[ZAMKNIJ REKLAMY]
Kup reklamę w tym miejscu!

Nie zapomnij odwiedzić strony naszych partnerów - ich lubimy, ich polecamy!Tutaj będzie pożyczka, pozycjonowanie, chwilówka, no i w ogóle cały ten reklamowy stuff... no bo w końcu odchudzanie, meble, dieta i dentysta same się nie zareklamują...
STR. GŁÓWNA
SŁUCHAJ
PODCASTY
CZYTELNIA
Radio Paranormalium - zjawiska paranormalne - strona glowna
Nick:  
Hasło:
Zapamiętaj
Logowanie przy użyciu kont z Facebooka itd. dostępne jest z poziomu forum
Komentarz o ID 38656 do artykulu:
Wszyscy jesteśmy awatarami (wróć do artykułu)
 • sswds (2018-09-05 18:11:04) | RAPORT | E-mail

  Witam, witam.
  Postanowiłem post zostawić pod danym artykułem.
  Mianowicie z wielką uwagą słuchałem wykładów Toma Campbella. Pościągałem dane mp3-ki, jednak jest to dla mnie zbyt mądre i zbyt wielkie do ogarnięcia. Zdecydowanie, trzeba będzie posłuchać jeszcze raz danych wykładów. Szkoda że w pierwszej części, kiedy były zadawane pytania (dosyć istotne), Tom jakoś nie bardzo odpowiadał na nie, lub były pewne problemy językowe by móc odpowiadać. Stąd odpowiadał na ile mógł i rozumiał. Fajnie, że później przy kolejnych częściach zostało to "nadrobione".
  Jedno z pytań jakie nadal mnie nurtuje, a wiem że Tom na nie odpowiedział, chociaż po części dotyczy Unidentified Flying Object, UFO. Brzmiało to tak, jakby to zjawisko było błędem w systemie, które się uwidacznia. Fajnie by było jakby ktoś z forumowiczów włączył się do rozmowy pod danym komentarzem, czy któryś z redaktorów, czy dobrze kojarzę odpowiedź. Nasilenie tego zjawiska w ostatnich latach moim zdaniem jest przeciążeniem systemu (ze swojego wykształcenia zawodowego informatycznego), dzieję się tak gdy sieć jest przeciążona. Mimo tego że wdg. teorii Einseina Wszechświat zamiast zwalniać po teoretycznym "BigBennie" przyśpiesza coraz bardziej (co w swoich teoriach potwierdza także fizyk kwantowy naszych czasów Nassim Haramein). Mimo tego nie mieści danych informacji i wywala błędy, jak zjawiska UFO. Czy tak to należy rozumieć? Czy... bo z tego co zrozumiałem po tłumaczeniu. NIE MA innej cywilizacji poza Ziemskiej. A być może jest to manifestacją z innego wymiaru, lub systemu.
  Miło by było posłuchać opini innych uczestników, lub też słuchaczy internetowych.
  Z serca pozdrawiam. Życząc całemu Radiu Paranormalium dalszych sukcesów - i pozytywnego przekazu 'w eterze'.

  Jarek

  • Mr.M (2020-01-06 17:11:36) | RAPORT | E-mail

   Moim zdaniem źle pojmujesz pojęcie ciała jako awatara. Nie słuchałem tych mp3 o których wspominasz, a wniosek wyciągam z Twojego wpisu. Ciężko to jest dokładnie wytłumaczyć jak ja pojmuję awatara, oraz co za tym idzie temat UFO. Może postaram się wytłumaczyć to w sposób obrazowy. Ziemskie życie awatara się kończy, Twoja dusza nagle znajduje się przy stole z kimś po drugiej jego stronie. Zaczynasz zdawać sobie sprawę, że "wyskoczyłeś" z życia, i wróciłeś tu gdzie zawsze byłeś. Podziwiasz swoje zdobyte doświadczenia uczuciowe, duchowe, tęsknisz za nimi. Więc rola awatara ma Cię czegoś tam nauczyć. Nie należy jej pojmować jak przysłowiowego Matrixa (jak z filmu) mimo że jest to dość dokładne przesłanie. Natomiast co do UFO, obcych cywilizacji itp. chyba nic nie stoi na przeszkodzie żeby ONI istnieli. Nie uważam że jest to przeciążenie systemu. Wszak nawet śpiący prorok Edgar Cayce podawał dane z innych światów (obcych), także inne znakomite osobowości naszego świata błądzili po zakamarkach kosmicznych światów. Jeśli coś ma być wirtualną rzeczywistością, dlaczego ją ograniczać tylko do planety Ziemia?
   Zawsze mam świadomość że niezbyt dokładnie opisałem co czuję, dlatego też oczekuję krytyki. Pozdrawiam serdecznie wszystkich.

   ps. Czy można prosić o namiar na wspomniane mp3?
  DODAJ ODPOWIEDŹ DO TEGO KOMENTARZA

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI
RAMÓWKA NA DZIŚ
ARCHIWUM AUDYCJI
WESPRZYJ
RADIO PARANORMALIUM
NAJNOWSZE ARTYKUŁY
Skontaktuj się z nami
tel 32 7460008 tel kom. 530620493 Skype radio.paranormalium.pl E-mail: radio@paranormalium.pl Formularz kontaktowy Polityka prywatności
Copyright © 2004-2022 by Radio Paranormalium