[ZAMKNIJ REKLAMY]
Kup reklamę w tym miejscu!

Nie zapomnij odwiedzić strony naszych partnerów - ich lubimy, ich polecamy!Tutaj będzie pożyczka, pozycjonowanie, chwilówka, no i w ogóle cały ten reklamowy stuff... no bo w końcu odchudzanie, meble, dieta i dentysta same się nie zareklamują...
STR. GŁÓWNA
SŁUCHAJ
PODCASTY
CZYTELNIA
Radio Paranormalium - zjawiska paranormalne - strona glowna
Nick:  
Hasło:
Zapamiętaj
Logowanie przy użyciu kont z Facebooka itd. dostępne jest z poziomu forum
Właśnie nadajemy premierę podcastu! Gorąco zachęcamy do słuchania
 • Roni (2018-09-12 21:56:27) | RAPORT

  A co komu Zięba złego zrobił. Napisał książki , produkuje suplementy. A co to on jeden tak robi? Nikt nikogo do niczego nie zmusza. Już sam nie wiem czy to zazdrość czy głupota. A może kolejne opłacane gadanie przez koncerny farmaceutyczne.

  • Ivellios (2018-09-12 23:14:12) | PW | RAPORT | E-mail


   A może kolejne opłacane gadanie przez koncerny farmaceutyczneZ całym szacunkiem, ale... PIERDOLISZ. Pierdolisz jak ci wszyscy jarający się Ziębą ezojanusze i ezograżyny.

   Co Zięba złego zrobił? Robi ludzi w balona po prostu. Nie widziałem jeszcze ANI JEDNEGO człowieka, którego by z czegoś wyleczył, ani też ŻADNEGO dowodu na to, że propagowane przez niego metody leczenia są skuteczne (nie wspominając już o ich bezpieczeństwie).
  • Alex (2018-09-14 10:46:51) | RAPORT

   Teraz to ty ***isz. Niby skąd miałbyś wiedzieć o takich ludziach? Mieliby ci o tym meldować ? Trochę pokory. Żeby krytykować czyjeś metody leczenia to trzeba albo samemu sie leczyć albo mieć kontakt z ludźmi którzy sie leczą. Nie interesuje sie za bardzo Jerzym zieba ale z tego co czytałam jego książkę to jest tam sporo racji jak na przykład na temat leku tamoxifen który wywołuje raka i teraz sie juz o tym głośno mówi. Medycyna akademicka tez rzadko kiedy pomaga a nawet jak pomoże to na drugie zaszkodzi. Po tym komentarzu to myśle ze jestes jednak jakimś trollem.
  DODAJ ODPOWIEDŹ DO TEGO KOMENTARZA

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI
RAMÓWKA NA DZIŚ
ARCHIWUM AUDYCJI
WESPRZYJ
RADIO PARANORMALIUM
NAJNOWSZE ARTYKUŁY
Skontaktuj się z nami
tel 32 7460008 tel kom. 530620493 Skype radio.paranormalium.pl E-mail: radio@paranormalium.pl Formularz kontaktowy Polityka prywatności
Copyright © 2004-2022 by Radio Paranormalium