[ZAMKNIJ REKLAMY]
Kup reklamę w tym miejscu!

Nie zapomnij odwiedzić strony naszych partnerów - ich lubimy, ich polecamy!Tutaj będzie pożyczka, pozycjonowanie, chwilówka, no i w ogóle cały ten reklamowy stuff... no bo w końcu odchudzanie, meble, dieta i dentysta same się nie zareklamują...
STR. GŁÓWNA
SŁUCHAJ
PODCASTY
CZYTELNIA
Radio Paranormalium - zjawiska paranormalne - strona glowna
Nick:  
Hasło:
Zapamiętaj
Logowanie przy użyciu kont z Facebooka itd. dostępne jest z poziomu forum
Właśnie nadajemy audycję na żywo! Gorąco zachęcamy do słuchania
 • Mozart (2009-08-19 09:22:33) | RAPORT

  Moim zdaniem, niektóre z tych przypadków można wyjaśnić czysto naukowo. Mianowicie, skoro (teoretycznie - poza tym artykułem nie posiadam żadnej wiedzy na ten temat) może być to wywołane wadą genetyczną lub np. chorobami, jest to nasza czysto psychiczna reakcja na nietypowy u ludzi kolor oczu. Jeżeli to, jak to sobie wyobrażam (nieprzeniknione, czarne jak smoła oczy) nie mija się z prawdą, to doskonale rozumiem przerażenie. Takie oczy nie wyrażają żadnych emocji i nie ma w nich człowieczeństwa, które widać u każdego normalnego fizycznie człowieka. Brakuje w nich emocji, które widać w oczach każdego z nas.
  Ale nie potrafię wyjaśnić innych, dziwnych zbiegów okoliczności. Na przykład, tej akcji z panią wychodzącą z toalety oraz wizyty dzieci o tak późnej porze. Osobiście wykluczam głupie dowcipy.

  • przera żona (2017-11-15 11:38:27) | RAPORT | E-mail

   Zdjęci przerobione bo raczej sfotografować się nie da ten kto widział całe czarne oczy jak na foto -zamiera z przerażenia i raczej nie myśli (hej dziwne oczy mogę pstryknąć fotkę)
  DODAJ ODPOWIEDŹ DO TEGO KOMENTARZA

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI
RAMÓWKA NA DZIŚ
ARCHIWUM AUDYCJI
WESPRZYJ
RADIO PARANORMALIUM
NAJNOWSZE ARTYKUŁY
Skontaktuj się z nami
tel 32 7460008 tel kom. 530620493 Skype radio.paranormalium.pl E-mail: radio@paranormalium.pl Formularz kontaktowy Polityka prywatności
Copyright © 2004-2022 by Radio Paranormalium