Nie zapomnij odwiedzić strony naszych partnerów - ich lubimy, ich polecamy!

Możesz też kupić u nas reklamę!


Negocjacje handlowe, kredyty, pożyczki, chwilówki
ile kosztuje in vitro
Nick:  
Hasło:
Zapamiętaj
Logowanie przy użyciu kont z Facebooka itd. dostępne jest z poziomu forum
POKAŻ / UKRYJ MENU
Nick:  
Hasło:
Zapamiętaj
Logowanie przy użyciu kont z Facebooka itd.
dostępne jest z poziomu forum
TAGI :: Szukasz tagu: men in black
(zobacz chmurę tagów)
ARTYKUŁY   |   BLOGI   |   AUDYCJE   |   KSIĄŻKI   |   FILMY   |   ZDJĘCIA
Artykuły
Kobiety w Czerni
Opublikowano: 2020-07-08 20:27:09
Choć określenie „Ludzie w Czerni” (Men In Black, w publikacjach anglojęzycznych pod tym terminem najczęściej rozumie się „agentów” płci męskiej) rozumie właściwie każdy - bez względu na to, czy interesuje się czy nie problemem UFO, teoriami spiskowymi czy zjawiskami z pogranicza nauki ogólnie - to co można powiedzieć o ich żeńskim odpowiedniku, czyli Kobietach w Czerni? Choć doniesień na ich temat jest dużo mniej, one istnieją i są nie mniej... (czytaj więcej)

Ludzie w Czerni
Opublikowano: 2016-04-18 19:02:34
W samym środku religijnego ożywienia w Walii, pewna młoda kobieta ze wsi przez trzy noce z rzędu była nawiedzana przez "mężczyznę ubranego na czarno" - donosiła gazeta The Barmouth Advertiser w wydaniu z 30 marca 1905 roku. "Owa postać przekazała tej dziewczynie wiadomość, o której ona sama boi się mówić". Ożywienie zainspirowane zostało przez charyzmatyczną Mary Jones, 38-letniej wieśniaczce która niedawno nawróciła się na żarliwe wyznawanie wiary chrześci... (czytaj więcej)

Zgłębiamy mit Ludzi w Czerni
Opublikowano: 2016-02-23 03:21:12
Niniejszy artykuł ma na celu zgłębienie mitu MiB (Men in Black). W głównej mierze oparty jest o badanie MiB po incydentach z 1976, które miały miejsce na terenie Anglii. Część I: Powstanie mitu Przypuszczalnie wiele osób sądzi, że to oddziały Sił Powietrznych USA stworzyły mit o MiB, być może jednak jest to pogląd daleki od prawdy. Istnieje mocny dowód sugerujący, że MiB współistnieli razem z nami odkąd pamiętamy, a to rodzi pytanie, dlacz... (czytaj więcej)

Agenci Ciemności
Opublikowano: 2016-02-19 01:53:00
Groźby ze strony tajemniczych Ludzi w Czerni, następujące po bliskim spotkaniu, rzadko - jeśli w ogóle - dochodzą do skutku. Jaki więc cel może kryć się za ich wizytami? We wrześniu 1976 roku dr Herbert Hopkins, 58-letni lekarz i hipnoterapeuta, pracował jako konsultant w śledztwie dotyczącym przypadku domniemanej teleportacji UFO w amerykańskim stanie Maine. Pewnego wieczoru, gdy jego żona i dzieci wyszli z domu, zadzwonił telefon - mężczyzna... (czytaj więcej)

Urząd ds. Dochodzeń i Badań Naukowych (OSIR)
Opublikowano: 2015-10-21 02:09:51
Nota od pana Wesa Penre, który jako pierwszy opublikował niniejszy artykuł: Otrzymałem wiadomość e-mail od osoby, która jest obznajomiona z tematem omówionym w niniejszym artykule. Ze względów bezpieczeństwa, człowiek ten pragnie zachować anonimowość. Nie jestem w stanie zweryfikować, czy zawarte w artykule informacje są prawdziwe czy też nie, postanowiłem jednak upublicznić go w takiej postaci w jakiej jest, dla celów waszych własnych badań. ... (czytaj więcej)

Ludzie w Czerni - zdemaskowani
Opublikowano: 2015-10-02 18:24:06
Gdy słyszymy o "Ludziach w Czerni", większość z nas prawdopodobnie myśli o serii filmowych hitów z Willem Smithem i Tommy Lee Jonesem. Wielu ludzi nie zdaje sobie jednak sprawy, że inspiracją dla tych filmów były prawdziwe spotkania z "Ludźmi w Czerni". Na przestrzeni lat pojawiło się wiele paranormalnych, anomalnych i nadnaturalnych doniesień, a wraz z nimi nadeszły spotkania z przerażającymi ludźmi w czarnych garniturach, co do których uważano że należą do tajnej organizacj... (czytaj więcej)

SŁUCHAJ NAS
SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI
RAMÓWKA NA DZIŚ
ARCHIWUM AUDYCJI
WESPRZYJ
RADIO PARANORMALIUM
NAJNOWSZE ARTYKUŁY
Copyright © 2004-2021 by Radio Paranormalium