Wypad do nawiedzonego domu koło płocka(prosze o opinie)

Wszelkie tematy związane z życiem po śmierci, duchami, przeżyciami z pogranicza śmierci, itd. Co się dzieje z nami po śmierci? Przechodzimy w inną rzeczywistość? Wchodzimy do innego ciała? Czy może tylko umieramy i przestajemy istnieć?
Fotsu
Nowa Krew
Nowa Krew

Wypad do nawiedzonego domu koło płocka(prosze o opinie)

Post autor: Fotsu » 2010-10-12, 19:56

Witam wszystkich ;) Przeglądam forum już od jakiegoś czasu i wreszcie znalazłem czas aby samemu coś wam przedstawić.

Razem z przyjaciółmi postanowiliśmy sprawdzić kilka "nawiedzonych" miejsc w pobliżu naszego miasta.Wszystko zaczęło się od tego, że w te wakacje razem z kumplem na wypadzie pod domki ujrzeliśmy zjawę(Na pewno nam się nie wydawało poniewaz widzielismy to samo w jednym momencie ). Jeśli ktoś chce mogę opisać to spotkanie bo cały czas mam je przed oczami. Nie było to chyba nic złowrogiego, raczej zwykła zjawa. Od tego momentu zaczęły nas interesować rzeczy tak jakby to nazwać nie z tej ziemi. Dlatego wpadliśmy na pomysł odwiedzenia paru miejsc gdzie podobno straszy. Wiekszość z tych "nawiedzonych" miejsc to po prostu Miejskie Legendy , ale nie to.

Historia tego domu jest bardzo wstrząsająca ale prawdziwa.Mąż z nieznanych powodów zabił swoją żone , o czym pochował ją w zrobionym przez niego grobie z kamieni a sam się powiesił na strychu.Nie są to tylko i wyłącznie plotki ludzi z okolicy.Stało się to 40 lat temu. Po tej tragedii do domu wprowadziły się 2 rodziny lecz każda z nich po kilku dniach go opuściła tłumacząc,że dzieją się tam dziwne rzeczy.
Dom znajduje się na zakręcie zaraz za tabliczką z nazwą miejscowości. Jest to jedno piętrówka z czerwonej cegły ze strychem na górnym piętrze. Okna ani wejście nie są w żaden sposób zagrodzone, więc do domu można swobodnie wejść co z resztą zrobiliśmy , ale zacznijmy od początku.

Oto zdjęcia domu.Przyznacie że robi wrażenie.Zwłaszcza nocą :P :
http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/b1a ... 8b9a1.html
http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/d10 ... 715ce.html

Grób kobiety:http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/a4b ... 8db60.html

Około godziny 22 przybyliśmy na miejsce w celu rozejrzenia się po terenie i porobieniu paru fotek.Na miejscu nie udało nam się niestety usłyszeć lub dostrzec czegoś dziwnego. Od razu po powrocie wstapilismy wszyscy do kolegi aby obejrzec sobie zdjecia z aparatow na komputerze. O ile na miejscu nic nie udało nam się zobaczyć o tyle ku naszmy przerażeniu na niektórych zdjeciach widoczne byly orby a co najgorsze twarze!

Teraz umieszczam dziwne zdjecia i prosze powiedzcie mi czy jest to mozliwe ze to sa duchy. :o Co o tym sądzicie??
Najlepiej jest zgrać zdjecia na komputer i przyblizyc obraz. Zdjecia najlepiej ogladac po zmroku poniewaz lepiej widac detale

Oto one :
Na tym zdjeciu widoczna jest postac patrzaca na aparat(po przybliżeniu widać):
http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/b47 ... 9d9af.html

Na tej fotografii wyraźnie widać twarz kobiety. Być może zamordowanej żony:
http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/f63 ... f0d4c.html

Zdjęcia strychu w którym powiesił się mąż morderca.W rogu okna widać twarz meżczyzny.(To zdjecie przestraszylo mnie najbardziej. Radze przyjrzec mu się bardzo dokladnie, twarz widac w rogu ramy okna)
http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/d66 ... 930a7.html

Zdjec orbow nie umieszczalem. Sa one podobne do tych ze zdjecia grobu.Raz widac pojedyncze a raz kilka.

