[ZAMKNIJ REKLAMY]
Kup reklamę w tym miejscu!

Nie zapomnij odwiedzić strony naszych partnerów - ich lubimy, ich polecamy!Możesz też kupić u nas reklamę!

Tutaj będzie pożyczka, pozycjonowanie, chwilówka, no i w ogóle cały ten reklamowy stuff... no bo w końcu odchudzanie, meble, dieta i dentysta same się nie zareklamują...
Nick:  
Hasło:
Zapamiętaj
Logowanie przy użyciu kont z Facebooka itd. dostępne jest z poziomu forum
POKAŻ / UKRYJ MENU
Przypominamy, iż nie udzielamy odpowiedzi na pytania dotyczące programu na dany dzień czy powrotu jakiejś audycji. Poza "Teorią Chaosu" i "Etykietą Zastępczą", wszystkie pozostałe audycje na żywo są wcześniej zapowiadane w newsach oraz we wpisach na naszym profilu na Facebooku - i TYLKO tam. Nie udzielamy takich informacji drogą e-mailową ani w innych miejscach.
Nick:  
Hasło:
Zapamiętaj
Komentarz o ID 37901 do audycji:
5 stycznia 2018
(wróć do audycji)
 • Sylwia (2018-01-07 10:39:53) | RAPORT
  Wiesz Michał lubiłam Twoje audycje w wielu sprawach mamy zbieżne poglądy.Jestem lesbijką ,nic nikomu nie robię,kościoła nie darze szacunkiem,delikatnie mówiąc,nie lubię tej zakłamanej korporacji i choćby się przemalowała na tęczowo to mam ich w d.... Mam dość natomiast Twoim przytykom do gejów i lesbijek i przestaje Cię słuchać.

  • słuchacz (2018-01-07 18:33:16) | RAPORT
   A gdzie Klod niby robi jakieś przytyki homoseksualistom? Chyba ktoś tu jest przewrażliwiony na punkcie swojej orientacji seksualnej.
  • słuchacz (2018-01-07 19:14:43) | RAPORT
   Zastanów się czy na pewno masz takie same poglądy jak Claude. On oprócz tego, że nie lubi "pedalstwa", nie specjalnie kryje się też, że swoim antysemityzmem, słychac lekką pogardę dla "murzyniątek", lewactwo to oczywiście ścierwa... Niby niewierzący, ale ostatnio coraz częściej ciepło się wyraża o Rydzyku i Chojeckim. Czy też uważasz, że nie powinno się szczepić ludzi, albo że całkiem prawdopodobna jest wizja wklęsłej ziemi? A może bliskie sa Tobie Korwinowo -
   Claudeowe poglądy o tym, że powinno się promowac tylko rzeczy piękne, a nie jakieś kaleki, czy umysłowo chorych? Jest też uwielbienie dla Tomka z Radia na Fali, więc pewnie też dla "technologii" Keshe - czyli leku na wszelkie choroby i całe zło tego świata. Jeśli tu także jesteście kompatybilni, to spróbuj się zainteresować tymi wynalazkami, na pewno dadzą radę wyleczyć Cię z "lesbijstwa".
  • Dobry wilk (2018-01-07 20:24:48) | RAPORT
   Clod nigdy lesbijek nie obrażał
  • słuchacz (2018-01-07 21:09:05) | RAPORT
   Po pierwsze nie można było sobie wybrać innego niku niż ten który użyłem w pierwszej odpowiedzi na post. Lepiej robić burdel w komentarzach, nietykieta widzę kuleje.

   "Zastanów się czy na pewno masz takie same poglądy jak Claude"

   Gdzie napisałem, że mam takie same poglądy jak Klod? Wiesz z poglądami jest jak z dupą, każdy ma swoją i przynajmniej mi nie przeszkadza osoba o innych poglądach niż moje ba nawet jestem w stanie jej wysłuchać a nawet czasami zmienić swoje poglądy, jeżeli druga strona wykaże i uargumentuje swoje racje, które mnie przekonają

   "Niby niewierzący, ale ostatnio coraz częściej ciepło się wyraża o Rydzyku i Chojeckim"

   A w czym Ci oni przeszkadzają, osobiście choć jestem osobą niewierzącą także lubię posłuchać wypowiedzi Chojeckiego i Kowalskiego w tematach politycznych.

