[ZAMKNIJ REKLAMY]
Kup reklamę w tym miejscu!

Nie zapomnij odwiedzić strony naszych partnerów - ich lubimy, ich polecamy!Tutaj będzie pożyczka, pozycjonowanie, chwilówka, no i w ogóle cały ten reklamowy stuff... no bo w końcu odchudzanie, meble, dieta i dentysta same się nie zareklamują...
STR. GŁÓWNA
SŁUCHAJ
PODCASTY
CZYTELNIA
Radio Paranormalium - zjawiska paranormalne - strona glowna
Nick:  
Hasło:
Zapamiętaj
Logowanie przy użyciu kont z Facebooka itd. dostępne jest z poziomu forum
 • Antares (2016-09-03 10:49:15) | RAPORT

  Przepraszam, za odkopywanie tego tematu, ale dużo na ten temat można znaleźć na forum Radio Polska forum.radiopolska.pl/index.php?showtopic=13780 (ID i hasło dla publicznego dostępu: radiopolska)

  Piszę o tym, bo w ostatnich tygodniach sam miałem okazję natrafić na dwie takie stacje - jedną z czystego przypadku, a drugą nakierowaną przez entuzjastów i kiedy szukać i na jakiej częstotliwości.

  • stary Atarowiec (2017-08-29 1:30:34) | RAPORT | E-mail

   Małe wyjaśnienie dotyczące kaset Atari:
   Magnetofony używane do wczytywania gier z kaset miały głowice stereofoniczne - czyli miały dwie ścieżki - a sygnał cyfrowy był odczytywany tylko z jednej ścieżki. W przypadku "oryginalnych" nośników druga ścieżka była często wykorzystywana do nagrania podkładu dźwiękowego, aby graczowi się nie nudziło w czasie czekania na grę, bo to była bardzo wolna pamięć "masowa".
   Trochę inaczej było w przypadku piratów, a szczególnie nagranych na kasetach "z odzysku". Zdarzało się tak, że ze względu na różnicę w ustawieniach skosów głowic w różnych magnetofonach do "ścieżki audio" przebijały się resztki poprzedniego zapisu.

   Normalnie czuję się jak dinozaur...

  DODAJ ODPOWIEDŹ DO TEGO KOMENTARZA

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI
RAMÓWKA NA DZIŚ
ARCHIWUM AUDYCJI
WESPRZYJ
RADIO PARANORMALIUM
NAJNOWSZE ARTYKUŁY
Skontaktuj się z nami
tel 32 7460008 tel kom. 530620493 Skype radio.paranormalium.pl E-mail: radio@paranormalium.pl Formularz kontaktowy Polityka prywatności
Copyright © 2004-2022 by Radio Paranormalium