Strona 1 z 1

Zmierzch

: 2019-04-02, 23:07
autor: zmierzch
Ktoś kiedyś zastanawiał się czym jest śmierć ? Aby na to odpowiedzieć trzeba zrozumieć czy życie naprawde istnieje.

Podwalino kruchego świata powstań, zniszcz wszystko co mi obce, zabij aby się narodzić. Stań się przeklęta w swoich narodzinach. Ten kto nie uwierzy niech zobaczy, a ten co zobaczy zginie. Przyjmij oto tę ofiarę z czytających ten tekst. Stwórz podwaline własnego świata. Udowodnij kłamstwo życia, kto śpi ten istnieje ?
Chcąc oderwać się od ziemi tworzę obraz czystego zniszczenia. Śmierć czy przeklęte życie ? Co wybierzesz, tworząc podwaline mego świata ? Powstań, zniszcz, i powróć moja córko zniszczenia, nadaje ci wolną wole abyś nie zbładziła. Przyjdź do mnie, pomogę ci. Przejmij czyjeś życie, przejme twoją winne. Idź i powstań zabijajać, przejmując życie czy śmierć? Obrazie podwaliny świata wprowadz o to te zniszczenie do własnego świata, tworząc podwaline isnienia. Altair - początku i końcu. Powstań oto z tej ofiary, siej zniszczenie na własny użytek, siej śmierć na własność stworzenia, siej zagłade gdzie stąpniesz. Twoja wola czynu, postąp tak jak uważasz. Wierzysz w szatana ? Jest prawdziwy, spotkałeś go kiedyś ? Stwórco niebieski, co robisz patrząc na cierpienie ludzi. Nigdy nic nie spostrzegłem abyś im pomógł, więc stwierdisz jak postąpi ? Wolna wola czy zagłada ? Stworzenie świata jest tak samo kruche jak jego istoty. Czarny Zmierzch przybadź do swojego stwórcy w odwiedziny, opowiedz mu czego się nauczyłeś? Spytaj się, a dostaniesz odpowiedź. Czarna Księzniczko zniszczenia czyż nie ty powstałaś z niczego, życie nasiąknięte śmiercią ? Zbierz moc, twoje istnienie zależy od ludzi, zabij niektórych i przejmij ich istnienie jeśli nie możesz się utrzymać. Twoja wola co zrobisz.
Czy istota świata ludzkiego jest tak krucha aby szukać istnienia.Przybądzcie demony świata,nieczyste duchy, anioły, i ludzie. Stwórzcie podwaline mego świata, stwórzcie podwaline Zmierzchu.

Twórca Zmierzchu.

Re: Zmierzch

: 2019-04-03, 18:58
autor: Ivellios
Szczerze mówiąc, nie bardzo rozumiem sens tego tematu.