Nie zapomnij odwiedzić strony naszych partnerów - ich lubimy, ich polecamy!Możesz też kupić u nas reklamę!

Tutaj będzie pożyczka, pozycjonowanie, chwilówka, no i w ogóle cały ten reklamowy stuff... no bo w końcu odchudzanie, meble, dieta i dentysta same się nie zareklamują...
Nick:  
Hasło:
Zapamiętaj
Logowanie przy użyciu kont z Facebooka itd. dostępne jest z poziomu forum
POKAŻ / UKRYJ MENU
Nick:  
Hasło:
Zapamiętaj
Logowanie przy użyciu kont z Facebooka itd.
dostępne jest z poziomu forum
Komentarz o ID 12996 do audycji:
XXVI Debata Ufologiczna Online: Szaraki - Goście z Zeta Reticuli
(wróć do audycji)
 • wojtek (2015-10-28 16:14:02) | RAPORT
  Dzięki, bardzo dobra pogadanka.

  Ken Wilber- amerykanski psycholog transpersonalny wypowiadał się już wiele lat temu, że porwania UFO to na jego gust: doswiadczenia pochodzące z obszarów transpersonalnych/mistycznych, które są tak wstrząsające dla nieprzygotowanego człowieka, ze w jego umyśle logicznym jawią się właśnie tak. Tutaj potrzebujemy więcej badań nad samą świadomością, a wiele pytań może się rozwiać (i powstaną kolejne :) )

  dr Rick Strassmann podawał ludziom silny psychodelik- DMT i spora część badanych doswiadczała owych wzięć pod wpływem tego zmienionego stanu. Mówili o nim jako w 100% realnym i namacalnym doswiadczeniu...

  To wszystko (i inne rzeczy) faktycznie pokazują, ze GRO tych spraw dotyczy raczej doswiadczeń duchowych niż stricto fizycznych (tylko jak to oddzielić?)

  Zgodzę się, że te wzięcia które kończyły się fizycznym naruszeniem: zapewne pochodzą z czarnych programów od samych ludzi. Co też nie wyklucza tego, że pochodzą z ciemnych programów od innych fizycznych istot z innych wymiarów/sfer.

  swojego czasu zrobiłem małą pogadankę na ten temat. chętnych zapraszam bo sam uważam, ze trzeba by poszukać coś wiecej w naukach o naturze samego Umysłu a tego typu nauk pochodzących choćby od Buddy- troche jest :)
  www.youtube.com/watch?v=tOa6y2kmWr4


  DODAJ ODPOWIEDŹ DO TEGO KOMENTARZA

 • SŁUCHAJ NAS
  SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI
  NEWSLETTER
  RAMÓWKA NA DZIŚ
  ARCHIWUM AUDYCJI
  WESPRZYJ
  RADIO PARANORMALIUM
  NAJNOWSZE ARTYKUŁY
  Copyright © 2004-2020 by Radio Paranormalium