[ZAMKNIJ REKLAMY]
Kup reklamę w tym miejscu!

[phpBB Debug] PHP Notice: in file [ROOT]/index.php on line 217: Use of undefined constant php - assumed 'php'Serwer radiowy zapewnia


Nie zapomnij odwiedzić strony naszych partnerów - ich lubimy, ich polecamy!Możesz też kupić u nas reklamę!

Tutaj będzie pożyczka, pozycjonowanie, chwilówka, no i w ogóle cały ten reklamowy stuff... no bo w końcu odchudzanie, meble, dieta i dentysta same się nie zareklamują...
Nick:  
Hasło:
Zapamiętaj
Logowanie przy użyciu kont z Facebooka itd. dostępne jest z poziomu forum
POKAŻ / UKRYJ MENU
Nick:  
Hasło:
Zapamiętaj
Komentarz o ID 35063 do audycji:
17 grudnia 2016
(wróć do audycji)
 • SkrzdlatyŻmij (2016-12-21 20:40:41) | RAPORT
  Jeszcze jedno, skąd Claude bierzesz tę informację, podawaną już kilka razy w audycjach, że Maryja matka Jezusa Chrystusa, miała 13 lat gdy zaszła w ciąże. Zapewnia Cię, że w Biblii nic na temat jej wieku nie znajdziesz, więc jestem ciekaw skąd ta wiedza?

  • Judgement1 (2016-12-24 11:19:36) | RAPORT
   Dokładnie to 12. W formie papierowej zostało to wydane przez wydawnictwo WAM lubimyczytac.pl/ksiazka/94721/apokryfy-nowego-testamentu-ewangelie-apokryficzne-cz-2-sw-jozef-i-sw-jan-chrzciciel-meka-i-zm
   Nie wiem czy jest w formie elektronicznej po polsku. Po angielsku pełny tekst jest tutaj: www.interfaith.org/christianity/apocrypha-joseph-the-carpenter/ (wiek Maryji jest podany w trzecim rozdziale/akapicie).

   Tak jak to zostało powiedziane w audycji pedofilia jest tylko pretekstem do inwigilacji i likwidacji niewygodnych osób, podobnie jak narzut na relatywnie tani węgiel pod pozorem ochrony środowiska przy jednoczesnym dopłacaniu do fotowoltaiki.

   Każdy przywilej, a takim niewątpliwie prawa dzieci do ich niekrzywdzenia, wymaga obligacji zapewnienia im tego przywileju, a więc kogoś kto będzie sprawdzał czy on jest wypełniany i ten ktoś za swoje niezamówione usługi pobierze zapłatę. Znane są przypadki, że tacy zawodowi pomagacze zabierali dzieci rodzinie w której nie było lodówki (jednorazowy koszt kilkuset złotych), w przypadku gdy miesięczna dopłata do nowej rodziny z wszystkimi dodatkami to rząd ponad 2 tys.
   Podam ci autentyczny przykład: kobieta 46-letnia mieszkająca około 300m ode mnie, która sama nie mogła mieć dzieci, obecnie wychowuje 2-3 letnią dziewczynkę z dopłatą 2600zł/mies. zabraną takiej właśnie rodzinie z miejscowości obok.
  • SkrzdlatyŻmij (2016-12-28 0:53:42) | RAPORT
   Ewangelia według Józefa Cieśli. Apokryf. Ale świadczy, że w starożytności gdy pisano ten tekst, wiek taki nie był dla nikogo szokujący, pewnie wokół tamtejszych czytelników było mnóstwo takich małżeństw.
  • SkrzdlatyŻmij (2016-12-28 1:05:10) | RAPORT
   Podobna jest sprawa z Jadwigą, gdyby w średniowiecznej Europie uważano, że z zamążpójściem w wieku 12 lat jest coś nie tak, to Panowie Krakowscy dopilnowaliby by wiek królewskiej panny młodej był inny. Jadwigę wydawano za mąż w atmosferze sporu politycznego międzynarodowego, Habsburgowie protestowali, bo była przyrzeczona Wilhelmowi księciu austriackiemu. Małżeństwo Jadwigi było sprawą polityczną pierwszej rangi, zmieniło historię regionu na wieki całe. Wszystko zrobiono zgodnie z ówczesnym prawem (świeckim i boskim) i obyczajem.
  DODAJ ODPOWIEDŹ DO TEGO KOMENTARZA

 • SŁUCHAJ NAS
  SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI
  NEWSLETTER
  RAMÓWKA NA DZIŚ
  ARCHIWUM AUDYCJI
  WESPRZYJ
  RADIO PARANORMALIUM
  NAJNOWSZE ARTYKUŁY
  MY lubimy ICH, ONI lubią NAS - nasi partnerzy, współpracownicy i zaprzyjaźnione serwisy
  Copyright © 2004-2018 by Radio Paranormalium