Po tym jak zobaczylismy zdjecia, postanowilismy jechac tam raz jeszcze. Tym razem wzielismy ze sobą kamere i cztery aparaty. Gdy bylismy na miejscu juz na samym poczatku zaczely dziac się dziwne rzeczy. Trzy aparaty podobnie jak kamera zaczely się wylaczac same z siebie. Tym razem wyraznie dalo się odczuc czyjas obecnosc.
I teraz z najdziwniejsza rzecz: Na 15 minutowym filmie w pewnym momencie widac jakby cos szybko przemknelo przez obiektyw.Nawet sam kumpel który filmował zauważył to na wyświetlaczu poczas nagrywania. Nie mogł być to żaden z nas poniewaz niemozliwe aby ktos tak szybko przeszedl kolo kamery! Po kilkukrotnym spowolnieniu widać idealnie kobiecą twarz przemieszczajaca się kolo kamery. Do tego z filmem nie da się nic zrobic. Nie da się go pociac na mniejsze czesci a informacje wyswietlanie się na jego temat sa bardzo dziwne.Nie zgadza się data a rozmiar zamiast okolo kilkuset MB według komputera i kamery to 30 500 MB :o :o

Bardzo prosze was o opinie i jak myślicie czy coś może nam grozić za naruszanie spokoju tego miejsca ?? Bardzo dziekuje wam za przeczytanie mojej hitorii i z gory dziekuje za odpiwiedź :)

Bardzo prosze o nie umieszczanie złośliwych komentarzy typu : "no pewno macie brudny aparat" itp bo na pewno tak nie było.

Awatar użytkownika
Dagmara
Senior forum
Senior forum
Kontakt:

Re: Wypad do nawiedzonego domu koło płocka(prosze o opinie)

Post autor: Dagmara » 2010-10-12, 23:59

Nie musicie się lękać obrów to nic innego jak zwyczajny kurz, który praktycznie jest wszędzie, w domach, ulicach cmentarzach itd. żadne zjawisko paranormalne.
Kiedyś na jednym z programów o tematyce paranormalnej sceptycy wykonali ciekawy eksperyment objaśniając owe zjawisko,
jeden wszedł na zakurzony dywan i po nim chodził, a drugi robił zdjęcia, na których później pokazało się mnóstwo orbów i do tego niektóre wydawały się nawet uśmiechnięte.
Na forum również była omawiana kwestia orbów także możesz sobie poczytać ;)
A jeśli chodzi o pozostałe zdjęcia, cóż ja żadnych twarzy tam nie widzę, ale nie dlatego że jestem ślepa czy co, po prostu nie daje się ulec autosugestii, bo zazwyczaj człowiek w różnego rodzaju ''dziwnych'' plamach pierwsze co dostrzega to właśnie ludzkie twarze, tak właśnie funkcjonuje nasz mózg.
Awatar użytkownika
Spooky Fox
Administrator
Administrator

Post autor: Spooky Fox » 2010-10-13, 13:28

dagmara pisze:Nie musicie się lękać obrów to nic innego jak zwyczajny kurz, który praktycznie jest wszędzie, w domach, ulicach cmentarzach itd. żadne zjawisko paranormalne.
Kiedyś na jednym z programów o tematyce paranormalnej sceptycy wykonali ciekawy eksperyment objaśniając owe zjawisko,
jeden wszedł na zakurzony dywan i po nim chodził, a drugi robił zdjęcia, na których później pokazało się mnóstwo orbów i do tego niektóre wydawały się nawet uśmiechnięte.
Na forum również była omawiana kwestia orbów także możesz sobie poczytać
Bzdura ten eksperyment. Są orby i są orby. Orby wykonane metodą 'naukową' to właśnie skakanie po dywanie. Natomiast są też orby, jak te na zdjęciach w jednej z opuszczonych kopalni kredy. Istnieje różnica, a kilku idiotów uznających się za dobrych naukowców skacze po zakurzonym dywanie jakoś nie robi dobrego wrażenia ani na sceptykach ani na ludziach wierzących. Trzeba mieć granice zdrowego rozsądku i podchodzić do eksperymentów w sposób właściwy.

