[ZAMKNIJ REKLAMY]
Kup reklamę w tym miejscu!

Nie zapomnij odwiedzić strony naszych partnerów - ich lubimy, ich polecamy!Tutaj będzie pożyczka, pozycjonowanie, chwilówka, no i w ogóle cały ten reklamowy stuff... no bo w końcu odchudzanie, meble, dieta i dentysta same się nie zareklamują...
STR. GŁÓWNA
SŁUCHAJ
PODCASTY
CZYTELNIA
Radio Paranormalium - zjawiska paranormalne - strona glowna
Nick:  
Hasło:
Zapamiętaj
Logowanie przy użyciu kont z Facebooka itd. dostępne jest z poziomu forum
 • Antares (2018-02-28 11:36:40) | RAPORT

  Co do relacji dotyczącej Czerwonaka – jeśli opis zdarzenia jest precyzyjny to ono powinno być widoczne w Poznaniu.

  Czerwonak leży we „wcięciu” Poznania i gdyby nie brak przeprawy mostowej to Czerwonak zapewne już byłby dzielnicą Poznania (stan na rok 2018, a nie 1988 kiedy miało miejsce zdarzenie – oczywiście położenie się nie zmieniło, ale Poznań się rozlazł). Czerwonak wygląda tak, że po przeciwnej stronie Warty jest Poznań, na południe też. Brzeg poznański jest mniej stromy od tego od strony Czerwonaka który jest dość stromy, jakieś 300 metrów od brzegu idzie główna ulica Czerwonaka (ulica Poznańska) a przecinają ja poprzeczne dość wąskie uliczki (te po lewej to po prostu zazwyczaj dojazdy do posesji), prawa strona patrząc od strony Poznania, na północ pnie się jeszcze bardziej w górę, aby osiągnąć najwyższe wzniesienie w okolicach Poznania (Dziewicza Góra, na której jest przeciwpożarowa wieża obserwacyjna, polecam zwiedzenie w wyżową pogodę – widać nawet miejsca odległe o kilkadziesiąt kilometrów). Ogólnie te tereny topograficznie przypominają bardziej Sudety niż Poznań, tym bardziej że jest to już skraj Puszczy Zielonki.

  Tak więc światło powinno być widoczne nie tylko po przeciwnej stronie Warty, ale też w okolicach elektrociepłowni Karolin leżącej administracyjnie w Poznaniu, na południe od Czerwonaka, po tej samej stronie Warty co Czerwonak. Na marginesie - komin elektrociepłowni jest najwyższą budowlą w mieście (200 metrów wysokości, dodatkowo wysokość posadowienia 18 metrów).

  Przyznam, że te okolice znam całkiem nieźle, ale zapytam się znajomego który tam mieszka, może on wie coś więcej.


  Przy okazji chciałbym zapytać co się dzieje z podcastami Radia Paranormalium? Normalnie staram się słuchać wybranych audycji na żywo lub ewentualnie słuchać sobie audycji z archiwum, ale mój laptop ostatnio w dość dramatycznych okolicznościach zmienił właściciela, więc chciałem odsłuchać sobie audycji na smartfonie za pomocą GOM Audio Plus, który obsługuje podcasty (niestety nie wiem z jakiej sieci korzysta). Widzę, że ostatnia Debata Ufologiczna która tam jest ma numer 82 i jest sprzed kwartału, tak jakby w pewnym momencie przestały być aktualizowane.


  • Ivellios (2018-02-28 22:18:52) | PW | RAPORT | E-mail

   Kanały RSS (z których korzystają aplikacje do obsługi podcastów) aktualizowane są na bieżąco. Właściwie to "same się aktualizują" w momencie dodania każdej nowej audycji do archiwum. Prawdopodobnie więc to jest skutek jakiegoś błędu w GOM Audio Plus - powinieneś raczej zgłosić to twórcom tego programu.
  • Antares (2018-03-01 9:42:03) | RAPORT

   @Ivellios

   Dziękuję za wyjaśnienia, napisałem w nocy do twórców programu i dziś już są wszystko działa jak należy. Skądinąd dobrze, że twórcy programu są z Korei, dzięki różnicy czasu jest miłe zaskoczenie gdy przez noc wszystko zostało przywrócone do należytego działania :-)
  DODAJ ODPOWIEDŹ DO TEGO KOMENTARZA

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI
RAMÓWKA NA DZIŚ
ARCHIWUM AUDYCJI
WESPRZYJ
RADIO PARANORMALIUM
NAJNOWSZE ARTYKUŁY
Skontaktuj się z nami
tel 32 7460008 tel kom. 530620493 Skype radio.paranormalium.pl E-mail: radio@paranormalium.pl Formularz kontaktowy Polityka prywatności
Copyright © 2004-2022 by Radio Paranormalium