   "Czy też uważasz, że nie powinno się szczepić ludzi"

   Uważam, że każdy dorosły, zdrowy psychicznie człowiek powinien mieć wybór i sam zadecydować o tym czy się zaszczepi czy też nie a o szczepieniu dzieci powinni decydować rodzice/prawni opiekuni dziecka a nie instytucja w postaci państwa. Nie wiem jak Ty ale ja nie znoszę gdy społeczeństwo traktuje się jest bezmyślne, tępe bydło

   "albo że całkiem prawdopodobna jest wizja wklęsłej ziemi"

   Wnioskuję, że to aluzja do jednej z audycji Kloda hmm widzę, że nie rozumiesz sensu tej audycji, Klod co nie raz zresztą powtarzał dopuszcza do głosu także ludzi o zwariowanych teoriach i poglądach co także wpisuje się w konwencję tej audycji aczkolwiek nie oznacza, że jest ich zwolennikiem

   "A może bliskie sa Tobie Korwinowo -
   Claudeowe poglądy o tym, że powinno się promowac tylko rzeczy piękne, a nie jakieś kaleki"

   jeżeli chodzi Ci o kaleki intelektualne (nie mylić z ludźmi chorymi) to i owszem

   "Jest też uwielbienie dla Tomka z Radia na Fali"

   Nie rozumiem co masz na myśli? Tak słuchałem kiedyś Tomka i to długo długo przed jego zafascynowaniem Keszystkowskimi bredniami i tak uważam go nadal za świetnego radiowca pomimo jego zafascynowaniem tymi bredniami.

  • sluchacz (2018-01-08 0:28:28) | RAPORT
   Odpowiedź była do Sylwii, zresztą po treści komentarza łatwo się domyślić, że był skierowany do kobiety.

   Poglądy polityczne Chojeckiego i Kowalskiego będą zawsze mocno naznaczone ich religijnym podejściem do życia, nie sądzę więc, że polityka i religia to dwie nie związane ze sobą sprawy. Poza tym tego pierwszego uważam za strasznego szura, ciemnogrodzianina i pozbawionego charyzmy błazna. Kowalski z kolei to narodowiec, któremu imponują ludzie rzucający kamieniami w policję, obaj lubią obrażać i drwić z innych, a swoją markę budują głównie na negowaniu, krytyce, wyśmiewaniu. Mądrych przemyśleń czy rozwiązań u nich jak na lekarstwo.

   "Uważam, że każdy dorosły, zdrowy psychicznie człowiek powinien mieć wybór i sam zadecydować o tym czy się zaszczepi czy też nie"

   Nie sądzę aby to było aż tak oczywiste, jak twierdzi wielu "wolnościowców". To właśnie przez antyszczepionkowców mamy teraz taka parszywą sytuację, że system próbuje nas przymuszać do szczepień. Banda ciemniaków lubujących się w teoriach spiskowych to sprowokowała, bo nastała wielka moda na bycie w opozycji do wszystkiego co naukowe i na jaranie się cudownościami z 7 gęstości. Mamy więc sytuację, w której z powodu wsteczniactwa i z powodów światopoglądowych umierają dzieci, bo nie są leczone za pomocą tradycyjnej, naukowej medycyny, tylko macha się nad nimi wahadełkiem i poi sokiem z cebuli. Nie uważam, aby to była zdrowa sytuacja, że system rezygnuje ze zmuszania ludzi do czegokolwiek i zostawia obywateli z ich własnym, często bardzo odjechanym widzeniem świata.Jesteśmy zbiorowością i skutki epidemii odczuję tez na sobie, nawet jako przeciwnik ruchów antyszczepionkowych.

   "jeżeli chodzi Ci o kaleki intelektualne (nie mylić z ludźmi chorymi) to i owszem"

   A kto będzie oceniał kto jest kaleką intelektualnym? Ty, czy jakaś komisja oświeconych? Naziści też nie widzieli miejsca w przestrzeni społecznej dla umysłowo chorych. Komuniści z kolei uważali, że krytyka komunizmu to choroba psychiczna.

   "Jest też uwielbienie dla Tomka z Radia na Fali"

   Pisałem konkretnie o Keshe. W jakich kategoriach "dobry radiowiec"? Bajera? Głos? Flow? Owszem. Poglądy, percepcja rzeczywistości i podejście do ludzi mi osobiście nie odpowiada.

  • sluchacz (2018-01-08 1:27:42) | RAPORT
   Jeszcze w kwestii "wklęsłej ziemi" - "Wnioskuję, że to aluzja do jednej z audycji Kloda hmm widzę, że nie rozumiesz sensu tej audycji"

   Doskonale wszystko rozumiem, to ty nie wyłapałeś chyba, że Claude oficjalnie i wielokrotnie zachęcał do testowania "efektu lornetkowego", stwierdzał też że teoria płaskiej ziemi to głupota w przeciwieństwie do teorii ziemi wklęsłej. To zdecydowanie więcej niż samo zapraszanie kontrowersyjnych ludzi, to aprobata i promowanie danej teorii.
  • 01110011 11000101 10000010 01110101 01100011 01101000 01100001 01100011 01111010 (2018-01-08 1:43:08) | RAPORT
   "Jesteśmy zbiorowością i skutki epidemii odczuję tez na sobie, nawet jako przeciwnik ruchów antyszczepionkowych."

   Najdurniejszy argument wysuwany przez zmanipulowanych duraków. Weźmy najprostrzy przykład Indii, na Europejskie standardy ludzie żyją tam w istnym chlewie, zero jakiejkolwiek higieny, zero jakichkolwiek szczepionek i co wybuchają tam jakieś epidemie? Według Twoich twierdzeń choroby na które w Europie masowo szczepią powinny tam dziesiątkować populację ale nie czekaj Indie to chyba najbardziej zaludniony kraj świata hm coś oderwane od rzeczywistości te wasze twierdzenia

   "Poglądy polityczne Chojeckiego i Kowalskiego będą zawsze mocno naznaczone ich religijnym podejściem do życia"

   Ty kiedykolwiek ich chociaż posłuchałeś? Zresztą nawet jeżeli to co z tego? Przykładowo Józef Tiszner miał dużo mądrych rzeczy do powiedzenia czy to, że był katolickim księdzem i w jego filozofii było sporo odwołań do religi katolickiej to ja jako osoba niewierząca mam go z góry przekreślić i negować wszystko co mówił? Oczywiście, że tak to nie działa są rzeczy z którymi się nie zgadzam ale też są rzeczy których warto wysłuchać i wyciągnąć z nich wnioski.

   "A kto będzie oceniał kto jest kaleką intelektualnym? Ty, czy jakaś komisja oświeconych?"

   Chyba nie zrozumiałeś co miałem na myśli dodając do rzeczownika użytego przez Ciebie przymiotnik 'intelektualny', cóż szkoda...

   "Pisałem konkretnie o Keshe. W jakich kategoriach "dobry radiowiec"? Bajera? Głos? Flow? Owszem. Poglądy, percepcja rzeczywistości i podejście do ludzi mi osobiście nie odpowiada. "

   Widać nie znasz Tomka ze wcześniejszej działalności radiowej i jego wcześniejszych audycji zanim wkręcił się w te głupoty związane z Keshe
  • sluchacz (2018-01-08 4:16:44) | RAPORT
   Owszem, wybuchają w Indiach epidemie, dżumy, zapalenia mózgu, polio... Za to my - Europejczycy, dzięki szczepionkom i wyższym standardom higieny zapomnieliśmy już o wielu chorobach, takich jak: odra, gruźlica, ospa, dyfteryt i wiele innych. Ciebie jednak wyjątkowo zachęcam, żebyś nie wykonywał zalecanych szczepień podczas podróży do Indii.

   Samozwańczego pastora Chojeckiego oczywiście słuchałem, nie mam zwyczaju wydawania opinii bez zapoznania się z tematem. Ogólnie często staram się wyłowić jakieś mądrości słuchając np. wykładów księży i tzw. katolickiej inteligencji i szału nie ma. Ci ludzie tylko krytykują, niszczą, mają zawsze tendencję do dopasowywania swoich przemyśleń do swojej religii, do ideologizowania wszystkiego, do posługiwania się głównie autorytetami ze swego środowiska. Odporni na kontrargumenty, mocno wsteczni, dużo w tym wszystkim demagogii, pomijania ważnych faktów, które im nie pasują itd. Po prostu przyjmij do wiadomości, że komuś to może nie odpowiadać i już.