Niestety Fotsu, w Twoim przypadku musiałbym powiedzieć, że ja tam widzę tylko kurz. Nic nadprzyrodzonego.
Fotsu pisze:Historia tego domu jest bardzo wstrząsająca ale prawdziwa.Mąż z nieznanych powodów zabił swoją żone , o czym pochował ją w zrobionym przez niego grobie z kamieni a sam się powiesił na strychu.Nie są to tylko i wyłącznie plotki ludzi z okolicy.Stało się to 40 lat temu. Po tej tragedii do domu wprowadziły się 2 rodziny lecz każda z nich po kilku dniach go opuściła tłumacząc,że dzieją się tam dziwne rzeczy.
Dom znajduje się na zakręcie zaraz za tabliczką z nazwą miejscowości. Jest to jedno piętrówka z czerwonej cegły ze strychem na górnym piętrze. Okna ani wejście nie są w żaden sposób zagrodzone, więc do domu można swobodnie wejść co z resztą zrobiliśmy , ale zacznijmy od początku.

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/b1a ... 8b9a1.html
http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/d10 ... 715ce.html

Grób
http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/a4b ... 8db60.html

A ja Ci coś powiem - widziałem mnóstwo zdezelowanych domów i mnóstwo domów w stanie surowym, w których nikt prócz bezdomnych nie mieszkał. I ten dom na zdjęciach, to jest budynek w stanie surowym. Więc przykro mi, ale to również jest tzw 'urban legend'. Po pierwsze samo wejście do domu - widział ktoś takiego typu schodki bez żadnej poręczy? A tutaj nie była w ogóle jeszcze zamontowana. Brak okien, brak drzwi, brak elewacji. To nie jest dom z czerwonej cegły. To jest po prostu niedokończony dom. Komuś po prostu zabrakło pieniędzy, skoro dom stoi od dawna to być może w okresie, kiedy Polska zmieniała ustrój, nie dokończono tego dzieła i teraz stoi i straszy okoliczne dzieciaki. Więc cała ta historia, że w latach siedemdziesiątych kogoś tu zamordowano, a potem, do takiego niedokończonego domu ktoś się jeszcze wprowadził, jest bardzo, baaaardzo mocno zachwiana.

I wybacz, że to powiem - grób jest śmiesznie wykonany. Znaczy się, że co? Ciało kobiety nadal tam jest? Policja z nim nic nie zrobiła? Zostawili grób w spokoju?
Fotsu pisze:Około godziny 22 przybyliśmy na miejsce w celu rozejrzenia się po terenie i porobieniu paru fotek.Na miejscu nie udało nam się niestety usłyszeć lub dostrzec czegoś dziwnego. Od razu po powrocie wstapilismy wszyscy do kolegi aby obejrzec sobie zdjecia z aparatow na komputerze. O ile na miejscu nic nie udało nam się zobaczyć o tyle ku naszmy przerażeniu na niektórych zdjeciach widoczne byly orby a co najgorsze twarze!

Teraz umieszczam dziwne zdjecia i prosze powiedzcie mi czy jest to mozliwe ze to sa duchy. :o Co o tym sądzicie??
Najlepiej jest zgrać zdjecia na komputer i przyblizyc obraz. Zdjecia najlepiej ogladac po zmroku poniewaz lepiej widac detale

Oto one :
Na tym zdjeciu widoczna jest postac patrzaca na aparat(po przybliżeniu widać):
http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/b47 ... 9d9af.html

Zdjęcia strychu w którym powiesił się mąż morderca.W rogu okna widać twarz meżczyzny.(To zdjecie przestraszylo mnie najbardziej. Radze przyjrzec mu się bardzo dokladnie, twarz widac w rogu ramy okna)
http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/d66 ... 930a7.html

Zdjec orbow nie umieszczalem. Sa one podobne do tych ze zdjecia grobu.Raz widac pojedyncze a raz kilka.

No więc moje zdanie o tych orbach już znasz. To nie są orby. Albo być może są, ale jestem zbyt naiwny, żeby w to uwierzyć. Po drugie - tam nie ma żadnych twarzy. Powiem Ci, że ludzie na zdjęciach widywali twarz diabła w ogniu, który powstał po uderzeniu samolotu w WTC. Morał z tego jest krótki i znany niektórym - widzenie w tym twarzy to zwykłe bzdury. O. Tak zaświecę :D Chodzi mi o to, że...hmm...jeśli ktoś chce koniecznie coś zobaczyć, to to zobaczy. W kurzu, brudzie, złym aparacie, złym nastawieniu światła, w grze samego światła flesza, przed którym cienie uciekają w różne zakamarki tworząc dziwną poświatę na ścianach. Ale to żadne duchy, naprawdę.

