[ZAMKNIJ REKLAMY]
Kup reklamę w tym miejscu!

Nie zapomnij odwiedzić strony naszych partnerów - ich lubimy, ich polecamy!Możesz też kupić u nas reklamę!

Tutaj będzie pożyczka, pozycjonowanie, chwilówka, no i w ogóle cały ten reklamowy stuff... no bo w końcu odchudzanie, meble, dieta i dentysta same się nie zareklamują...
Nick:  
Hasło:
Zapamiętaj
Logowanie przy użyciu kont z Facebooka itd. dostępne jest z poziomu forum
POKAŻ / UKRYJ MENU
Nick:  
Hasło:
Zapamiętaj
Komentarz o ID 37074 do audycji:
Paralaksa. Rozmowy na Atlantydzie z Chrisem Miekiną (27 sierpnia 2017)
(wróć do audycji)
 • imperialistyczny żołdak (2017-08-28 17:55:24) | RAPORT
  proszę zapoznać się z statystykami współczynnika wystrzelenia w przypadku pocisków kierowanych, średnio dolatuje skutecznie co trzeci w przypadku obecności plot, więc wynik w Syrii był bardzo dobry, czasem zamiast "zdrowej logiki" warto zapoznać się z merytoryczną wiedzą na temat, jeśli reszta wywodów ma równie mocne podstawy, to fascynujące bajki prawicie Panowie, pozdrawiam.

  • chrismiekina (2017-08-29 16:16:41) | RAPORT
   Chętnie się zapoznam (zwłaszcza gdybyś ulatwił zadanie i podał jakieś namiary - byłoby łatwiej). "Zdrowa logika" podpowiada, że jeżeli strzela sie pociskiem z milion dolarów (najnowsza generacja Tomahawk IV Block to już póltora miliona), to lepiej żeby trafił za pierwszym razem :) 3 miliony, żeby rozwalić Toyotę z wkm-em to trochę drogo.
  • imperialistyczny żołdak (2017-08-29 21:43:35) | RAPORT
   hm, ja znam z papierowych publikacji dane, typ rakiety ma znaczenie, ale skuteczność to i tak jest 2,3 czy 2,5 , Polska teraz kupując "lżejsze wersje" tomahawków przyjmuje chyba koło 4 pocisków na skuteczne zaatakowanie celu, warto pamiętać , że znajdują się w Syrii najnowocześniejsze systemy plot rosyjskie których oficjalnie nie użyli, ale Syria posiada swój też niewiele starszy sprzęt, udało się im zestrzelić Izraelskie pojazdy np. Sam atak był demonstracją siły i gotowości, nie miał wyrządzić szkód, 100 milionów dolarów w te czy w te to żadne pieniądze przy tej wadze rozgrywki, uprzedzono o nim wcześniej Rosjan. Myślę, co by wpisać po angielsku w googla, "statyki trafień pocisków kierowanych"? trzeba by popróbować.

  • słuchacz (2017-08-31 3:39:18) | RAPORT
   @imperialistyczny żołdak Ty żyjesz technologią XX wieku, to co teraz widzisz to technologie, które były znane pół wieku temu. Myśl w przód, o tym właśnie mówi Chris, oczywiście my zwykłe szaraczki możemy tylko spekulować...
  DODAJ ODPOWIEDŹ DO TEGO KOMENTARZA

 • SŁUCHAJ NAS
  SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI
  NEWSLETTER
  RAMÓWKA NA DZIŚ
  ARCHIWUM AUDYCJI
  WESPRZYJ
  RADIO PARANORMALIUM
  NAJNOWSZE ARTYKUŁY
  MY lubimy ICH, ONI lubią NAS - nasi partnerzy, współpracownicy i zaprzyjaźnione serwisy
  Copyright © 2004-2018 by Radio Paranormalium