Strona 2 z 2

Re: Zanim zamieścisz zdjęcie ducha, przeczytaj...

: 2011-10-10, 19:52
autor: Spooky Fox
No więc tak, drogi kolego

Zerkałem na stronkę i mam co do Twojej osoby wielkie nadzieje, zwłaszcza jeśli jesteś Perezem lub Jankiem. W takim razie będę nad wyraz szczęśliwy, bo w końcu zawitał do Nas ktoś z jakimś, bodaj najmniejszym, doświadczeniem. Nie bądź zdziwiony moją reakcją - ostatnio rejestrowali się do Nas tylko spamerzy :)

I teraz tak:

I - zwykły Kowalski, nawet po przeczytaniu artykułu nie będzie kojarzył co to pareidolia :)

II - przeciętny Kowalski, który się u Nas rejestruje, żeby tylko Nas wkurzyć (czytaj neokidy) nie będzie czytał tego artykułu, tylko wrzuci jakieś, za przeproszeniem, gówno :)

III - nieprzeciętny Kowalski, który naprawdę jest pewien, że złapał coś na kliszy/karcie pamięcy/itp nawet po przeczytaniu owego artykułu będzie chciał zamieścić zdjęcie i szukać pomocy. I powinien ją tutaj znaleźć.


Tak czy owak - temat jak najbardziej na miejscu.

Dziękuję za uwagę :) Pozdrawiam.

Re: Zanim zamieścisz zdjęcie ducha, przeczytaj...

: 2011-10-10, 20:00
autor: ArekPTGH
Nic dodać, nic ująć, ja spojrzałem na to z innej perspektywy. W każdym bądź razie rozumiem i oczywiście nie chciałem urazić :)

@Nap2
Jeśli chcesz, podeślij zdjęcie na swn.kontak@gmail.com abo wrzuć na to forum korzystając np. z wrzuc.to lub imageshack.us Pozdrawiam!

Re: Zanim zamieścisz zdjęcie ducha, przeczytaj...

: 2013-05-21, 10:55
autor: devil_child
Witam,
A ja mam na zdjęciu pięknie uchwyconą orbę i to wiem na 100% że to orba bo pewna laska z innego forum przekazała moje zdjęcie do znajomego ghost huntera w wielkiej brytanii i on potwierdził że to orba bo ja nie wiedziałem co to jest na zdjęciu :-/

Re: Zanim zamieścisz zdjęcie ducha, przeczytaj...

: 2013-05-22, 20:55
autor: devil_child
jakby nie było to mi się ostatnio przytrafiło coś bardzo dziwnego a mianowicie doświadczyłem obecności orba w moim pokoju i mam to uchwycone na zdjęciach-informacja jest potwierdzona przez łowcę duchów z wielkiej brytanii :-) jeśli chcecie to mogę wrzucić kilka fotek i sami zobaczycie :-)

Re: Zanim zamieścisz zdjęcie ducha, przeczytaj...

: 2013-05-25, 20:39
autor: Ivellios
Najpierw "wrzuć" nazwisko tego "łowcy duchów z Wielkiej Brytanii".

Re: Zanim zamieścisz zdjęcie ducha, przeczytaj...

: 2013-05-26, 10:56
autor: devil_child
Czekam teraz czy ta dziewczyna mi poda te dane,bo j.w to ona przekazała moje zdjęcia temu łapaczowi duchów :)

Re: Zanim zamieścisz zdjęcie ducha, przeczytaj...

