[ZAMKNIJ REKLAMY]
Kup reklamę w tym miejscu!

Nie zapomnij odwiedzić strony naszych partnerów - ich lubimy, ich polecamy!Tutaj będzie pożyczka, pozycjonowanie, chwilówka, no i w ogóle cały ten reklamowy stuff... no bo w końcu odchudzanie, meble, dieta i dentysta same się nie zareklamują...
STR. GŁÓWNA
SŁUCHAJ
PODCASTY
CZYTELNIA
Radio Paranormalium - zjawiska paranormalne - strona glowna
Nick:  
Hasło:
Zapamiętaj
Logowanie przy użyciu kont z Facebooka itd. dostępne jest z poziomu forum
Komentarz o ID 37397 do audycji:
ABW #001 (wróć do audycji)
 • o35 (2017-10-15 0:03:02) | PW | RAPORT | E-mail

  Witam!
  Chciałbym serdecznie podziękować za tę audycję. Zapewne jest ona jedyna w swoim rodzaju wśród radiostacji internetowych jak i tradycyjnych. Myślę, że zrealizowanie takiego projektu w radiu tradycyjnym jest w tej chwili niemożliwe, ponieważ najważniejsze w nim jest słuchalność oraz wpływy z reklam. Jedynie radio publiczne mogłoby coś takiego stworzyć ale chyba już dawno o tzw misji zapomniano - misja wśród jego włodarzy stało się pustosłowiem. Wracając do audycji to muszę powiedzieć, iż z wielką przyjemnością jej wysłuchałem. Prowadzący wszakże jak wszystkim wiadomo są praktykami kutymi na cztery nogi. Czytane opowiadania muszę powiedzieć były jak na początkujących i zapewne debiutujących autorów interesujące jak również komentarze do nich. Spodobało mi się również podejście Panów do autora Kuby - jak słusznie panowie zauważyli chłop napisał nie opowiadanie lecz coś w rodzaju planu? konspektu? ale słusznie zauważyliście, że tryska on pomysłami. Być może są to jego pierwsze kroki jako autora opowiadań i chwała wam za to, że nie zjechaliście go tylko zachęcaliście aby poszedł drogą wskazaną przez was w celu osiągnięcia lepszych efektów. W czasie premiery audycji na czacie napisałem, że audycja jest świetna, na to Ivellios zadał pytanie: świetna dlatego, że lecą w niej wasze opowiadania czy świetna bo świetna w ogóle? Odpowiedziałem mu, że jest świetna dlatego, że jest:) sam przecież własnego opowiadania nie wysłałem. Ostatnia tzw techniczna część ABW moim zdaniem poruszyła istotny temat jak zacząć pisać. Pytanie zadaje sobie każdy kto zamierza się do tego zabrać. Wasze wskazówki, które padły pod koniec audycji na pewno przydadzą się wielu początkującym pisarzom. Dziękuję jeszcze raz za audycji pozdrawiam i życzę wytrwałości w jej prowadzeniu.
  P.S.
  Rada Radiofonii i Telewizji powinna wam odpalić działkę za realizowanie misji, którą ma realizować radio i telewizja publiczna a tego nie robią ;)
  o35

  • Ż&Ż (2017-10-15 9:44:13) | RAPORT | E-mail

   Pięknie dziękujemy. Taka opinia o naszej pracy (oraz niezwykle ważnej pracy IVELIOSA) jest warta więcej od kasy za misję. Mamy nadzieję, że w kolejnych audycjach będzie jeszcze lepiej. Pozdrawiamy.
  DODAJ ODPOWIEDŹ DO TEGO KOMENTARZA

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI
RAMÓWKA NA DZIŚ
ARCHIWUM AUDYCJI
WESPRZYJ
RADIO PARANORMALIUM
NAJNOWSZE ARTYKUŁY
Skontaktuj się z nami
tel 32 7460008 tel kom. 530620493 Skype radio.paranormalium.pl E-mail: radio@paranormalium.pl Formularz kontaktowy Polityka prywatności
Copyright © 2004-2022 by Radio Paranormalium