Nie zapomnij odwiedzić strony naszych partnerów - ich lubimy, ich polecamy!Możesz też kupić u nas reklamę!

Tutaj będzie pożyczka, pozycjonowanie, chwilówka, no i w ogóle cały ten reklamowy stuff... no bo w końcu odchudzanie, meble, dieta i dentysta same się nie zareklamują...
Nick:  
Hasło:
Zapamiętaj
Logowanie przy użyciu kont z Facebooka itd. dostępne jest z poziomu forum
POKAŻ / UKRYJ MENU
Nick:  
Hasło:
Zapamiętaj
Logowanie przy użyciu kont z Facebooka itd.
dostępne jest z poziomu forum
Komentarz o ID 37940 do audycji:
ABW #007
(wróć do audycji)
 • Reiden (2018-01-11 9:51:37) | RAPORT | E-mail
  Jeśli chodzi o eksperyment to mam mieszane uczucia. Sama idea ok, ale teksty w mojej opinii były za długie na takie zestawienie. Jak dla mnie były mocno zbliżone jak na fakt, ze tylko ok 30% część była taka sama. Ogólnie w głowie pozostał mi mętlik fantaso-elfowy z główną różnicą, że w pierwszej wersji działo się za dużo, matka przeżyła a elfka okazała się czarodziejką, a w drugiej działo się za mało i matka zmarła a bohaterka okazała się obciążona wielkim przeznaczeniem.

  Ciekawsze by było zestawić teksty krótsze np. maks trzy strony gdzie pierwsze dwie są takie same tylko trzecia jest inna. Wówczas różnice byłyby ciekawsze bo bardziej znaczące. Oczywiście rozumiem, że mieliście co mieliście i nie było 20 wariantów do wyboru. Spodziewam się też, że miejsce, w którym te pierwsze trzy strony się urywają też narzuca pewien kierunek stąd duże podobieństwo. Jednak tak jak chętnie słucham każdego ABW, tak ten eksperyment zmęczył mnie delikatnie.

  DODAJ ODPOWIEDŹ DO TEGO KOMENTARZA

 • SŁUCHAJ NAS
  SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI
  NEWSLETTER
  RAMÓWKA NA DZIŚ
  ARCHIWUM AUDYCJI
  WESPRZYJ
  RADIO PARANORMALIUM
  NAJNOWSZE ARTYKUŁY
  Copyright © 2004-2020 by Radio Paranormalium