[ZAMKNIJ REKLAMY]
Kup reklamę w tym miejscu!

[phpBB Debug] PHP Notice: in file [ROOT]/index.php on line 217: Use of undefined constant php - assumed 'php'Serwer radiowy zapewnia


Nie zapomnij odwiedzić strony naszych partnerów - ich lubimy, ich polecamy!Możesz też kupić u nas reklamę!

Tutaj będzie pożyczka, pozycjonowanie, chwilówka, no i w ogóle cały ten reklamowy stuff... no bo w końcu odchudzanie, meble, dieta i dentysta same się nie zareklamują...
Nick:  
Hasło:
Zapamiętaj
Logowanie przy użyciu kont z Facebooka itd. dostępne jest z poziomu forum
POKAŻ / UKRYJ MENU
Nick:  
Hasło:
Zapamiętaj
Komentarz o ID 35062 do audycji:
17 grudnia 2016
(wróć do audycji)
 • SkrzdlatyŻmij (2016-12-21 20:35:52) | RAPORT
  Claude, dzięki za informacje o szczepionkach, ze swojej strony polecam nową książkę Jerzego Zięby „Ukryte terapie. Czego ci lekarz nie powie. Część 2.”

  Stały Sceptyk, Czetnik, Jan, wnieśli do audycji temat uporządkowania pojęć, nie są to żadni obrońcy pedofilii, pytają się tylko o wiek, o to czy obrazy malarskie niepokojące Clauda są słusznym powodem do ścigania ludzi, o nadużycie zjawiska pedofilii do ograniczania swobód obywatelskich i aresztowania ludzi niewinnych.

  Nie podoba mi się, że Claude, nazwałaś Jana „obrońcą pedofilii”, przecież ten słuchacz jedynie dopowiedział powyższe kwestie do tematu.

  „Pedofilia –stan, w którym jedynym lub preferowanym sposobem osiągania satysfakcji seksualnej jest kontakt z dziećmi w okresie przedpokwitaniowym lub wczesnej fazie pokwitania. (…)
  Sposób definiowania dziecka jest kluczowym elementem w klinicznych definicjach pedofilii. Badacze problemu wskazują, że (ponieważ definicja kliniczna nie powinna opierać się na normach społecznych i prawnych, zmiennych kulturowo), przy odróżnianiu pedofilów od niepedofilów naturalną granicą dzieciństwa jest granica biologiczna, wyznaczona przez zmiany wyglądu związane z dojrzewaniem. Dziecko, z punktu widzenia biologii, to osoba w wieku przedpokwitaniowym – taka, u której nie pojawiły się jeszcze oznaki dojrzewania. Preferowanym przez pedofila obiektem pożądania jest właśnie dziecko przed okresem dojrzewania. Czynnikiem decydującym jest brak wtórnych (drugorzędowych, a według innej klasyfikacji trzeciorzędowych) cech płciowych (przede wszystkim owłosienia łonowego), a nie konkretny wiek.”
  Wikipedia

  „Nie może zawrzeć ważnego małżeństwa mężczyzna przed ukończeniem 16 roku życia i kobieta przed ukończeniem 14 roku życia”
  Kościół rzymskokatolicki: Codex Iuris Canonici kanon1083 paragraf 1.

  W średniowieczu wiek był niższy, określony w prawie kanoniczym tego samego kościoła: mężczyzna 14 lat, kobieta 12 lat.

  Święta Jadwiga król Polski, wyszła za mąż za Władysława Jagiełłę mając lat 12 i 1 dzień. Małżeństwo było skonsumowane i ważne, Jadwigę, papież Jan Paweł II ogłosił świętą, Jagiełłę uważamy powszechnie za czcigodnego władcę Rzeczpospolitej.

  Na koniec dodam, że też uważam, że omawiane w audycji gwałty, sadyzm, zmuszanie dzieci i dorosłych do nierządu istnieją i powinny być ścigane i karane z całą surowością.
  Denerwuje mnie jedynie nie zauważanie, że seks z nastolatkiem to nie pedofilia (choć może być oczywiście sprawą nieporządku albo prawnie zbronioną), oraz że wielu ludzie wrabia się w pedofilie (tak robią wściekłe żony wobec mężów z którymi się rozwodzą i na odwrót, tak się robi z niewygodnymi dla władzy ludźmi, temat się nagłaśnia, by odebrać społeczeństwu prawa obywatelskie, a w tle oczywiście są sprawy jak z filmu: „Prosimy o ciszę, mordujemy dzieci”!)

  Stały Sceptyku celne uwagi, ale więcej opanowania i kultury.


  DODAJ ODPOWIEDŹ DO TEGO KOMENTARZA

 • SŁUCHAJ NAS
  SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI
  NEWSLETTER
  RAMÓWKA NA DZIŚ
  ARCHIWUM AUDYCJI
  WESPRZYJ
  RADIO PARANORMALIUM
  NAJNOWSZE ARTYKUŁY
  MY lubimy ICH, ONI lubią NAS - nasi partnerzy, współpracownicy i zaprzyjaźnione serwisy
  Copyright © 2004-2018 by Radio Paranormalium