NATURALNY BIEG RZECZY DOSKONAŁOŚĆ , ZŁOTY WIEK

Tutaj możesz napisać dla nas nowy artykuł
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Heimdallur
Doświadczony
Doświadczony
Posty: 57
Rejestracja: 2010-10-26, 20:11

Re: NATURALNY BIEG RZECZY DOSKONAŁOŚĆ , ZŁOTY WIEK

Post autor: Heimdallur » 2011-02-15, 19:24

To jest prawda, człowiek jest odzwierciedleniem swoich myśli. Pisał o tym Charles Haanel w swojej książce "The Master Key System". Świat "without" (materialny) jest dokładnym odbiciem świata "within" (niematerialnego, umysłowego - duchowego). Człowiek podświadomie przyciąga do siebie osoby, rzeczy i myśli, które są w harmonii z jego podświadomością. Podświadomość ludzka jest obiektywna i nie ma tzw. systemu kontroli, który sprawdzałby prawdziwość tych myśli. Tym zajmuje się nasza świadomość, w której znajduje się również nasza wola. Człowiek poprzez świadome powtarzanie pewnej myśli tworzy pewne zachowanie, które (w zależności od tego z jaką częstotliwością jest ono powtarzane), staje się podświadome. Wszystko więc na co napotkamy się w życiu i na to jak będziemy odbierać rzeczywistość, w której się znajdujemy zależy w głównej mierze od naszego myślenia.


Obrazek
Awatar użytkownika
Arek
Senior forum
Senior forum
Posty: 2378
Rejestracja: 2006-01-28, 01:59
Lokalizacja: Steinach / Niemcy

Re: NATURALNY BIEG RZECZY DOSKONAŁOŚĆ , ZŁOTY WIEK

Post autor: Arek » 2011-02-17, 09:04

"Prawie nieistniejące ceny.Wszystko jest za bezcen"
Zobaczyłem bajecznie niskie ceny w sklepach ponieważ dzięki technologii opartej na wolnej energii nie istnieją praktycznie żadne koszty produkcji , ponieważ nie ma prawie wkładu ludzkiej pracy i w wielkiej fabryce nie pracuje już 6tysięcy osób ale pracuje 6 jedynie do obsługii tych maszyn pracujących na darmowa wolną energie które produkują te produkty wszystko jest za bezcen i kosztuje ułamki procenta przeciętnych zarobków.
Marnie to wygląda :( , najpierw 6 000 ludzi miało pracę i zarobek , a teraz 5994 straciło pracę i za co mają sobie coś kupić?, nawet jak kosztuje ułamek ceny :(
"Jestem fanem nauki ale nie jej ślepym wyznawcą"
To nie moje powiedzenie ale lubię je jak najbardziej

https://www.facebook.com/arek.czaja
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość