zwłoki bog foot'a

Bigfoot, Yeti, Chupacabra i inne zwierzęta, które istnieją wg rozmaitych podań, legend i relacji świadków, a których istnienie aktualnie odrzuca współczesna zoologia
Awatar użytkownika
Rastaman
Doświadczony
Doświadczony

zwłoki bog foot'a

Post autor: Rastaman » 2010-07-06, 13:27

Dzisiaj znalazłem na YT (youtube) film
1:
Rzekome zwłoki BF o których nadawało CNN
Co o tym sądzicie?

Awatar użytkownika
Ignorant
Bardzo wtajemniczony
Bardzo wtajemniczony

Re: zwłoki bog foot'a

Post autor: Ignorant » 2010-07-06, 13:34

Według mnie sztuczne!
Obrazek
Awatar użytkownika
Spooky Fox
Administrator
Administrator

Post autor: Spooky Fox » 2010-07-06, 13:48

Fake. A CNN to taki hamełykański odpowiednik polskiego Faktu. Wszystko da się zrobic, jeśli chce się miec zwiększoną oglądalnośc.
Zbadaliśmy kosmos i zbudowaliśmy laser, mamy siedem cudów świata i planetarny zasięg
Rozbiliśmy atom, mamy cyfrową jakość, znamy Kamasutre, czy choćby kalkulator
A nie umiemy cieszyć się życiem jak zagubieni w czasie, chciwość w ludzkim jadłospisie jak zazdrość i kradzież
Zabijamy się o Bliski Wschód i o ropę, wkrótcę zobaczę Chiński Mur w Europie
DanaS
Senior forum
Senior forum

Post autor: DanaS » 2010-07-06, 16:00

gdyby to było zwłoki Big Foot'a to cały świat by o tym trąbił. A, że jest cisza....Tak jak powiedział Spooky. Ściema.
"Nie mógłbyś chociaż raz...tak po prostu, żeby zobaczyć jak to jest...przyjąć najprostsze
i najbardziej logiczne rozwiązanie, zamiast od razu myśleć o UFO, Wielkich Stopach i innych takich...?"
Awatar użytkownika
Sneer
Nowa Krew
Nowa Krew

Post autor: Sneer » 2010-07-06, 17:33

Prawie na pewno fake, koleś z CNN mówił na filmiku, że mają "DNA Evidence" i choć wiem, że badania DNA trwają długo to sam film na YT jest już od prawie roku więc gdyby to rzeczywiście był Big Foot to było by o tym grubo głośno.
Awatar użytkownika
Arek
Senior forum
Senior forum

Post autor: Arek » 2010-07-07, 07:07

To historia z 2008r. 2 chłopaków oznajmiło światu że mają zwłoki bigfuta, i trzymią je w lodówce, na potwierdzenie pokazali fotki. Zwłoki chcieli sprzedać, świat czekał w napięciu aż zgłosił się ktoś kto chciał zapłacić, to miał być dowód na istnienie bigfuta, a okazało się że to kukła . Oczywiście, pieniążki zwrócono, chłopaki mieli frajdę że ludzi w bambusa zrobili, po pewnym czasie byli jednak tak znani że zaczęto ich nawet do tv zapraszać, a póżniej nawet taką dokładnie samą kukłę zrobili komuś na zamówienie (gościu zapłacił za nią parę tysięcy dolców)
"Jestem fanem nauki ale nie jej ślepym wyznawcą"
To nie moje powiedzenie ale lubię je jak najbardziej

https://www.facebook.com/arek.czaja
Awatar użytkownika
Spooky Fox
Administrator
Administrator

Post autor: Spooky Fox » 2010-07-07, 12:20

I wszystko w tym temacie. Na Naszego Areczka zawsze można liczyc.

Chcac uniknac niepotrzebnych offtopow, temat uwazam za wyczerpany i w takim badz razie go zamykam.
Zbadaliśmy kosmos i zbudowaliśmy laser, mamy siedem cudów świata i planetarny zasięg
Rozbiliśmy atom, mamy cyfrową jakość, znamy Kamasutre, czy choćby kalkulator
A nie umiemy cieszyć się życiem jak zagubieni w czasie, chciwość w ludzkim jadłospisie jak zazdrość i kradzież
Zabijamy się o Bliski Wschód i o ropę, wkrótcę zobaczę Chiński Mur w Europie
Zablokowany