Zabiegi ajurwedyjskie

Czyli Reiki, Huna i różne "dziwne" sposoby leczenia chorób cielesnych i umysłowych
Wanko
Nowa Krew
Nowa Krew

Zabiegi ajurwedyjskie

Post autor: Wanko » 2011-03-28, 20:32

Czy ktoś miał okazję skorzystać z jakiegoś zabiegu ajurwedyjskiego? Natknęłam się niedawno na fragmenty książki "Masaż ajurwedyjski" (można poczytać na a-ajurweda.pl) - okazuje się, że Ajurweda to holistyczny system leczący czy to za pomoca ziól, masaży czy innych terapii nie tylko sferę fizyczną, ale także emocjonalną i duchową. Macie jakieś doświadczenia?

Awatar użytkownika
Veritas
Wtajemniczony
Wtajemniczony
Kontakt:

Re: Zabiegi ajurwedyjskie

Post autor: Veritas » 2011-03-28, 22:12

Dobry wieczór. Tutaj jest taki ważny zwyczaj (a nawet przepis), że opisuje się dokładnie temat. Nie tylko umieszcza link do niego. To świadczy o szacunku do innych użytkowników.
Więc proszę napisz dosyć dokładnie na czym polega cała ta ceremonia?
Imotatus, inconsultus, integritas, inturbatus !
Awatar użytkownika
RicardoS
Nowicjusz
Nowicjusz

Post autor: RicardoS » 2011-03-29, 00:56

Witam,zgadzam się w 100% z Veritasem.Proszę napisz trochę więcej,bo większość ludzi tej książki mogła nie czytać.
"Strzeżcie się posiadaczy (okazicieli) FAŁSZYWYCH (obłudnych) prezentów i ich ZŁAMANYCH OBIETNIC. Dużo BÓLU (cierpienia, męk), ale wciąż czas. WIERZCIe.. Tam gdzieś jest DOBRO (cnota, szczęście). My przeciwstawiamy się OSZUSTWOM (ułudzie). Przewód (przekaz) KOŃCOWY."
Awatar użytkownika
Sylvester93
Zaawansowany
Zaawansowany

Post autor: Sylvester93 » 2011-03-29, 22:13

Sam jestem zainteresowany takimi masażami aczkolwiek nie widzę tutaj nic opisanego:(
Świat odległy mnie zadziwia, niepewnością się okrywa...

,,Jedynym dowodem na to że istnieje jakaś poza ziemska inteligencja jest to że się z nami nie kontaktuje" - Albert Einstein
ODPOWIEDZ