Nie zapomnij odwiedzić strony naszych partnerów - ich lubimy, ich polecamy!


Negocjacje handlowe, kredyty, pożyczki, chwilówki
ile kosztuje in vitro
SŁUCHAJ
ZALOGUJ SIĘ
ZAMKNIJ
Radio Paranormalium - zjawiska paranormalne - strona glowna
Logowanie przy użyciu kont z Facebooka itd. dostępne jest z poziomu forum
TAGI :: Szukasz tagu: czakry
(zobacz chmurę tagów)
ARTYKUŁY   |   BLOGI   |   AUDYCJE   |   KSIĄŻKI   |   FILMY   |   ZDJĘCIA
Artykuły
Aura i zorza polarna
Opublikowano: 2007-06-23 23:53:05
Aurora borealisAury galaktykNaukowcy zaobserwowali, że galaktyki są otoczone przez masywne aureole ciemnej materii. Co ciekawe, podobnej obserwacji dokonał pół wieku temu pewien hinduski mistyk. Widział również aureole wokół galaktyk - były one jednak albo ciemne, albo niewidoczne. Mistyk Paramahansa Jogananda w 1946 roku mówił: "Boskie rozproszone promienie lały się z wiecznego Źródła, oświetlając galaktyki... (czytaj więcej)

Entoptyka i zjawisko uniwersalnego transu
Opublikowano: 2010-11-07 18:22:24
W połowie lat dziewięćdziesiątych spotkałem człowieka imieniem Nestor, żyjącego na odludziu w górzystym rejonie Emmentalu w Szwajcarii. Nestor znany jest z unikalnego i prowokującego stwierdzenia: że od lat skupia się na konstelacji wielkich lśniących sfer i strun, które powstały w jego polu widzenia. Interpretuje on to zjawisko jako subtelną strukturę wytworzoną przez naszą świadomość, która z kolei tworzy nasz świat materialny. Nestor, który sam siebie nazywa obserwatorem, przypisu... (czytaj więcej)

Energia miłości Matki Lasany
Opublikowano: 2005-10-01 17:53:50
Matka LasanaWszelkiego typu medytacje, śpiewanie mantr, odprawianie rytuałów i innych czynności uczą cierpliwości, pokory i szacunku dla energii i istot pragnących przekazać nam swoją wiedzę. Jakże często jednak tej cierpliwości nam brak... chcemy szybko, czasem nawet po trwającym kwadrans śpiewaniu mantr, osiągnąć wyższy stopień rozwoju duchowego. Gdy już nam się wydaje, że go osiągnęliśmy, otrzymujemy bolesny cios. Tym c... (czytaj więcej)

Uzdrawianie duchowe
Opublikowano: 2005-07-22 16:43:53
Uzdrawianie duchowe tylko wtedy istnieje gdy jest się w jedności, duszy, ducha i ciała, i jest czymś więcej jak tylko przesyłaniem energii. Nie ogranicza się ono do ciała ale wychodzi daleko poza nie, sięgając do sfer pokoleniowych i karmicznych, głębi duchowej osobowości i stosunku do siebie i świata. Porusza i harmonizuje aspekty fundamentalne, tworzone we wczesnym dzieciństwie, które są podstawą rozumienia i życia. Kształtuje właściwy kierunek drogi wewnętrznej człowieka przez co doprowadza do holistycznej równowagi. Cieleśnie nikt nie jest w... (czytaj więcej)

Reiki
Opublikowano: 2005-04-14 15:36:29
Słowo Reiki składa się z dwóch słów REI i KI. Gdy tłumaczy się z japońskiego na jakikolwiek zachodni język trzeba zawsze brać pod uwagę, że dokładne tłumaczenie jest bardzo trudne. Języki wschodnie w tym wypadku japoński mają wiele poziomów znaczeniowych. W zależności od kontekstu słowa mają wiele znaczeń. Ponieważ w potocznym japońskim REI to Duch a KI mgła, o jakim Duchu Mgły mówimy ? Lecz jeżeli rozpatrujemy duchowy - ezoteryczny kontekst tego słowa to sprawa ma się nieco inaczej. REI - można zdefiniować jako WYŻSZĄ INTELI... (czytaj więcej)

Satýa Saí Baba
Opublikowano: 2005-03-09 14:21:16
Urodził się 75 lat temu w Puttaparthy, maleńkiej wiosce w południowych Indiach. Założył tam ashram, do którego przybywają wyznawcy z całego świata, by doznać oświecenia i oczyszczenia, nasycić się energią miłości i uzdrowienia, otrzymać błogosławieństwo, zobaczyć materializację vibutti i inne cuda. Sai Baba od 60 lat naucza o życiu według pięciu wartości: prawdy, pokoju, miłości, dobrego postępowania i niekrzywdzenia. Mówi, by nieustannie kierować uwagę na miłość do wszystkich istot, które są przecież odbicie... (czytaj więcej)

Czakry
Opublikowano: 2005-03-08 20:32:09
Co to są czakry? Słowo „czakra” pochodzi z sanskrytu i oznacza „koło”. Czakry, to znajdujące się w niewidzialnych ciałach centra energetyczne w kształcie lejków. Stanowią one pomost pomiędzy ciałami subtelnymi, a ciałem fizycznym. Bez nich nie mogłoby istnieć nasze ciało materialne. Czakry są odbiornikami, przetwornikami i przekaźnikami energii. Każda czakra związana jest ośrodkiem hormonalnym i dostarcza energii do jego funkcjonowania. Blokada przepływu energii, a także przeładowanie może doprowadzić do zaburzeń hormonalnych, dysharmonii ciała, ... (czytaj więcej)

23 sposoby na OOBE
Opublikowano: 2006-03-06 21:44:00
PAMIĘTAJ, ŻE AUTORZY STRONY NIE ODPOWIADAJĄ ZA ZAMIESZCZONE PONIŻEJ TECHNIKI I SKUTKI JAKIE MOGĄ WYNIKNĄĆ Z ICH PRAKTYKOWANIA. ZAMIESZCZONE LINKI MAJĄ JEDYNIE NA CELU ZACHĘCIĆ CIĘ DO ZAKUPU KSIĄŻEK W WERSJI DRUKOWANEJ. OOBE (lub OBE) (ang. out of body experience) - dosłownie: doświadczenie poza ciałem. Objawia się wrażeniem czasowego opuszczenia i egzystowania niezależnie od swego fizycznego ciała. W OOBE ma się wrażenie poruszania się, dokonywania obserwacji i komunikowania z innymi istotami inteligentnymi podczas gdy ciało osoby podlegającej temu wrażeniu jest ... (czytaj więcej)

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI
RAMÓWKA NA DZIŚ
ARCHIWUM AUDYCJI
WESPRZYJ
RADIO PARANORMALIUM
NAJNOWSZE ARTYKUŁY
Skontaktuj się z nami
tel 32 7460008 tel kom. 530620493 Skype radio.paranormalium.pl E-mail: radio@paranormalium.pl Formularz kontaktowy Polityka prywatności
Copyright © 2004-2023 by Radio Paranormalium