Strona 1 z 1

Zawieszenie działalności w grupie

: 2011-04-15, 11:09
autor: IteratorZX81
Postanowiłem zawiesić swoje członkostwo w GBG na jakiś czas z przyczyn że tak powiem prozaicznych. Nie mam bowiem za bardzo czasu na udzielanie się w grupie chociaż nie znaczy to że zniknę całkowicie, dlatego proszę mnie nie usuwać. Będę się pojawiał, pisał posty i tak dalej jednak będzie to na mniejszą skalę niż dotychczas.

Może w wakacje zrobię jakąś małą wyprawę i zdam relację, jednak nie mam obecnie na sprawy ufologiczne i kryptozoologiczne czasu.

Re: Zawieszenie działalności w grupie

: 2011-04-15, 17:14
autor: Veritas
Wielka szkoda Iterator. Ale tak szczerze, to w tej grupie nie przemęczacie się za bardzo. Chodzi mi o te wyprawy badawcze i tym podobne rzeczy.

Re: Zawieszenie działalności w grupie

: 2011-04-15, 20:10
autor: Ignorant
Ja Veritasie miałem jechać do rzekomo nawiedzonego zamku ale jak się później okazało drzwi były zabite dechami i nie dało się wejść ;] Wbrew pozorom trudno jest znaleść odpowiednie miejsce ;] A na wyprawy nikt nie chodził ponieważ pogoda nie sprzyjała obserwacjom ^^ ;]

Re: Zawieszenie działalności w grupie

: 2011-04-15, 20:44
autor: ifar15
No tak Iteratorze wiem. Ale dobrze że to umieściłeś w ogłoszeniu. Czekamy na wznowienie Twojej aktywności :) A co do wypraw Veritasie, to powiem tak że ostatnio nie ma za bardzo czasu. Poczekaj do wakacji a na pewno pojawią się raporty. Poza tym wiesz.... jedna członkini zrobiła wyprawę ale już nie łaska napisać raportu mimo iż zdjęć ma od groma.

Re: Zawieszenie działalności w grupie

: 2011-04-15, 22:49
autor: Spock
Pogoda wam nie pasuje ? No co wy ?
Żaden szanujący się duch nie wylezie gdy słonko świeci i ptaszek śpiewa.

Re: Zawieszenie działalności w grupie

: 2011-04-15, 23:03
autor: ifar15
Ja osobiście duchów nie szukam. Niektórzy w grupie zajmują się tym bardziej ale większość grupy raczej z dystansem podchodzi do tematyki związanej z duchami. Ja szukam UFO a UFO najłatwiej zobaczyć przy pięknym bezchmurnym niebie najlepiej przy akompaniamencie ptaków i przyjemnej temperaturze.

Re: Zawieszenie działalności w grupie

: 2011-04-16, 06:13
autor: IteratorZX81
Ignorant pisze:Ja Veritasie miałem jechać do rzekomo nawiedzonego zamku ale jak się później okazało drzwi były zabite dechami i nie dało się wejść ;] Wbrew pozorom trudno jest znaleść odpowiednie miejsce ;] A na wyprawy nikt nie chodził ponieważ pogoda nie sprzyjała obserwacjom ^^ ;]
Co do drzwi zabitych dechami, to następnym razem trza wziąć łoma. Co do wypraw, to planuję jedną na późną wiosnę-lato chociaż pewnie zdjęć nie zrobię (chyba że wam odpowiada komórkowa jakość)

Re: Zawieszenie działalności w grupie

: 2011-04-17, 19:14
autor: Veritas
Dobrze. Będę czekał z niecierpliwością na wasze wyprawy i wyniki z nich :)