[ZAMKNIJ REKLAMY]
Kup reklamę w tym miejscu!

Nie zapomnij odwiedzić strony naszych partnerów - ich lubimy, ich polecamy!Możesz też kupić u nas reklamę!

Tutaj będzie pożyczka, pozycjonowanie, chwilówka, no i w ogóle cały ten reklamowy stuff... no bo w końcu odchudzanie, meble, dieta i dentysta same się nie zareklamują...
Nick:  
Hasło:
Zapamiętaj
Logowanie przy użyciu kont z Facebooka itd. dostępne jest z poziomu forum
POKAŻ / UKRYJ MENU
Przypominamy, iż nie udzielamy odpowiedzi na pytania dotyczące programu na dany dzień czy powrotu jakiejś audycji. Poza "Teorią Chaosu" i "Etykietą Zastępczą", wszystkie pozostałe audycje na żywo są wcześniej zapowiadane w newsach oraz we wpisach na naszym profilu na Facebooku - i TYLKO tam. Nie udzielamy takich informacji drogą e-mailową ani w innych miejscach.
Nick:  
Hasło:
Zapamiętaj
Komentarz o ID 15328 do artykulu:
Telepatia bliźniaczych dusz
(wróć do artykułu)
 • liz (2016-07-21 19:29:21) | RAPORT
  Mojego bliźniaka spotkałam 15 lat temu, to było jak uderzenie piorunem, uczucie znania się od zawsze, swoich mysli, pragnień, wszystkiego. On był przerażony, ja wiedziałam, że to nie ma sensu. On zaczął mnie unikać, bo był w innym związku, ja przeżyłam moją platoniczną miłość do niego. Odreagowywałam to uczucie b.długo, w końcu spotkałam moją bratnią duszę, nauczyłam się wiary w drugiego człowieka, pokochałam go, wspieram go na każdym kroku i wszystko by było ok, ale po latach mój bliźniak zaczął pojawiać się w mych snach, napisałam do niego i ot korespondencja jakbyśmy się doskonale znali, a w sumie ..wiedzieliśmy się tylko może dwa, trzy razy w życiu. Czy go kocham? tak, to jest rodzaj miłości bez żądań, pragnień, pozbawiona ego. Po prostu go kocham wiedząc, że pewnie nigdy nie bedziemy razem. On wie o mojej miłości, co on do mnie czuje? W śnie wyznał mi miłość, ten sen był nad ranem, tak bardzo namacalny, że niemozliwy..a jednak był... i wszystko by było tylko snem... tylko...ja wiem, że muszę się z nim spotkac i muszę przestać się bac tego spotkania. Podejść, przytulic się, porozmawiać ..

  • ewa (2016-11-02 22:57:05) | RAPORT
   Mam podobne doświadczenia co Ty,Liz.Tylko znam Go od ponad roku.Moze dlatego,ze to takie świeże to czuje się w tym bardzo zagubiona.Uczucie bezwarunkowej milosci a jednoczesnie straszna tęsknota i poczucie braku.Jak z tym żyć?Powodzenia dla Was!
  DODAJ ODPOWIEDŹ DO TEGO KOMENTARZA

 • SŁUCHAJ NAS
  SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI
  NEWSLETTER
  RAMÓWKA NA DZIŚ
  ARCHIWUM AUDYCJI
  WESPRZYJ
  RADIO PARANORMALIUM
  NAJNOWSZE ARTYKUŁY
  MY lubimy ICH, ONI lubią NAS - nasi partnerzy, współpracownicy i zaprzyjaźnione serwisy
  Copyright © 2004-2018 by Radio Paranormalium