[ZAMKNIJ REKLAMY]
Kup reklamę w tym miejscu!

Nie zapomnij odwiedzić strony naszych partnerów - ich lubimy, ich polecamy!Możesz też kupić u nas reklamę!

Tutaj będzie pożyczka, pozycjonowanie, chwilówka, no i w ogóle cały ten reklamowy stuff... no bo w końcu odchudzanie, meble, dieta i dentysta same się nie zareklamują...
Nick:  
Hasło:
Zapamiętaj
Logowanie przy użyciu kont z Facebooka itd. dostępne jest z poziomu forum
POKAŻ / UKRYJ MENU
Przypominamy, iż nie udzielamy odpowiedzi na pytania dotyczące programu na dany dzień czy powrotu jakiejś audycji. Poza "Teorią Chaosu" i "Etykietą Zastępczą", wszystkie pozostałe audycje na żywo są wcześniej zapowiadane w newsach oraz we wpisach na naszym profilu na Facebooku - i TYLKO tam. Nie udzielamy takich informacji drogą e-mailową ani w innych miejscach.
Nick:  
Hasło:
Zapamiętaj
Komentarz o ID 37924 do audycji:
5 stycznia 2018
(wróć do audycji)
 • marq (2018-01-08 5:49:40) | PW | RAPORT
  Kim Dzong Un tak jest sekowany przez Zachód oraz NWO, GB, Zachód czy USA, że do jego kolekcji Ferrari brakuje mu raptem kilka sztuk by posiadać wszystkie wyprodukowane egz. od początku istnienia Firmy F. - i jako jeden z pierwszych otrzymuje od firmy Ferrari zaproszenie do nabycia modeli Arcy Limitowanych, produkowanych np w 3 egz; /7 egz; /33 egz; itp; etc. ... :) :) :)

  Taką samą kolekcję ma Lamborów, Bugatti, Aston Martinów oraz większość super samochodów sportowych produkowanych na zamówienie w tzw automanufaktórach - duzo takich firm jest w Szwajcarii np oraz Włoszech o nazwach powszechnie niemal nieznanych.

  To samo dotyczy stoczni jachtowych produkujących jachty dla Vipów, Futra dla całej rodziny z renomowanych firm kuśnierskich dla NWO`wców, itd, etc...

  Takie to embargo i blokady handlowe ma Korea Płn. ze Ty nie kupisz Ferrari produkowanego w np 7 egz nawet przepłacając np do 10 mln Euro a Kim Dzong dostanie nawet symboliczny upust - bonusik za to iz cała rodzina to wierni klienci od kilkudziesięciu latek .... szkoda tylko, ze nie dotyczy to oprócz Kimów innych północnokoreańczyków.

  Tak wyglądają Realia tego Zakłamanego Świata przełomu XX i XXI wieku !!

  Pozdrawiam.... .. :) uśmiechów na cały 2018 rok życzę !

  • Majk (2018-01-11 9:54:30) | RAPORT
   Przecież sankcje są dla Korei nie dla Kim Dzong Una - to też marionetka Zachodu do zadań specjalnych z kontem na Kajmanach i w Banku Vatikana , studiował w tych samych uczelniach co dzieci ROtschildów.
  DODAJ ODPOWIEDŹ DO TEGO KOMENTARZA

 • SŁUCHAJ NAS
  SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI
  NEWSLETTER
  RAMÓWKA NA DZIŚ
  ARCHIWUM AUDYCJI
  WESPRZYJ
  RADIO PARANORMALIUM
  NAJNOWSZE ARTYKUŁY
  MY lubimy ICH, ONI lubią NAS - nasi partnerzy, współpracownicy i zaprzyjaźnione serwisy
  Copyright © 2004-2018 by Radio Paranormalium