Nie zapomnij odwiedzić strony naszych partnerów - ich lubimy, ich polecamy!Możesz też kupić u nas reklamę!

Tutaj będzie pożyczka, pozycjonowanie, chwilówka, no i w ogóle cały ten reklamowy stuff... no bo w końcu odchudzanie, meble, dieta i dentysta same się nie zareklamują...
Nick:  
Hasło:
Zapamiętaj
Logowanie przy użyciu kont z Facebooka itd. dostępne jest z poziomu forum
POKAŻ / UKRYJ MENU
Nick:  
Hasło:
Zapamiętaj
Logowanie przy użyciu kont z Facebooka itd.
dostępne jest z poziomu forum
Komentarz o ID 13012 do newsa:
Zmyślone Riese i inne urojone tajemnice III Rzeszy - czyli dlaczego Dariusz Kwiecień już nigdy nie zagości na naszej antenie
(wróć do newsa)
 • Niezalezny słuchacz (2015-11-01 15:32:18) | RAPORT
  Chciałbym się odnieść do tego tematu
  Działania Pana Dariusza Kwietnia którym się przyglądam od jakiegoś czasu, nikomu nie szkodzą sam wielokrotnie podkreśla że namawia aby samemu drazyc temat szukać wyrabiać sobie opinie! To że często opiera się na relacjach osób które przeżyły okupacje nie jest niczym złym wręcz przeciwnie! Mój dziadek przeżył okupacje i też opowiadał co widział do jakich okrocienstw dopuszczali się Niemcy!
  Tak Tu zgadzam się w 100% z Panem Dariuszem Niemcy! Nie naziści czy hitlerowcy! Należy pamiętać że obozy stworzyli niemcy na ziemiach polskich jeśli nie będziemy tego podkreślać za kilkadziesiąt lat będą to polskie obozy....
  Odniose się do bloga Pana ***a który jest typowym hejtem człowieka przykutego do komputera!
  Pan *** rzuca obelzywy język przepełniony wulgaryzmami i epitetami, podważa tezy P.Dariusza nie podając żadnych kontrargumentow jeśli się z czymś nie zgadza lub ma inne informacje niech je poda a nie stosuje zasady małego dziecka "nie bo nie "
  Każdy wtedy będzie mógł porównać materiał źródłowy obu panów i wyrobić sobie własne zdanie!
  Zasadnicza różnica między obu panami jest taka że pan Kwiecień jeździ exploruje opiera się na publikacjach, opowieściach ludzi a pan *** bez żadnych kontrargumentow poprostu mówi że to bzdury stara się to podważyć bez podawania swoich źródeł cxy informacji!
  Co do wycieczek organizowanych przez Pana Dariusza, każdy idzie na własne życzenie chcąc coś zobaczyć czy poznać w sumie jest to pewnie bardziej bezpieczne niż łazic samemu, przecież nikt nikogo nie zmusza. Czy mając uprawnienia ktoś będzie lepszym przewodnikiem??? Chyba lepiej iść na przelaj i zobaczyć coś czego nie pokaże dyplomowany przewodnik prowadzący utartymi szlakami recytujacy wykute teksty nie wiedząc nic poza tym (sam miałem styczność z takimi)!
  Co do radia paranormalium i Ivelliosa.
  Propagowane tutaj audycje i informacje
  Często też nie są wysokich lotów...
  I wymagają sluchania z dużym dystansem

  Pozdrawiam


  • romek (2015-12-13 16:14:52) | RAPORT
   cyt:
   " Pan *** rzuca obelzywy język przepełniony wulgaryzmami i epitetami, podważa tezy P.Dariusza nie podając żadnych kontrargumentow jeśli się z czymś nie zgadza lub ma inne informacje niech je poda a nie stosuje zasady małego dziecka "nie bo nie "

   Niezależny, ogarnij się.
   Poczytałem sobie tam komentarze na *** blogu. I Tobie radzę też poczytać.
   Czytając co napisałeś widać że nie wiesz o czym mowa. Tam jest podanych w komentarzach setki dowodów na głupoty jakie opowiada kwiecień-bredzień.
   Jeśli piszesz że ***czuk "mówi nie bo nie" i nie ma tam podanych dowodów na konfabulacje kwietnia i na wygadywanie przez niego bredni to znaczy że albo celowo tutaj kłamiesz albo nic do Ciebie nie dociera.
  • turysta (2016-02-13 22:55:20) | RAPORT
   Witam.
   Od jakiegoś czasu śledzę tą Waszą lokalną awanturkę Kwietniów, ***ów i innych przeciekawych osobistości. Miałem zamiar pojechać w Góry Sowie, zwiedzić zamek w Książu, połazić po Wałbrzychu i okolicach, odwiedzić możliwe do zwiedzenia podziemia (a właściwie miejsce kaźni tysięcy nieszczęśników, siłą zagnanych tam do niewolniczej, katorżniczej pracy przez opętany system). Po lekturze co bardziej soczystych kawałków bloga jednego i drugiego Pana nie sposób wynieść z tejże lektury bardzo nieprzyjemnego wrażenia, że raczej nie znajdę tam nikogo kompetentnego w wiedzy merytorycznej. Czasami jest to bardzo miłe jak ktoś lokalny coś fajnego poopowiada - ale - w zgodzie z prawdą historyczną. Jako osoba świeża w temacie w takiej sytuacji chyba jednak na wspomniany rejon Polski muszę się lepiej przygotować sam, albo nabrać głęboko oddech. Nie dość, że tragiczna historia tych terenów, i ludności (więźniów) to jeszcze 70 z okładem lat po wojnie jestem kompletnie zniechęcony do wyjazdu w te okolice po lekturce tych blogów. Podobno Mieliście tam potężne zakłady włókiennicze Kowary i inne, które upadły i teraz panuje tam olbrzymie bezrobocie. Jak Wy chcecie promować swój region, historię, tak przecież tragiczną, takimi materiałami na sieci, na forum bądź co bądź czytanym przez ludzi z zewnątrz? Naprawdę myślicie, że przysporzy to Wam turystów i grupy (zawodowe) poszukiwaczy? Przecież te bluzgi na jednym i fantazje na drugim kanale ciężko nawet ogarnąć, słuchać, oglądać. Ludzie skoro ja natrafiłem na te "ciekawostki" to trafiają też na nie osoby z całej Polski.
   Zróbcie coś z tymi Panami bo niedługo nikt już nie będzie chciał jeździć do tych rejonów a ucierpią na tym głównie ludzie żyjący z szeroko pojętej agroturystyki. Bo kto do nich przyjedzie po "lekturce" jednego bloga z drugim?
  DODAJ ODPOWIEDŹ DO TEGO KOMENTARZA

 • SŁUCHAJ NAS
  SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI
  NEWSLETTER
  RAMÓWKA NA DZIŚ
  ARCHIWUM AUDYCJI
  WESPRZYJ
  RADIO PARANORMALIUM
  NAJNOWSZE ARTYKUŁY
  Copyright © 2004-2020 by Radio Paranormalium