: 2013-05-27, 04:34
autor: ArekPTGH
Ta dziewczyna nie poda Ci moich danych personalnych gdyż nie szukam rozgłosu a poza tym nie zamierzam dopuścić do tego aby moje imię i nazwisko było rzucane po różnych forach jak jakaś pani lekkich obyczajów, to po pierwsze. Po drugie następnym razem edytuj post, nie ładnie wygląda gdy piszesz dwa posty jeden pod drugim, mało tego jest to naruszenie regulaminu, lekkie ale jednak. Po trzecie, NAJWAŻNIEJSZE, nie potwierdziłem żadnego z Twoich zdjęć a już na pewno że jest to orb, a raczej, że możliwe jest o ile nie bawiłeś się tymi zdjęciami w jakimś programie, że jest to pewnego rodzaju manifestacja energii duchowej, zdziwiony? Siedzę na każdym forum o tego typu zjawiskach więc następnym razem uważaj co piszesz drogi kolego, kłamstwo nie popłaca, jedno się zgadza, jestem łowcą (łapaczem... bez komentarza... :S) duchów i mieszkam na wyspach, dokładniej w Walii. Pozdrawiam!

Re: Zanim zamieścisz zdjęcie ducha, przeczytaj...

: 2013-05-27, 13:24
autor: devil_child
Po 1 to ta dziewczyna miała się ode mnie zapytać czy się zgodzisz podać mi dane do udostępnienia tu na forum co tez uczyniła po 2 przyznaję mój błąd-mogłem skopiować twoją odpowiedź i ją tu wkleić czego nie zrobiłem ponieważ nie chciałem żeby ktoś miał pretensje o to że udostępniam coś bez jego zgody dlatego napisałem to swoimi słowami-przepraszam a po 3 to chciałem edytować post żeby dopisać kilka słów ale się nie dało dlatego napisałem jednego pod drugim.
P.S
nie mam żadnego programu do przerabiania zdjęć bo nawet nie wiem jak się to robi-śmieszne wiem ale komp jest mi potrzebny do pracy a nie do głupot że tak to ujmę :-) jeszcze raz sorki jeśli cię to uraziło a co do słowa łapacz to mi się podoba i nic złego nie miałem na myśli

Re: Zanim zamieścisz zdjęcie ducha, przeczytaj...

: 2013-10-14, 22:02
autor: kot_w_butach
Witam.
Na początku chciałam się przywitać z użytkownikami forum, ponieważ jest to mój pierwszy post tutaj :) A teraz do rzeczy: chciałam również spytać czy jest na tym forum osoba, która mogłaby i chciałaby spojrzeć na zdjęcia, które zrobiłam sama i na których jest dziwna "anomalia" :) możliwe, że jest to kurz czy wina aparatu, ale po prostu się na tym nie znam i chętnie wysłuchałabym opinii kogoś kto ma jakąkolwiek wiedzę w tym zakresie. Zdjęcia nie są dobrej jakości, ponieważ były robione na użytek własny. Dodam jeszcze, że były robione w mieszkaniu, w starej kamienicy z 1914 roku, do którego mam dostęp i mogę spróbować tam wrócić, i uchwycić coś jeszcze lepszym aparatem, jeśli te zdjęcia okazałyby się w jakikolwiek sposób interesujące. W tym mieszkaniu od dziecka bałam się przebywać, jednak nie jestem pewna co do powodu strachu, więc nie chcę wysnuwać żadnych teorii.
Pozdrawiam i mam nadzieję, że ktoś się odezwie :)
Ps. mogę również wrzucić je na forum, ale nie chce być wyśmiana :)

Re: Zanim zamieścisz zdjęcie ducha, przeczytaj...

: 2013-10-15, 00:25
autor: PemdyBanus
Obecność duszy można wyczuć, ale nigdy zobaczyć. Być może jest tam jakaś zbłąkana duszyczka i potrzebuje modlitwy. Nigdy nie baw się w żadne tabliczki ouija i wywoływanie, bo to tylko ukłon w stronę szatana.

Re: Zanim zamieścisz zdjęcie ducha, przeczytaj...

: 2013-10-15, 09:38
autor: Słowianka
@kot_w_butach,

Niczego się nie bój, tylko wrzucaj. Fajnie, że masz szansę tam wrócić. Zawsze można przeprowadzić kilka badań aby upewnić się, że wszystko jest ok. Z chęcią zobaczymy zdjęcia na forum. Obiecuję, że nikt nie będzie się śmiać!

Ach, no i oczywiście serdecznie witam Cię, na naszym forum. Rozgość się wygodnie. :)