   Audycje Tomka znam od czasu pierwszych Hipeprzestrzeni, Dokładek i Substancji.

   Kończę rozmowę, nie lubię gadać z ludźmi twojego pokroju. To kręcenie się w kółko i miałkie droczenie się. Rada: nie wmawiaj innym, że czegoś nie lubią, bo nie znają, nie rzucaj epitetów przypisując rozmówcę do grupy "zmanipulowanych duraków", nie zwracaj się do adwersarza per "wy" i najlepiej nie odpisuj, bo prezentujesz typowo żenujący, "foliarski" poziom dyskusji. Szkoda czasu. Masz swoją audycję do której możesz zadzwonić i pozachwycać się samym sobą oraz swoim środowiskiem (ale my to jesteśmy oświeceni, a ci inni to głupi, nic nie kumają).
  • S (2018-01-08 9:20:38) | RAPORT
   Sylwia@ A ja jestem ,,Pedałem" i co? A że jeszcze jestem młody i przystojny, to sex uprawiam codziennie z innym partnerem i o dziwo mam skrajne prawicowe poglądy. Najczęściej głosuje na PiS lub na ONR. Do kościółka co niedziele biegam, czasami słucham mojego guru z Torunia. Uważam że Michał nikogo nie obraża, mówi jak jest. Proszę, tylko niemów na mnie gej, bo jest to dla mnie obraźliwe, nie zawsze jestem wesoły.
  • S (2018-01-08 14:50:23) | RAPORT
   "S" @ nie podszywaj się pod cudze niki. To co o sobie napisałeś jest z pewnością prawdziwe jeżeli chodzi o ciebie gogusiu...
  • SkrzydlatyŻmij (2018-01-09 20:28:21) | RAPORT
   Co za bzdury, od lat słucham audycji Michała, nie przypominam sobie żadnych przytyków do homoseksualistów (może chodzi, o jakieś teorie głoszące, że rząd światowy ich rozgrywa, wykorzystuje do czegoś - a to co innego jest). @słuchacz - Antysemityzm Michała to też jakieś "dorabianie gęby" (bo co, nie wolno powiedzieć, że Dawid Rokefeler był Żydem? Przecież On sam o tym mówił).
  • S (2018-01-09 21:24:15) | RAPORT
   "S"@ wow! jaki miły komplement "gogusiu" no tego się nie spodziewałem. Dopiero słowniku przeczytałem o co chodzi. Dzięki! goguś-«mężczyzna przesadnie dbający o swój wygląd»
  • S (2018-01-10 9:51:15) | RAPORT
   "S"@ a jak napiszę ci, że jesteś ciotą która podszywa się pod cudze nicki, to też będzie ci schlebiać ?
  • S (2018-01-10 17:02:12) | RAPORT
   "S"@ No cóż? tak "pedały" najczęściej na siebie wołają. Jeśli chodzi o nick, to nie może składać się z jednej litery, nigdy nie zetknąłem się takim nickiem na tym portalu RP, itp. Nie będę już go więcej używał, jeśli uważasz że masz monopol na literę S. Pozdrawiam. ps. Może się spotkamy i skoczymy na piwko, ja stawiam.
  • S (2018-01-11 11:20:01) | RAPORT
   "S" @ dziękuję za zaproszenie, ale jestem hetero i już zajęty... Nie oceniam twoich preferencji ale warto sobie sprawdzić kto ma jake nicki w RP.
  • ciota (2018-01-17 15:18:07) | RAPORT
   ja tez sie obrazilem na Michasia,nie chce mi przeslac swojej foci.
  DODAJ ODPOWIEDŹ DO TEGO KOMENTARZA

 • SŁUCHAJ NAS
  SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI
  NEWSLETTER
  RAMÓWKA NA DZIŚ
  ARCHIWUM AUDYCJI
  WESPRZYJ
  RADIO PARANORMALIUM
  NAJNOWSZE ARTYKUŁY
  MY lubimy ICH, ONI lubią NAS - nasi partnerzy, współpracownicy i zaprzyjaźnione serwisy
  Copyright © 2004-2018 by Radio Paranormalium