Nie zapomnij odwiedzić strony naszych partnerów - ich lubimy, ich polecamy!Możesz też kupić u nas reklamę!

Tutaj będzie pożyczka, pozycjonowanie, chwilówka, no i w ogóle cały ten reklamowy stuff... no bo w końcu odchudzanie, meble, dieta i dentysta same się nie zareklamują...
Nick:  
Hasło:
Zapamiętaj
Logowanie przy użyciu kont z Facebooka itd. dostępne jest z poziomu forum
POKAŻ / UKRYJ MENU
Nick:  
Hasło:
Zapamiętaj
Logowanie przy użyciu kont z Facebooka itd.
dostępne jest z poziomu forum
Komentarz o ID 38037 do audycji:
90. Debata Ufologiczna Online: Przedmioty pozostawione przez starożytnych astronautów
(wróć do audycji)
 • Ryjek (2018-02-04 18:42:53) | RAPORT | E-mail
  Panowie, przykro mi to mówić ale to była chyba wasza najgorsza audycja. Moim zdaniem brakuje wam w debatach dla przeciwwagi osób o trochę innych poglądach i dla tego audycja odbyła się w tonie "towarzystwa wzajemnej adoracji", a to niestety nie sprzyja ciekawym dyskusjom.

  Co do strony merytorycznej audycji to zdziwiło mnie, że często powołujecie się na naukę i jej metodologię badawczą, a brak naukowych dowodów bierzecie od razu za niepodważalny argument o braku prawdziwości hipotez alternatywnych. Sami wiedzie jak działa nauka i do jakich hipotez prowadzi więc stawianie jej jako wyroczni dla alternatywnych hipotez z definicji doprowadzi do takiej konkluzji jaką ogólnie wysnuliście.

  Co do Danikena skwitowanie całej jego pracy jednym prostym zdaniem spychającym go na nic nie znaczący margines uważam za zachowanie godne tylko największych "naukowaców" kwitujących go głupawym uśmieszkiem ignorancji. Można się z Danikenem nie zgodzić w wielu kwestiach ale pytania, oraz rzeczy na które zwraca uwagę warte są szerszego rozważenia a nie ignorancji.

  Temat audycji był na tyle szeroki, że mogliście poruszyć dużo więcej zagadkowych rzeczy, nie wiem np. dla czego nie wspomnieliście o kryształowych czaszkach, przecież są znakomitym kontrargumentem na wasze pesymistyczne wnioski.

  Pozdrawiam i proszę się nie obrażać na mnie, mi także zależy aby wasze audycje były ciekawe i przedstawiały tematy szerzej niż to można przeczytać w pismach "naukowych".

  • Majk (2018-02-09 14:51:55) | RAPORT
   No właśnie ... depczą i depczą , niedługo nie zostanie nic do zdeptania . Wszystko jest źle , wszyscy na nie . UFO - nie , Sztuczny Księżyc - nie , Nibiru - nie , Anunaki - nie , Sitchin - nie . Daeniken - nie, Roswell - nie , Ujawnienie - nie , Kosmici - też nie , Free Energy pewnie też nie . Na koniec zostanie tylko pan zastępca naczelnego Nieznanego Świata chichoczący z przekąsem nad rozdeptanym Radiem Paranormalium . Kto będzie słuchał Debat na których każdy temat jest ośmieszany i równany z glebą ... mnie już to zaczyna wychodzić bokiem . W zasadzie znając temat audycji wiadomo że będzie on zjechany i wyszydzony . Może trzeba zaprosić chłopaków z Radia WW albo Nocnego - pomogą deptać .
  • Majk (2018-02-09 14:57:50) | RAPORT
   PS . Można nie lubić i obśmiewać serial "Starożytni Astronauci" ale serial en ma jedną niepodważalną zaletę - nigdy wcześniej w krótkim czasie nie można było zobaczyć w telewizji na raz tyle artefaktów i obiektów które dotąd widać było tylko na zdjęciach u Daenikena i innych pisarzy . A pieniędzy na loty po całym świecie i zwiedzanie na własne oczy nie każdy posiada ... także nie wszystko w śmietnik panowie . Więcej obiektywizmu bo wpadacie w konwencje facebookowego hejterstwa ... hejtujecie gałąź na której siedzicie .
  • sikh (2018-02-09 20:26:42) | RAPORT
   To zależy, czy ktoś lubi wierzyć w bajki. Odrobinka myślenia wystarczy, by przestać wierzyć w część bajek z serialu "Ancient Aliens". Powtarzanie, że młotek w skale jest dowodem na istnienie obcej cywilizacji to nonsens. Szukamy dowodów, czy tworzymy ufologiczne kółko różańcowe? Prawda jest taka, że trzeba mówić prawdę i tylko prawdę, bo lanie wody i wiara we wszystko kończy się tym, czym sprawa większości artefaktów - "nikt nic nie wie"
  DODAJ ODPOWIEDŹ DO TEGO KOMENTARZA

 • SŁUCHAJ NAS
  SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI
  NEWSLETTER
  RAMÓWKA NA DZIŚ
  ARCHIWUM AUDYCJI
  WESPRZYJ
  RADIO PARANORMALIUM
  NAJNOWSZE ARTYKUŁY
  Copyright © 2004-2020 by Radio Paranormalium