Nie zapomnij odwiedzić strony naszych partnerów - ich lubimy, ich polecamy!Możesz też kupić u nas reklamę!

Tutaj będzie pożyczka, pozycjonowanie, chwilówka, no i w ogóle cały ten reklamowy stuff... no bo w końcu odchudzanie, meble, dieta i dentysta same się nie zareklamują...
Nick:  
Hasło:
Zapamiętaj
Logowanie przy użyciu kont z Facebooka itd. dostępne jest z poziomu forum
POKAŻ / UKRYJ MENU
Nick:  
Hasło:
Zapamiętaj
Komentarz o ID 37692 do audycji:
10 listopada 2017
(wróć do audycji)
 • speedwayer (2017-11-18 17:06:24) | RAPORT
  Słucham audycji Michała od 2012 r., praktycznie każdą, rzadko na żywo, ale ściągam i przesłu***e od dechy do dechy 99% z nich. Przez te lata widzę zmianę zachowania, charakteru Michała. Szczerze? Myślałem że mu się coś dzieje pod kopułą, ale nie - to środowisko w którym przebywa (przebywał) tak na niego działało. Potrzeba od początku robił sobie jaja, mając samemu w głowie siano... Gość udaje inteligenta, a już po sposobie gadania widać że to pospolita gnida... Sorry, ale tak uważam. Co Ci chłopie daje trolowanie? Satysfakcje? Niski poziom, niziutki!
  Kapitan - następny alfa i omega. Chłopie ogarnij siebie i temat. Nie dziwie się Michałowi ani trochę. Jak Ty z nimi wytrzymałeś? Jestem z Tobą i jakoś Ci w pełni wierze! Masz różne audycje, raz gorsze, raz lepsze, ale kurcze robisz cos dobrego dla nas, nikt Ci nie każe, nie masz z tego wiele ($), a w ostatnim czasie jak widać same przykrości i obrażanie od psychola i foliarza. Dlaczego? Bawi Was to trole? Brak zajęcia, kobiety, przyjaciół? W normalnym świecie pewnie jesteście frajerami tak? Face to face pewnie głowa w dół i ałała nie bij? Szkoda gadać...

  Do wszystkim radiowców - ludzie! Macie niszowe radyjka, publike mniejszą niż ***iarze grający w mincrafta, a mimo to się ze sobą sprzeczacie? obrażacie? O co? Gówno macie, a wchodzicie na siebie jakby walka była o milion baksów! Co z Wami? W skali kraju, nikt Was nie zna więc po co Wam to? Wiecie że złe słowo zostaje dłużej i każdy je pamięta. Robicie sobie ferment, co świadczy tylko o Was o Waszej małostkowości i i po prostu głupocie.... Nic w ten sposób nie osiągnięcie.

  PS Bierze przykład z Ivelliosa, Chrisa Miekiny i p. Cielebiasia, jest się od kogo uczyć Potrzebo i Kapitanie oraz reszta trolów frajerów.
  Przyjedzcie i powiedzcie prosto w twarz Michałowi jak jesteście takie kozaki w necie.

  Pozdrawiam normalnych i nie mam zamiaru nikogo obrażać, mam nadzieje że się ogarnięcie w pore i przestaniecie wzajemnie na siebie najeżdzać. Róbcie swoje, a zbierzecie owoce swojej pracy. To co robi Michał to jego sprawa - tym bardziej że robi to dla słuchaczy, w dobrej wierze!

  • słuchacz (2017-11-19 18:07:24) | RAPORT
   "pospolita gnida"
   "jesteście frajerami"
   "nie mam zamiaru nikogo obrażać"
   weź się wylecz z hipokryzji zanim zaczniesz kogokolwiek pouczać
  DODAJ ODPOWIEDŹ DO TEGO KOMENTARZA

 • SŁUCHAJ NAS
  SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI
  NEWSLETTER
  RAMÓWKA NA DZIŚ
  ARCHIWUM AUDYCJI
  WESPRZYJ
  RADIO PARANORMALIUM
  NAJNOWSZE ARTYKUŁY
  Copyright © 2004-2019 by Radio Paranormalium