Ty sam potwierdzasz to, co ja piszę:
Fotsu pisze:Po tym jak zobaczylismy zdjecia, postanowilismy jechac tam raz jeszcze. Tym razem wzielismy ze sobą kamere i cztery aparaty. Gdy bylismy na miejscu juz na samym poczatku zaczely dziac się dziwne rzeczy. Trzy aparaty podobnie jak kamera zaczely się wylaczac same z siebie. Tym razem wyraznie dalo się odczuc czyjas obecnosc.
I teraz z najdziwniejsza rzecz: Na 15 minutowym filmie w pewnym momencie widac jakby cos szybko przemknelo przez obiektyw.Nawet sam kumpel który filmował zauważył to na wyświetlaczu poczas nagrywania. Nie mogł być to żaden z nas poniewaz niemozliwe aby ktos tak szybko przeszedl kolo kamery! Po kilkukrotnym spowolnieniu widać idealnie kobiecą twarz przemieszczajaca się kolo kamery.
Byliście tam pierwszy raz i nic nie czuliście, nic nie widzieliście. Od taki sobie spokojny, niedokończony domek. Ale kiedy Wasz mózg pokazał Wam, że tam coś rzeczywiście może być, a cienie przypominają twarze...uuu...wtedy się zaczęło, jak pojechaliście tam po raz drugi. Podświadomość...żadne duchy.

Fotsu pisze:Do tego z filmem nie da się nic zrobic. Nie da się go pociac na mniejsze czesci a informacje wyswietlanie się na jego temat sa bardzo dziwne.Nie zgadza się data a rozmiar zamiast okolo kilkuset MB według komputera i kamery to 30 500 MB
Proponuję - zmianę ''fachowca'' od przerabiania filmów. Dajcie to komuś, kto się na tym zna jak mało kto inny. I proszę, nie pisz mi, że macie superdooperultranamaksa wypasionego hackera, który nie jest w stanie nic z filmem zrobić. Film na pewno da się pociąć i poprzerabiać na inne formaty. Jeśli tylko kamera nagrała ten film, a Wy obejrzeliście go i byliście nawet w stanie zwalniać momenty, znaczy się, że plik nie jest uszkodzony i wystarczy go odpowiednio potraktować z kompa.

Fotsu pisze:Bardzo prosze was o opinie i jak myślicie czy coś może nam grozić za naruszanie spokoju tego miejsca??
Powiem tak - jeśli w takich domach rzeczywiście coś się dzieje, jeśli są tam dusze zmarłych, to zazwyczaj zostają one w domach, nie wiodąc za nikim, kto ich spotkał czy naruszył ich prywatność. Duchy są zazwyczaj przywiązane do pewnego miejsca. Jeśli tym miejscem jest mieszkanie, dom, budynek, to raczej nie opuszczą go za byle śmiertelnikiem - bez urazy.
Fotsu pisze:Bardzo prosze o nie umieszczanie złośliwych komentarzy typu : "no pewno macie brudny aparat" itp bo na pewno tak nie było.
Ja się bardzo starałem i mam nadzieję będziesz zadowolony z odpowiedzi. Ale jest tu kupa innych ludzi, którzy z samego założenia są złośliwi xD
Zbadaliśmy kosmos i zbudowaliśmy laser, mamy siedem cudów świata i planetarny zasięg
Rozbiliśmy atom, mamy cyfrową jakość, znamy Kamasutre, czy choćby kalkulator
A nie umiemy cieszyć się życiem jak zagubieni w czasie, chciwość w ludzkim jadłospisie jak zazdrość i kradzież
Zabijamy się o Bliski Wschód i o ropę, wkrótcę zobaczę Chiński Mur w Europie
Fotsu
Nowa Krew
Nowa Krew

Post autor: Fotsu » 2010-10-13, 15:30

Dom nie jest nie dokonczony.Tam rzeczywiscie mieszkala rodzina bo znajoma mojem matki pamieta to wydarzenie.
Po 2 kolo domu znajduje się duzo rzeczy jak np. opuszczona stodola itp , wiele rzeczy wskazuje na to ze nie jest to nie dokonczona chata.
Po 3 z filem jedyne co da się zrobic to wlasnie przewijac lub zwalniac.Plik nie jest uszkodzony wlasnie i to nas dziwi. a co do drugiego wypadu to wylaczaly się telefony komórkowe aparaty i kamera i to doslownie w jednych momentach takze nie wiem czy to jest dzialanie mojego mozgu tak jak ty to napisales ;p ale Dziekuje za wypowiedz :D
Awatar użytkownika
Dagmara
Senior forum
Senior forum
Kontakt:

