Nie zapomnij odwiedzić strony naszych partnerów - ich lubimy, ich polecamy!

Możesz też kupić u nas reklamę!


Negocjacje handlowe, kredyty, pożyczki, chwilówki
ile kosztuje in vitro
Nick:  
Hasło:
Zapamiętaj
Logowanie przy użyciu kont z Facebooka itd. dostępne jest z poziomu forum
POKAŻ / UKRYJ MENU
Nick:  
Hasło:
Zapamiętaj
Logowanie przy użyciu kont z Facebooka itd.
dostępne jest z poziomu forum
TAGI :: Szukasz tagu: Edgar Cayce
(zobacz chmurę tagów)
ARTYKUŁY   |   BLOGI   |   AUDYCJE   |   KSIĄŻKI   |   FILMY   |   ZDJĘCIA
Artykuły
Świat się nie kończy
Opublikowano: 2012-04-10 18:31:00
"The Great Day of His Wrath" (Wielki Dzień Jego Gniewu), obraz Johna Martina z 1853 roku Zależnie od tego, kiedy czytasz ten tekst, koniec nadejdzie 21 maja 2012 o szóstej po południu czasu amerykańskiego... lub ten czas już przeminął i nic się nie wydarzyło. Dajmy na to. Teraz zapewne myślisz sobie "Cóż, oczywiście nic się nie stało, świat skończy się w grudniu 2012", istnieje j... (czytaj więcej)

Czy żyjemy wewnątrz wielkiego mózgu?
Opublikowano: 2007-05-23 00:06:48
Metafizycy identyfikują zapisy odbite w Polu Punktu Zerowego jako "Kronikę Akaszy". Jest to forma "pamięci" uniwersalnego mózgo-umysłu lub komputera. Według metafizyka Charlesa Leadbeatera, jeśli obserwator nie skupia się na nich, to wtedy zapisy tworzą tło dla wszystkiego, co się dzieje. W tej sytuacji one zaledwie odbijają działalność umysłową większej świadomości znajdującej się na dalece wyższym, dostępnym również dla nas planie istnienia. W pewnym sensie żyjemy wewnątrz ogromnego mózgu. Sugeruje to, iż wszyscy ludzie (a także inne formy życia) mogą i dzielą się (przetwarzając informacje) ... (czytaj więcej)

Wspomnienia z 11 września - co było, jest i będzie
Opublikowano: 2006-09-12 19:00:00
Kiedyś, w czasach, gdy World Trade Center było w budowie, rozmawiałam z psychologiem, który był dobrze obeznany z miejscem konstrukcji. Spojrzał mi prosto w oczy i powiedział: "Wiem, że wchodzisz czasem na teren budowy World trade Center. Dobrze ci radzę, nigdy nie wchodź do tych budynków". Gdy zapytałam, dlaczego, odpowiedział: "Te budynki są przeklęte z powodu wielkiego cierpienia ludzkiego. One z pewnością upadną za naszego życia. Trzymaj się z daleka od tego miejsca". Jego przesłanie ... (czytaj więcej)

SŁUCHAJ NAS
SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI
NEWSLETTER
RAMÓWKA NA DZIŚ
ARCHIWUM AUDYCJI
WESPRZYJ
RADIO PARANORMALIUM
NAJNOWSZE ARTYKUŁY
Copyright © 2004-2020 by Radio Paranormalium