Nie zapomnij odwiedzić strony naszych partnerów - ich lubimy, ich polecamy!Możesz też kupić u nas reklamę!

Tutaj będzie pożyczka, pozycjonowanie, chwilówka, no i w ogóle cały ten reklamowy stuff... no bo w końcu odchudzanie, meble, dieta i dentysta same się nie zareklamują...
Nick:  
Hasło:
Zapamiętaj
Logowanie przy użyciu kont z Facebooka itd. dostępne jest z poziomu forum
POKAŻ / UKRYJ MENU
Nick:  
Hasło:
Zapamiętaj
Logowanie przy użyciu kont z Facebooka itd.
dostępne jest z poziomu forum
Komentarz o ID 35787 do audycji:
68. Debata Ufologiczna Online: Strefa 51 i supertajne bazy
(wróć do audycji)
 • Antares (2017-02-23 7:49:58) | RAPORT
  @Kandzia

  Dokładnie mam takie odczucia, co już wcześniej wyrażałem. Gdyby na poważnie brać rojenia keshystów to kolokwialnie mówiąc położyłoby aka rozwiązałoby) 99% tematów ufologii, techniki wojskowej (w strefie 51 pewnie wszyscy skręcaliby drut miedziany), wytwarzania energii czy techniki atomowej (rodzimi dla Mehrana Keshe Irańczycy śmialiby się z takiego Stuxneta), medycyny , etc.
  KGHM za to by zacierał ręce.

  Ogrom absurdu opowiadany przez zwolenników Keshe jest tak wielki, że te teorie zapadają się pod własnym ciężarem jak czarna dziura.

  A piszę to dlatego, że w „Debatach Ufologicznych“ stosuje się racjonalne podejście do problemów, z rozważanie „za“ i „przeciw“ i znajdowaniem słabych punktów w rozumowaniu. Stanowi to kontrast w stosunku do audycji o dzień wcześniej gdzie sposobem dowodzenia jest „musicie mi wierzyć bo ja tak mówię“. A wydawałoby się że to ufologia jest zagadnieniem spekulatywnym.

  I jeszcze jedno , wielka klasa bijąca od dyskutantów w "Debatach ufologicznych". Z niektórymi teoriami ufologicznymi czy dotyczącymi przeszłości a wypowiadanymi w audycji się nie zgadzam, ale je biorę pod uwagę, a wypowiadających je szanuję. A nie każdemu jest to dane, wystarczy posłuchać tego i owego. Wcale mnie później nie dziwi niestety, że później teorie alternatywne są traktowane jak czyste oszołomstwo jak się słyszy jakieś zapewnienia o piciu plazmy czy odrastaniu kończyn po owinięcia nanocoatingowanym drutem miedzianym.

  • mar10la (2017-02-24 18:39:08) | RAPORT
   Nie przypominam sobie, aby w debacie było chociaż jedno zdanie o "wynalazkach" Keshe
  DODAJ ODPOWIEDŹ DO TEGO KOMENTARZA

 • SŁUCHAJ NAS
  SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI
  NEWSLETTER
  RAMÓWKA NA DZIŚ
  ARCHIWUM AUDYCJI
  WESPRZYJ
  RADIO PARANORMALIUM
  NAJNOWSZE ARTYKUŁY
  Copyright © 2004-2020 by Radio Paranormalium