[ZAMKNIJ REKLAMY]
Kup reklamę w tym miejscu!

Nie zapomnij odwiedzić strony naszych partnerów - ich lubimy, ich polecamy!Tutaj będzie pożyczka, pozycjonowanie, chwilówka, no i w ogóle cały ten reklamowy stuff... no bo w końcu odchudzanie, meble, dieta i dentysta same się nie zareklamują...
STR. GŁÓWNA
SŁUCHAJ
PODCASTY
CZYTELNIA
Radio Paranormalium - zjawiska paranormalne - strona glowna
Nick:  
Hasło:
Zapamiętaj
Logowanie przy użyciu kont z Facebooka itd. dostępne jest z poziomu forum
 • Antares (2016-02-10 15:52:59) | RAPORT

  Sama audycja świetna. Po prostu świetna.

  Natomiast irytują mnie dyrdymały na temat stanu wiedzy medycznej w Swierdłowsku na przełomie lat pięćdziesiątych i sześćdziesiątych. Otóż Swierdłowsk, ówcześnie szóste miasto pod względem wielkości w ZSRR, większe od Warszawy, było wiodącym światowym ośrodkiem medycznym zajmującym się bronią biologiczną i chemiczną. Z tego m.in. powodu zestrzelono U-2 nad tym miastem w dniu 1 maja 1960, dekonspirując się że ZSRR posiada broń zdolną strącić samolot dotychczas uważany za "nie do zestrzelenia". To co, CIA latało nad Swierłowskiem dla zabawy i rekreacji? Badania nad bronią biologiczną zresztą kontynuowano i właśnie w Swierdłowsku w 1979 miała miejsce katastrofalne skażenie wąglikiem od którego zginęło co najmniej 66 osób. Zainteresowanych odsyłam do wujka Google ("Gary Powers U-2" i "Ken Alibek Biohazard").
  A innych proszę o nieplecenie bzdur o poziomie radzieckich lekarzy. Nie mam powodu aby czuć sympatię do "Kraju Rad", niemniej nie oznacza to automatycznie że wszystko tam było złe.

  • łucja (2016-02-10 18:15:03) | RAPORT

   Na Czacie Radia wiele osób pisało, że podobał im się film o Przełęczy. Really???!!!
  • S1lv (2016-02-12 19:03:09) | RAPORT

   Co innego radzieccy lekarze/naukowcy, którzy pracowali and "rządowymi" projektami, które miały ogromną wagę dla przyszłosci państwa, a co innego przeciętni lekarze, którzy zajmowali się zwykłymi codziennymi przypadkami.

   Tak wiele mówiło się o tych ludziach, a chciałbym zobaczyć informacje na temat akurat tych lekarzy, którzy prowadzili sprawę na przełęczy Diatłowa. Kwaifikacje ich, życiorysy, coś co można by uznać za pomocną informację w tym, że był to osoby wykwalifikowane.

   To pierwsza sprawa.

   Druga sprawa. Dziwi mnie fakt, że autorzy audycji tak bezgranicznie wierzą w prawdomówność sporzadzonych akt. Lekarze mogli być pod naciskiem służb, żeby celowo fałszować "fakty". W Rosji radzieckiej to akurat bardzo popularne zjawisko. Strach był od zawsze narzędziem nacisku.

   Słuchałem audycji live i oburzenie prowadzących moim zdaniem nie było na miejscu. Takie ewentualności nalezy brać pod uwagę i dystansować się. Tutaj tego zabrakło, a ztonu wypowiedzi chociażby pana Piotra, można wywnioskować coś zupełnie przeciwnego do tego co opisałem.

   W dodatku proszę nie obrażać słuchaczy, że wylewane są - cytuję "wiadra pomyj", bo to zwykłe pomówienia, takie generalizowanie. Jeśli ma sie do kogoś pretensje to należy sprecyzować o kogo chodzi i dlaczego. Publiczne wyciąganie takich spraw w audycji nie jest potrzebne!

   Za takie zacowanie pana Piotra daję solidyn minus audycji, która mimo wszystko była ciekawa.
  • S1lv (2016-02-12 19:09:47) | RAPORT

   O gustch się nie dyskutuje.

   Film mógł się podobać, bo to było kino rozrywkowe, a nie kino dokumentalne.
  • kibel (2016-02-12 20:11:36) | RAPORT

   Ale wy jeteście żenujący ludzie. Diatłowa nie badali lekarze z przychodni, tylko ci wysłani przez partię. Biegli. Ale wy sobie możecie wytłumaczyć wszystko . Nawet trotyl w brzozie. Z durakami się nie dyskutuje. Szkoda tylko, że Net dał im szansę wypowiadania się.
  DODAJ ODPOWIEDŹ DO TEGO KOMENTARZA

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI
RAMÓWKA NA DZIŚ
ARCHIWUM AUDYCJI
WESPRZYJ
RADIO PARANORMALIUM
NAJNOWSZE ARTYKUŁY
Skontaktuj się z nami
tel 32 7460008 tel kom. 530620493 Skype radio.paranormalium.pl E-mail: radio@paranormalium.pl Formularz kontaktowy Polityka prywatności
Copyright © 2004-2022 by Radio Paranormalium