeden, który nimi handlować nie powinien. Pewnie dlatego, że napisał dwie książki popularnonaukowe na tematy medyczne, bardzo się one rozmaitym redaktorom nie podobają, choć żaden nawet nie próbował dyskutować z przytoczonymi tam badaniami.


   a to może trochę zmieniając temat:
   Zięba i Michalkiewicz oraz bracia młodsi

   www.youtube.com/watch?v=eQ1MJCCLzBg
  DODAJ ODPOWIEDŹ DO TEGO KOMENTARZA

 • SŁUCHAJ NAS
  SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI
  NEWSLETTER
  RAMÓWKA NA DZIŚ
  ARCHIWUM AUDYCJI
  WESPRZYJ
  RADIO PARANORMALIUM
  NAJNOWSZE ARTYKUŁY
  Copyright © 2004-2020 by Radio Paranormalium