Post autor: Dagmara » 2010-10-13, 23:45

To czy eksperyment był bzdurą czy też nie, to i tak nie wyklucza faktu, że orby to nic innego jak kurz ;)
A co do tego domu, no ja jestem w stanie uwierzyć, że kiedyś ktoś mógłby tam mieszkać, ponieważ w moich okolicach jest dużo podobnych domów, które nawet jeszcze gorzej wyglądają, a mimo tego wiele lat temu miały swoich mieszkańców.
Awatar użytkownika
szwagier0s
Zaawansowany
Zaawansowany

Post autor: szwagier0s » 2010-10-14, 03:05

Może i mógł faktycznie ktoś tam mieszkać (chociaż przychylam się do sugestii Spooky'iego), ale już w to, że leży tam kobieta pod kilkoma kamyczkami i nikt nic nie zrobił w tej kwestii, NAPEWNO NIE UWIERZE! Co do orbów, również jestem sceptykiem, zwykły kurz. Film, którego się nie da pociąć? Proszę Cie bardzo: nagraj jak na monitorze nie da się tego zrobić, bo rozumiem że przesłać go dalej z powodu rozmiaru się nie da. Wrzuć tu ten filmik nagrany z monitora, jeśli stwierdzisz że komórka, którą nagrywasz, też się wyłącza przy nagrywaniu to zapraszam do Nautiliusa, ew. do Faktu, może wyrwiesz jakieś $ za tą historię?

Powodzenia :one:
Przywracam do życia groby zostawiając po sobie wypalone ślady kopyt...

รzฬคﻮเєг๏ร
Awatar użytkownika
Karoolczak
Bardzo wtajemniczony
Bardzo wtajemniczony

Post autor: Karoolczak » 2010-10-14, 08:27

Jak dla mnie to kolega klamie ;) Napewno da się pociac film a jezeli naprawde cos by tam bylo to bys bardzo szybko wyslal go gdziekolwiek zeby podzielic się wrazeniami ;)
Obrazek
There is only the Emperor and he is our shield and protector !
Awatar użytkownika
Arek
Senior forum
Senior forum

Post autor: Arek » 2010-10-14, 09:40

Spooky dobrze zauważył. To dom w stanie surowym (brak tynku), ale i stara rudera co widać po schodach.
Zgadzam się także z Leszkiem że są orby takie i takie. Mnie biorą raczej tylko te co są na filmach i się poruszają. Te na zdjęciach są przeważnie jakimś kurzem.
Ale co do zdjęć autora;
Orby --- nie ciekawe
Zdjecia najlepiej ogladac po zmroku poniewaz lepiej widac detale
przepraszam, zobaczę lepiej teraz ponieważ po zmroku będę się bać i żle spać
Na tym zdjeciu widoczna jest postac patrzaca na aparat(

Na pierwszych 2 fotkach w ogóle nic nie widać, stwierdzenie że to kobieta ??????? nie wiem jak na to wpadłeś
na 3 fotce widać coś więcej, być może parę przedmiotów tak się samo poukładało że wyszło coś co może przypominać Tobie twarz
Ostatnio zmieniony 2010-10-14, 09:42 przez Arek, łącznie zmieniany 1 raz.
"Jestem fanem nauki ale nie jej ślepym wyznawcą"
To nie moje powiedzenie ale lubię je jak najbardziej

https://www.facebook.com/arek.czaja
Fotsu
Nowa Krew
Nowa Krew

Post autor: Fotsu » 2010-10-14, 11:40

Postaram się nawet nagrac telefonem fragment filmu na ktorym dzieje się cos dziwnego i pzeslac go tutaj :)
Darnok
Senior forum
Senior forum
Kontakt:

