[ZAMKNIJ REKLAMY]
Kup reklamę w tym miejscu!


Serwer radiowy zapewnia


Nie zapomnij odwiedzić strony naszych partnerów - ich lubimy, ich polecamy!

Możesz też kupić u nas reklamę!


Negocjacje handlowe, kredyty, pożyczki, chwilówki
ile kosztuje in vitro
Nick:  
Hasło:
Zapamiętaj
Logowanie przy użyciu kont z Facebooka itd. dostępne jest z poziomu forum
POKAŻ / UKRYJ MENU
Nick:  
Hasło:
Zapamiętaj
TAGI :: Szukasz tagu: magia
(zobacz chmurę tagów)
ARTYKUŁY   |   BLOGI   |   AUDYCJE   |   KSIĄŻKI   |   FILMY   |   ZDJĘCIA
Wpisy na blogach
Początek...
Opublikowano: 2015-08-21 07:59:03
Witam Was,   Chciałbym z Wami sie podzielić zdarzeniem, które kiedyś było dla mnie dziwne i nie wytłumaczalne, dziś stało sie normą, którą przeżywam na codzień. Gdy miałem dziewięc lat zacząłem interesować się magią, nieposiadałem wtedy interentu i nawet nie wiedziałem co to jest, a więc wiedzą tak jakby magiczną czerpałem z filmów typu Charmed - od tego czasu utożsamiłem się ze znakiem Triquetry. Dowiedziałem się jak wykonywać rytułały z książki, nie pamiętam jaka to była książka ale b... (czytaj więcej)

Akt III - Pierwsze wrażenia
Opublikowano: 2014-12-13 14:48:47
Witam po tygodniu przerwy. Pewnie już mieliście nadzieję, że mnie nie zobaczycie na blogu, a ten spam przepadnie w nicości mojego umysłu... Nie ma tak łatwo! :PA teraz zupełnie na poważnie nadszedł czas na zdanie relacji z tygodniowych treningów, według planu zamieszczonego we wcześniejszych wpisach. [b]Zapamiętywanie snów[/b]Staram się nauczyć tej jakże trudnej, przynajmniej dla mnie, sztuki posługując się metodą z "Księgi magii i zaklęć". Przed snem powtarzałem sobie, że zapamiętam wszystkie sny i zapiszę je z samego ... (czytaj więcej)

Akt II - czyli uzupełniamy informacje
Opublikowano: 2014-12-06 14:46:02
W ostatnim artykule przedstawiłem mój plan nauki podstawowych zdolności, potrzebnych w magii. Teraz zabiorę się za zbieranie równie ważnych informacji, lecz tym razem nie ograniczę się tylko do "Księgi magii i zaklęć" będącej podstawą czytanego przez was cyklu. Autor wymienionej pozycji oprócz medytacji, zapamiętywania snów i podróży poza ciałem wymaga od nas minimum wiedzy.1. Zrozumienie dlaczego magia nie zawsze działa jest niezwykle ważne. Na szczęście Alan Abyss oszczędził mi nieco wysiłku i przedstawił czynniki, które w dużej mierze... (czytaj więcej)

Akt I - czyli plan działania
Opublikowano: 2014-12-05 22:09:10
Witam tych, których udało mi się w jakikolwiek sposób zaciekawić, oraz persony zupełnie przypadkowe. Mam nadzieję, że cykl artykułów który wam przedstawię zaciekawi was.Alan Abyss na początku swojego dzieła, zaznacza jakie podstawy powinien opanować każdy, kto chce zajmować się magią. Poniżej przedstawie zdolności, które trzeba opanować wraz z planem działań, mających na celu wyćwiczenie ich.  1. Zapamiętywanie snów, wielu z nas ma z tym ogromny problem a wystarczy tylko trochę wysiłku aby się tego nauczyć. Wystarczy pos... (czytaj więcej)

Poczytajmy.
Opublikowano: 2014-12-05 20:42:40
Ostatnio przeglądając odmęty swojego dysku twardego odnalazłem stosik zgrabnie posegregowanych pdfów. Znajdują się tam pozycje wszelkiej maści, lecz jedna szczególnie przyciągnęła moją uwagę. "Księga Magii i Zaklęć" - Alan Abyss Jest to podręcznik magii dla początkujących. Ja, jako osoba, która miała jakieś kontakty z szeroko pojętym  okultyzmem zabiorę się za tą lekturę i będę systematycznie zamieszczał na tym małym blogu moje doświadczenia i odczucia. Mam nadzieję, że będziemy się przy tym wszy... (czytaj więcej)

Wstęp
Opublikowano: 2014-08-30 15:40:48
Energie, czyli co z czym się je.   Witaj. Chciałbym Cie zachęcić do wyczuwania energii. Dlaczego do tego? Przecież jest mnóstwo innych działów które by dawały podobne efekty, a nauka byłaby o wiele prostsza. Np wicca, lub inny rodzaj magi rytualnej. I tu się z Tobą zgodzę. O wiele łatwiej w ciągu kilku tygodni nauczyć się rytuałów, kupić niezbędne akcesoria i zacząć działać. Wiec po co kombinować, po co się uczyć, często długo wyczuwania, skanowania, tworzenia... (czytaj więcej)

Królestwo serca, czyli jak rozmawiać z Bogiem?
Opublikowano: 2013-08-14 09:07:07
Królestwo serca, czyli jak rozmawiać z Bogiem? to drogowskaz w naszym szukaniu celu podróży, to proste wskazówki, a zarazem odpowiedzi na pytania, gdzie jest RAJ, gdzie KRÓLESTWO NIEBIESKIE, gdzie BÓG. Znajdujemy się na pewnego rodzaju przeskoku do nowego świata, do świata opartego na miłości i zbliża się moment wyborów tego co chcemy doświadczać. A drogi są dwie, pierwsza to droga iluzji, w której uśpieni nie dostrzegamy matriksa nas otaczającego, druga droga jest ścieżką prawdy, którą po przebudzeniu kroczymy i mam... (czytaj więcej)

SŁUCHAJ NAS
SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI
NEWSLETTER
RAMÓWKA NA DZIŚ
ARCHIWUM AUDYCJI
WESPRZYJ
RADIO PARANORMALIUM
NAJNOWSZE ARTYKUŁY
MY lubimy ICH, ONI lubią NAS - nasi partnerzy, współpracownicy i zaprzyjaźnione serwisy
Copyright © 2004-2017 by Radio Paranormalium :: Powered by Marek Sęk "Ivellios"