Nie zapomnij odwiedzić strony naszych partnerów - ich lubimy, ich polecamy!Możesz też kupić u nas reklamę!

Tutaj będzie pożyczka, pozycjonowanie, chwilówka, no i w ogóle cały ten reklamowy stuff... no bo w końcu odchudzanie, meble, dieta i dentysta same się nie zareklamują...
Nick:  
Hasło:
Zapamiętaj
Logowanie przy użyciu kont z Facebooka itd. dostępne jest z poziomu forum
POKAŻ / UKRYJ MENU
Nick:  
Hasło:
Zapamiętaj
Logowanie przy użyciu kont z Facebooka itd.
dostępne jest z poziomu forum
Komentarz o ID 11778 do audycji:
XX Debata Ufologiczna Online: Piktogramy - znaki z innego wymiaru
(wróć do audycji)
 • acharya (2015-03-29 18:40:37) | PW | RAPORT
  Ivelliosie !

  "Ty masz jeszcze czelność krytykować ludzi, którzy badają piktogramy od co najmniej kilkunastu lat?"

  1.Tak, mam czelnosc, jesli slysze/widze ewidentne klamstwa, niekompetentnosc, oraz powazne ubytki wiedzy o kregach - to po pierwsze.

  2.Samemu rowniez interesuje sie tym tematem okolo 11 lat - przynajmniej (tak na marginesie)

  3. Radzilbym szerokim lukiem omijac Nancy Talbot i jej BLT, a ostatnio kolejnego oszusta i tworce mitow, ktorego promoje Nancy, czyli Roberta z Holandi.

  4.Wiem, ze sa ludzie zajmujacy sie kregami nie tylko kilkanascie lat, ale i wiecej i niestety wciaz trwaja w iluzji. Natomiat sa tez ludzie (jak Andrew Pyrka), ktoremu zajelo okolo 2-3 lata, aby dosc do tego kto wykonuje piktogramy (WSZYSTKIE !!).

  5. Dlaczego podczas audycji NIKT nie powolal sie na badania najbardziej zasluzonego badacza kregow (i mozna powiedziec jednego z piewszych na Swiecie - ponad 30 lat), Colina Andrews ???? Nie wspomne juz o innych.

  6.Na koniec zeby bylo smiesznie. Wielu zagranicznych badaczy "doskonale wie kto wykonuje kregi" lecz publicznie mowia co innego. Np. niejaki Steve Alexander, od kilku lat organizuje jedna z najwiekszych na Swiecie konferencji poswiecona piktogramom w Devizes, UK. Coz sie tam dowiemy? A no pelno fantastycznych bajek.
  Wiesz co jeszcze robi? Daje pieniadze niektorym cropmakerom, aby oni w zamian tylko jemu ujawniali nowo powstale kregi. Tego nie uslyszysz nigdzie na konferencjach, ksiazkach, czy filmach !! Kregi Nie Sa odkrywane przypadkowo !

  S. Alexander z pelna swiadomoscia, iz za fenomenem kregow stoja w 100% utalentowani artystycznie ludzie (jak np Julian Richardson www.landartist.org ), promujace niestety bajki. Podobnie jest z innymi jak np Lucy Pringle, Linda Moulton Howe, Jaime Maussan itd…. (lista jest dluga…..)

  Na koniec polecam zapoznac sie z opracowaniem sp. Boguslawa Lebka (to na poczatek) www.cropcirclesonline.com/crop-circle-kregi-zbozowe-lebek-lang=pl.htm
  Nie ze wszystkim mozna sie tam zgodzic, lecz zdecydowanie ukazuje temat kregow lepiej, niz goscie na antenie radia.

  I jeszcze raz. Jesli bedzie ponownie audycja o kregach i Wylatowie to przynajmniej zaproscie R. Nowickiego, oraz A. Piekuta. Tu cytaty ze strony Rafala www.wylatowo.org.pl

  Cyt nr 1.
  "Kręgi zbożowe a UFO. Wylatowo zasłynęło z powstających w tajemniczy sposób znaków w zbożu. Znaki te (piktogramy), były przez cały czas kojarzone z bezpośrednią ingerencją tajemniczych sił, energii czy działalnością Obcych na ziemi. Po latach badań tego fenomeny trzeba stwierdzić, że tak nie jest. Znaki te są tworem ludzi i jakby one nie były skomplikowane, to nie kryje się za nimi żadna ingerencja "kosmitów" czy energii."

  Cyt. nr 2.
  "Choć wiadomo, że znaki w Wylatowie nie zrobiły tajemnicze kule energii, czy zielone ufoludki buszujące w polu"

  DODAJ ODPOWIEDŹ DO TEGO KOMENTARZA

 • SŁUCHAJ NAS
  SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI
  NEWSLETTER
  RAMÓWKA NA DZIŚ
  ARCHIWUM AUDYCJI
  WESPRZYJ
  RADIO PARANORMALIUM
  NAJNOWSZE ARTYKUŁY
  Copyright © 2004-2020 by Radio Paranormalium