[ZAMKNIJ REKLAMY]
Kup reklamę w tym miejscu!

[phpBB Debug] PHP Notice: in file [ROOT]/index.php on line 217: Use of undefined constant php - assumed 'php'Serwer radiowy zapewnia


Nie zapomnij odwiedzić strony naszych partnerów - ich lubimy, ich polecamy!Możesz też kupić u nas reklamę!

Tutaj będzie pożyczka, pozycjonowanie, chwilówka, no i w ogóle cały ten reklamowy stuff... no bo w końcu odchudzanie, meble, dieta i dentysta same się nie zareklamują...
Nick:  
Hasło:
Zapamiętaj
Logowanie przy użyciu kont z Facebooka itd. dostępne jest z poziomu forum
POKAŻ / UKRYJ MENU
Nick:  
Hasło:
Zapamiętaj
Komentarz o ID 35122 do audycji:
17 grudnia 2016
(wróć do audycji)
 • chłop (2016-12-25 20:19:51) | RAPORT
  "Uderz w stól a nożyce się odezwą" Claude zadzwonił porządnie i odezwali się. Jednych sprowadza wewnetrzna potrzeba poszukiwania prawdy- i słuchają, a innych jaka wewnetrzna potrzeba sprowadza? Mam wrażenie, że następuje jakieś zapętlenie. Jedni dzwonią i bronią pewnego podejscia do pedofilii jednoczesnie nie deklarując jasno swego stanowiska, a pózniej ci sami są bronieni aktywnie w komentarzach. Przez kogo????? U mnie we wsi chopy godajo jakby który się przyznał że akceptuje aby jego córka 13 letnia miała stosunki seksualne (bez znaczenia z wlasnej woli czy nie) to mieli by takiego na oku.

  • S (2016-12-26 15:07:06) | RAPORT
   Jasna sprawa, że pedofilia jest zła i wymaga bezwzględnego tępienia i napiętnowania, każdy normalny to wie. Nikt tu Ameryki nie odkrył. Nie zmienia to faktu, że prowadzący w dużej mierze swoje przemyślenia opiera na przeczuciach, a wiadomo, że przeczucia mogą być mylne. Poza tym słowo pisane ma tą wadę, że jest czasami błędnie rozumiane.
  • gfdggh (2016-12-28 21:43:08) | RAPORT
   Tu akurat niema nikt nic dogadania oprócz tych 13 letnich osób. Jeśli mają potrzeby seksualne i odwagę to nikt ich nie upilnuje. Za moich czasów 6 klasa podst. Pamiętam że już wtedy zaczynano.
  DODAJ ODPOWIEDŹ DO TEGO KOMENTARZA

 • SŁUCHAJ NAS
  SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI
  NEWSLETTER
  RAMÓWKA NA DZIŚ
  ARCHIWUM AUDYCJI
  WESPRZYJ
  RADIO PARANORMALIUM
  NAJNOWSZE ARTYKUŁY
  MY lubimy ICH, ONI lubią NAS - nasi partnerzy, współpracownicy i zaprzyjaźnione serwisy
  Copyright © 2004-2018 by Radio Paranormalium