Post autor: Darnok » 2010-10-17, 01:08

Bzdura ten eksperyment. Są orby i są orby. Orby wykonane metodą 'naukową' to właśnie skakanie po dywanie. Natomiast są też orby, jak te na zdjęciach w jednej z opuszczonych kopalni kredy. Istnieje różnica, a kilku idiotów uznających się za dobrych naukowców skacze po zakurzonym dywanie jakoś nie robi dobrego wrażenia ani na sceptykach ani na ludziach wierzących. Trzeba mieć granice zdrowego rozsądku i podchodzić do eksperymentów w sposób właściwy.
-Patrz jasiu, masz dwa jabłka, dodaję dwa jabłka i masz w sumie cztery!
-Bzdura proszę Pani. Sceptycy się nawet krzywią na Pani widok.
Sorry, ale tak właśnie się poczułem- goście udowodnili, że kurz to Orby. Czego jeszcze trzeba? no i stara kopalnia, do tego jeszcze kredy to właśnie takie miejsce, gdzie jest dużo kurzu i spodziewasz się tam orby zobaczyć.

Co do tych demonów i złych energii to się nawet nie wypowiadam, bo widać, że to prowokacja.
Brak dowodu na nieistnienie nie sprawia że coś istnieje.
Awatar użytkownika
Spooky Fox
Administrator
Administrator

Post autor: Spooky Fox » 2010-10-17, 01:45

Darnoku, chodzi mi o to, że są orby, które pokazali Ci 'naukowcy' skacząc po zakurzonym dywanie, a są też orby, których pochodzenie...cóż, nie można tak łatwo wyjaśnic.

Przykład: film o którym swego czasu było tutaj głośno, do którego robiłem napisy - film o Waverly Hills. Zdjęcia były robione kilkoma różnymi aparatami, a w tym samym miejscu, z innych ujęc, wciąż pokazywał się ten sam orb. Taki sam kształt, wielkośc, jasnośc i wygląd. To już chyba nie kurz.

Prowokację i dwa następne posty usunąłem, żeby się nie wkurzac ;]

Fotsu - nagraj komórką ten film puszczony na monitorze. Wtedy będzie okej. Jak nie będzie okej, to znaczy, że coś kombinujesz.
Zbadaliśmy kosmos i zbudowaliśmy laser, mamy siedem cudów świata i planetarny zasięg
A nie umiemy cieszyć się życiem jak zagubieni w czasie, chciwość w ludzkim jadłospisie jak zazdrość i kradzież
Barggy
Nowicjusz
Nowicjusz

Post autor: Barggy » 2010-10-17, 23:16

Każdy widzi to co chce. Ja jakoś nie mogę uchwycić tych twarzy ze zdjęć.

Jestem ciekawy dlaczego nie spróbowałeś wrzucić tego filmu na forum zeby inni uzytkownicy go obejrzeli. albo porostu spróbować zrobić printscreena gdy pojawia się ta twarz.
Awatar użytkownika
szwagier0s
Zaawansowany
Zaawansowany

Post autor: szwagier0s » 2010-10-18, 03:55

Gdyby faktycznie Fotsu tak się przejął tym zjawiskiem to w ciągu jednego dnia mielibyśmy pełną dokumentację filmową. Klaudius3- możesz coś napisać o tym miejscu? Czy to np. autor tematu zaniósł parę kamieni w jedno miejsce i postawił krzyż? Powiedz coś więcej o mieszkańcach tego domu o ile tacy w ogóle do tej pory istnieli. :okulary:

รzฬคﻮเєг๏ร
Fotsu
Nowa Krew
Nowa Krew

Post autor: Fotsu » 2010-10-18, 09:42

Dziś przesle film bo kumpel go mial i musiałem czekać.
Awatar użytkownika
szwagier0s
Zaawansowany
Zaawansowany

Post autor: szwagier0s » 2010-10-18, 22:47

Fotsu dzień dla niektórych już się kończy. Filmiku jak nie było jak nie ma... :(

-- 2010-10-20, 05:13 --

Temat chyba można zamknąć? :roll:

รzฬคﻮเєг๏ร
Awatar użytkownika
Spooky Fox
Administrator
Administrator

Post autor: Spooky Fox » 2010-10-20, 12:21

Oczywiście. Temat zamykam. Jak się okazało - zwykły szwindel.

Żałosne to to i na dodatek idiotyczne, ale co zrobic?

Temat oczywiście zostawiam, żeby inni mogli się popatrzec jak nie należy robic.
Zablokowany