Nie zapomnij odwiedzić strony naszych partnerów - ich lubimy, ich polecamy!Możesz też kupić u nas reklamę!

Tutaj będzie pożyczka, pozycjonowanie, chwilówka, no i w ogóle cały ten reklamowy stuff... no bo w końcu odchudzanie, meble, dieta i dentysta same się nie zareklamują...
Nick:  
Hasło:
Zapamiętaj
Logowanie przy użyciu kont z Facebooka itd. dostępne jest z poziomu forum
POKAŻ / UKRYJ MENU
Nick:  
Hasło:
Zapamiętaj
Logowanie przy użyciu kont z Facebooka itd.
dostępne jest z poziomu forum
Komentarz o ID 38395 do newsa:
Ta debata może być ostatnią... (w tym sezonie)
(wróć do newsa)
 • Antares (2018-05-30 13:48:54) | RAPORT
  To ostatnia niedziela...(w tym sezonie) :-/

  Mam nadzieję, że będzie można liczyć na Debaty Niekontrolowane, jak w poprzednich letnich sezonach. Choćby były z puszki, a nie na żywo.

  To że Debat Ufologicznych fajnie się słucha ale zdecydowanie trudniej tworzy to "oczywista oczywistość". To tak jak z obiadami, które trudniej się gotuje niż je, choć w przypadku jednej z moich znajomych nie do końca jestem o tym przekonany ;-)

  Myślę, że niezłym pomysłem byłaby debata podsumowująca ostatni rok w ufologii - co nowego, jakie trendy, jakie rozczarowania (dla mnie - Project Disclosure, medialna wydmuszka...), co było objawieniem (o ile coś było...).

  • Ivellios (2018-05-30 14:12:56) | PW | RAPORT | E-mail
   Zobaczymy. Narazie wiele wskazuje na to, że "Debaty (nie)kontrolowane" również czeka pewna zmiana. To, że będą, to jest pewne, tylko inna sprawa kiedy tak na dobre wystartują.

   Nie oszukujmy się, tematy ufologiczne już nam się powoli wyczerpują. Dlatego też zastanawiamy się z Piotrem nad pomysłem, żeby zrobić przez jakiś czas przerwę w ogóle od debatowania, a od jesieni ruszyć z debatami od nowa, ale przeplatanymi, na zasadzie niekontrolowana-ufologiczna-niekontrolowana-ufologiczna. Czas pokaże, jak to wszystko będzie ostatecznie wyglądało.

   Możliwe, że w wakacje wystartuje coś w rodzaju "Klubu Paranormalium Online", gdzie współprowadzącym będzie Tomasz Pawlus. Prowadzimy aktualnie rozmowy w tym temacie :)
  DODAJ ODPOWIEDŹ DO TEGO KOMENTARZA

 • SŁUCHAJ NAS
  SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI
  NEWSLETTER
  RAMÓWKA NA DZIŚ
  ARCHIWUM AUDYCJI
  WESPRZYJ
  RADIO PARANORMALIUM
  NAJNOWSZE ARTYKUŁY
  Copyright © 2004-2020 by Radio Paranormalium