[ZAMKNIJ REKLAMY]
Kup reklamę w tym miejscu!

Nie zapomnij odwiedzić strony naszych partnerów - ich lubimy, ich polecamy!Tutaj będzie pożyczka, pozycjonowanie, chwilówka, no i w ogóle cały ten reklamowy stuff... no bo w końcu odchudzanie, meble, dieta i dentysta same się nie zareklamują...
STR. GŁÓWNA
SŁUCHAJ
PODCASTY
CZYTELNIA
Radio Paranormalium - zjawiska paranormalne - strona glowna
Nick:  
Hasło:
Zapamiętaj
Logowanie przy użyciu kont z Facebooka itd. dostępne jest z poziomu forum
 • clearsky (2016-02-14 6:53:27) | RAPORT

  Odkąd zaglądam na strony Radia, jest to pierwsza audycja, która wygenerowała tyle komentarzy, jednocześnie bardzo emocjonalnych wypowiedzi.Praktycznie zrodziła się kłótnia, wzajemne zarzuty i walka na "punkty widzenia".Co w nas jest, że nie potrafimy prowadzić dyskusji merytorycznej, na argumenty, również w obszarze ,gdzie rodzi się wiele niedomówień, wątpliwości, spekulacji, czy swobodnej kreacji możliwych wątków ? Każdy dałby się zabić w obronie własnej opinii...Wiem, że nie ma prawdy subiektywnej, są fakty, o których możemy debatować na tyle, na ile pozwalają nam w miarę wiarygodne dane, na ile starcza nam zródeł i informacji. Stanie na swojej osobistej pozycji, nie wymaga przecież byśmy wygenerowali na siłę jakiś wspólny osąd w sprawie.Ale można się nie zgadzać w sposób w miarę przyzwoity, akceptując, że są inne opinie ( nawet najbardziej wydumane, czy wręcz absurdalne), a nie produkowąć inwektywy, czy personalne wycieczki - kto mądrzejszy , a kto głupszy i dlaczego.Zadzwonił JesusCunrad powiedział co tam chciał powiedzieć i tyle.Można było to uciąc bardziej zręcznie, bez racjonalnego oburzenia znienawidzonym słowem "Smoleńsk", podziękować i już więcej nie odnosić się do tego ( niezależnie od racji, czy kompetencji słuchacza).Pal licho czy JesusCundrad jest gminnym felczerem, czy ukończył jedynie 3 lata studiów medycznych i w osobliwy sposób udziela się w nadawanych audycjach.Jakoś nie liczę, że telefony do Radia będą wykonywać rosyjscy Akademicy, naukowcy z NASA, czy potencjalni zdobywcy naukowych nagród Nobla.
  Inna sprawa, że organizacja Debat, to nie czas na wielowątkowe dysputy na telefonie, bo od chaosu to są już obecne inne audycje.Pojawiła się niepewność w stosunku do lekarzy w sprawie Przełęczy, ich kompetencji,jak i całego prowadzonego śledztwa.Zasadniczo wątpliwości, niejasności to można mieć dokładnie w każdej sprawie, a każde zdarzenie, czy dowolny wątek jest podatny na wszelkie spekulacje.Czy Ziemia jest płaska, czy było lądowanie na Księżycu, Sikorski w Giblartarze, Kennedy w Dallas, Smo...a nie, o tym nie wypada wspominać.Rosja to Rosja, ale zapewne w sprawie studentów nie zabierali głosu miejscowi weterynarze...i jedyne co mamy to dokumenty, dane i opinie z oficjalnego postępowania.To jest jedyny fundament, na którym można budować dyskusję, a że jest to sprawa zagadkowa, to i jest sporo miejsca na wszelkie mniej, lub bardziej uzasadnione wątpliwości.Jedynie co nam pozostaje, to zaakcaptować, że póki co sprawa nie jest wyjaśniona i tyle.Nic więcej nie uradzimy w tej materii.Nie ma też potrzeby mnożyć jakiś szczególnych domysłów, na przykład czy lekarzy byli aby trzezwi, czy może walili ruski bimber...to wtedy to już kompletnie odlatujemy.
  Tak, czy siak - Debaty są fajne :-).Niech drodzy słuchacze też się tak nie spinają, bo widzę, że niektórzy toczą na łamach Radia jakieś osobiste zaciekłe walki.Tylko co z tego ? Jesteśmy od tego zdrowsi, mądrzejsi,lepiej się czujemy ? Chcemy coś udowodnić światu ? Sobie ? Co my z tego mamy, że się kłócimy ?:-)
  Jeden oburzony, drugi obrażony ...więcej dystansu do siebie i świata wokół.
  Z natury jestem łagodny i mowię Wam...relax :-)


  DODAJ ODPOWIEDŹ DO TEGO KOMENTARZA

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI
RAMÓWKA NA DZIŚ
ARCHIWUM AUDYCJI
WESPRZYJ
RADIO PARANORMALIUM
NAJNOWSZE ARTYKUŁY
Skontaktuj się z nami
tel 32 7460008 tel kom. 530620493 Skype radio.paranormalium.pl E-mail: radio@paranormalium.pl Formularz kontaktowy Polityka prywatności
Copyright © 2004-2022 by Radio Paranormalium